Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

    Това виждам, никой ли няма идея каква е причината? Натиснете снимката за да я уголемите Име:image_889955.jpg Прегледи:4 Размер:421.5 КБ ID:6524528


    а, и от телефона нямам "какво ново"
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

    GDPR-а еднозначно е тъпотия в голямата си част, ..........................
    Sparky, някакви идеи по моя проблем - май не е от форума, пробвах какво ли не, но не помага...
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • Не че нещо, може да е при мен проблема, или въпрос на настройки... Още от началото е така, и да питам дали ще се оправи или да свиквам...

      Ползвам от телефона, през хром...и като го обърна и пробвам да пиша...като се отвори клавиатурата остава да се вижда само един ред, и даже него понякога трябва да го нагласям за да се вижда.... Така ли ще бъде?
      Прикачени файлове
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        ... Проблемът е с рождените дати, заради онази тъпотия с GDPR-а вече са задължителни, .....
        Някой се гъбарка с вас,или пък му е важно да ви търгува данните
        Личи и по съобщението за бисквитките,
        точно за такава липса на възможност за отказ/настройки Гуглето отнесоха глоба.

        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          Sparky, някакви идеи по моя проблем - май не е от форума, пробвах какво ли не, но не помага...
          Не е от форума. Нямам идея. Нещо DNS-и и от сорта. Разбирай - или доставчика ти на нет, или нещо по веригата.

          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            странен проблем вкъщи: от телефона с андроид влизам, от настолното РС с вин 7 влизам, а от лаптопа с вин 10 тц............не ще и не ще, трих кукита и пак не ще
            Пробвай първо дали се отваря с друг браузер. Ако си с Хром, пробвай методите от долния линк:

            Пробвай метод 1, 4 и 8 най-напред.
            https://troubleshooter.xyz/wiki/fix-...ooogle-chrome/

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            ..като се отвори клавиатурата остава да се вижда само един ред, и даже него понякога трябва да го нагласям за да се вижда.... Така ли ще бъде?
            Ако става дума за полето за писане - в долния му край посредата има два реда точки: влачиш ги надолу за да се уголеми прозореца.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение

              Ако става дума за полето за писане - в долния му край посредата има два реда точки: влачиш ги надолу за да се уголеми прозореца.
              Виждам ги точките, ама не става с влачене . Като ги влачиш, само скролва страницата надолу, никакъв друг ефект. А проблемът е по-скоро заради тая лента отгоре, която показва страницата(и стрелки за минаване в други страници) и надписа "филтър" със стрелка за падащо меню. Тя лично на мен не ми трябва при писане на отговор(предполагам и на повечето хора), а само закрива полето за писане. Може би, би било по-добре при писане да се отваря отделна страница както можеше в стария вариант. Добре е да се обясни ако го има(ако не да се добави) начин да се виждат новодобавените мнения в темата, докато си пишеш своето мнение. Т.е. да ти се казва и/или показва, че междувременно има нови постове в темата, с които да може човек да се съобрази преди да публикува.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Не е от форума. Нямам идея. Нещо DNS-и и от сорта. Разбирай - или доставчика ти на нет, или нещо по веригата.
                от телефона и през настолното РС си влизам, а рутера е един, та не е от доставчика....

                Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
                Пробвай първо дали се отваря с друг браузер. Ако си с Хром, пробвай методите от долния линк:

                Пробвай метод 1, 4 и 8 най-напред.
                https://troubleshooter.xyz/wiki/fix-...ooogle-chrome/
                на лаптопа имам IE i Мs Edge но не иска и през двата браузера......пробвах и през на комшията рутера - пак не ще..... единствено се сещам да пусна нет от телефона на лаптопа да видя дали ще има промяна, ще ппробвам и това от списъка, но ще е довечера.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • Знам, че винаги е било така, но има ли причина да иска да си логнат за да можеш да видиш новите теми?
                  Не може ли просто да се виждат?

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
                    .. има ли причина да иска да си логнат за да можеш да видиш новите теми?
                    Има. Откъде форумът да "знае" коя тема е нова за тебе, ако не си логнат и съответната информация не е съхранена?

                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Някой се гъбарка с вас,или пък му е важно да ви търгува данните
                      ...
                      Когато си прав - прав си.

                      GDPR може да се използва за оправдание за всякакви простотии, ама рожденна дата в анонимен форум ми идва малко нанагоре.

                      Ето го регламента в най-оригиналната си форма на български език: https://eur-lex.europa.eu/legal-cont...6R0679&from=BG


                      Къде има оправдание за такова искане, ума не ми го побира....

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                        Има. Откъде форумът да "знае" коя тема е нова за тебе, ако не си логнат и съответната информация не е съхранена?
                        Другите такива форуми просто дават темите от последните 24ч.

                        Имаче отделно. На всяко 2-3 зареждане на страница врмето е поне 20 сек. Иначе когато е бързо е бързо - < 1сек.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение

                          Когато си прав - прав си.

                          GDPR може да се използва за оправдание за всякакви простотии, ама рожденна дата в анонимен форум ми идва малко нанагоре.

                          Ето го регламента в най-оригиналната си форма на български език: https://eur-lex.europa.eu/legal-cont...6R0679&from=BG


                          Къде има оправдание за такова искане, ума не ми го побира....
                          Че кой те кара да е реална РД. 1.1.1900 е добре за всеки.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            В предишният формат не можеше да се редактира пост след определено време, както и за триене на такъв. Поне аз и доста други участници съм забелязъл да не могат. Може и да съм пропуснал, дет се вика прост юзър съм.
                            Когато завършат с настройките на новата версия, вероятно пак няма да може да се изтрива мнение след изтичане на определено време.
                            Вероятно същото ще бъде и с редакцията им. Както е било и в предишния форум. По-напред споменах, че това е въпрос на настройки, а не защото новата версия има нови функции. Поне не и изброените...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение

                              Когато си прав - прав си.

                              GDPR може да се използва за оправдание за всякакви простотии, ама рожденна дата в анонимен форум ми идва малко нанагоре.

                              Ето го регламента в най-оригиналната си форма на български език: https://eur-lex.europa.eu/legal-cont...6R0679&from=BG


                              Къде има оправдание за такова искане, ума не ми го побира....
                              А как точно да бъде установено някой дали е дете или не? Защото ако ще пускаме официално деца тук следва да сме 100% сигурни, че няма съдържание, което не е за тях... Аз не съм готов да твърдя такова нещо... И затова така... Ако има по-добри идеи, моля...?
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                имам IE i Мs Edge но не иска и през двата браузера......
                                1. отваряш командния прозорец, през Старт или чрез уиндоус бутон + клавиш R.
                                2. пишеш cmd и натискаш Enter.
                                3. като се яви командния прозорец, пишеш ipconfig /flushdns и пак Enter.



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X