Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Темата е за конкретни проблеми, чете се от който трябва. За общи оплаквания колко е зле света, положението у нас и в частност форума, ако обичате си открийте нарочна тема...!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • Аз си подавам конкретния проблем за втори път и никаква реакция. Моля за съвет къде и към кого да се обърна.
      Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

      Коментар


      • Венцислав Петров
        Венцислав Петров коментира
        Редактиране на коментар
        Щом веднъж сте написали нещо, когато му дойде времето ще бъде реагирано. И двеста пъти да го напишете няма да стане по-бързо...

    • Щраквам на "какво ново"".
      Избирам Lada 4x4 Urban

      за първото непрочетено мнение и... ме праща в първа страница, А аз тази тема съм я чел преди години и съм писал мнения по темата.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • Направи ми впечатление, че на последното мнение в темите се появява "11". Фючър или бъг?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • I.Stoyanov
          I.Stoyanov коментира
          Редактиране на коментар
          От снощи това 11 се явява на всички нови мнения из всички теми!

      • Проба. Сега го няма

        Коментар


        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Ааааа, там си е.

      • Интересно в тази тема не се появява, а в другите да

        Коментар


        • Интересно. Когато писах, че си е там, си беше в предния ти пост. Сега е изчезнало от предния и се е преместило на последния.

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2020-01-17-14-13-18-379_com.android.chrome.png Прегледи:0 Размер:111.0 КБ ID:6549168
          Ха. Сега и от там изчезна и се премести при мен.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • sabin
            sabin коментира
            Редактиране на коментар
            Имаш дух в телефона.

            Странно, не ми излиза на мен това 11...

        • Проблема с Бар Наздраве и аватарите май го оправих. От вчера ги следа и не се трошат, да видим до кога.

          Що се отнася до проблемите - софтуер - какво да го правиш. Винаги ще има проблеми, нови версии с едно оправено, друго развалено - така е днешно време.

          Вместо да си вадите очите с какво не е перфектно си ползвайте форума по предназначение. Нито информацията в него е изчезнала, нито функционалността му е намаляла, даже се е увеличила, но не го ползваме пълноценно - поне засега.

          Форума сме ние а не софтуера!

          Ще продължавам да оправям неща и да интегрирам екстри. Понякога мога да отделя повечко време, понякога по малко. Работят и други колеги по подобряването на форума когато могат. Няма как да пипат много хора поради разпоредбите за лични данни. Нещата не са прости, всичко се прави на живата система и е доста отговорно.

          Коментар


          • a Tapatalk кога?
            P.S 11 продължава да се появява на всеки последен пост
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Ще го пусна тези дни. Това 11 аз не го виждам. Дай повече информация за броузъра който ползваш, операционната система, версиите.

            • kalinntv
              kalinntv коментира
              Редактиране на коментар
              Win 10-последен ъпдейт
              Модзила-последен ъпдейт
              Хром-последен ъпдейт

          • При мен е при всички браузъри но влизам само от телефон.ОС Андроид.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • Вероятно някой си е оставил "маркер" за дебъг и е забравил да го махне или още го използва.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:243
Размер:15.2 КБ
ID:6549445
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                ...
                . Нито информацията в него е изчезнала, нито функционалността му е намаляла....
                .
                Не че е толкова важно, но когато опитам да влезна в някоя тема в Обратна връзка с обществените институции, не може. Излиза това:

                https://offroad-bulgaria.com/forum/%...83%D1%81%D0%B5

                Така стоят нещата и с подраздели Тестери и ревюта, Мобилна спасителна служба. Впрочем същия подраздел Обратна връзка и т.н. е единственият който е оцветен с различен цвят.

                Коментар


                • Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Тези форуми са с ограничен достъп. И аз не мога да отварям теми там.

                • сто
                  сто коментира
                  Редактиране на коментар
                  "Обратна връзка с обществените институции
                  Място за обсъждане и споделяне на доброто и лошото в обществените институции. Тук може да се обсъждат само и единствено конкретни случаи!"

                  27 страници с теми, от които в момента има само две заглавия без възможност за достъп до съдържанието. Понеже и двете са теми, започнати от мен, малко ми е странно те да се кипрят там а всичко останало да го няма.

                • Чавдар (V93)
                  Чавдар (V93) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ако не ме лъже паметта, "Обратна връзка ... " се беше бъгнала още при предишния опит за преминаване към нова версия на форума и така си остана.

              • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                ...Вместо да си вадите очите с какво не е перфектно си ползвайте форума по предназначение. Нито информацията в него е изчезнала, нито функционалността му е намаляла, даже се е увеличила, но не го ползваме пълноценно - поне засега...
                Да ползваме, ама оправете поне базовата функционалност. Например, в горната част на темите липсват бутоните за избор на страница, такива каквито има най-отдолу на същата. Има нещо което го наподобява, но е много по-неудобно за ползване. Въпросната "екстра" я имаше в старата версия.
                В темите липсва и бутон (линк) "отиди на първото непрочетено мнение. Нещо което също е съществувало в предишната версия.
                За аватарите - в темите, под темите, на заглавната страница и т.н. е изписано достатъчно по-напред в темата...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • Как е възможно още -1 да е писал?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:190
Размер:114.0 КБ
ID:6549586

                  Коментар


                  • Чавдар (V93)
                    Чавдар (V93) коментира
                    Редактиране на коментар
                    Интересен ефект от изтриването на последната публикация.

                  • Kozzzec
                    Kozzzec коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да. Мисля, че си е проблем това, че те кара да четеш изтрита публикация.

                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ха! Баси. Недомислица...

                • И още един въпрос - защо не във всяка тема има опция за коментар?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:354
Размер:172.9 КБ
ID:6549618

                  Коментар


                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    Въпрос на разрешения. Не знам дали е умишлено в този раздел. Ще питам.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X