Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение

    И при мен го няма. Пробвам на PC с Хром и ИЕ.
    и с Мозила е същото
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #62
      Пробвайте през инкогнито.
      При мен трябваше да изтрия целия кеш/кукита и т.н на браузера и чак тогава проработи.

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
        Проба 1 2 3...
        А, здравейте, прителчета!
        Честит ви нов-стар форум!
        Мен ми липсва само тъмното скинче инак си е супер, сякаш и работи. : )))
        Да, ако може тъмна тема, че тая "боде" очите направо.
        Има ли опция за увеличаване/намаляване мащаба на страницата, или това е възможно само от браузъра?

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

          Странно. По принцип липсващите бутони не се показват, когато не си се логнал във форума. При мен няма проблем на 3 различни браузъра - Хром, Firefox и Opera
          Пробвах, не става. Изтрил съм всички бисквитки и кешове. Пробвах с 3 браузъра бутона какво ново или нЮ топикС го нЕма.
          Друго което забелязвам, е че не мога да цитирам няколко поста едновременно.
          +1 глас за тъмна тема

          Коментар


          • #65
            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

            Пробвах, не става. Изтрил съм всички бисквитки и кешове. Пробвах с 3 браузъра бутона какво ново или нЮ топикС го нЕма.
            Друго което забелязвам, е че не мога да цитирам няколко поста едновременно.
            +1 глас за тъмна тема
            и при мен е същото, даже и през телефона с Хром не се показва
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #66
              Не мога да разбера как да отида на първото непрочетено мнение. Трябва да прелиствам цялата тема от първа страница. Тегаво е.

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от Балканджи Преглед на мнение
                Не мога да разбера как да отида на първото непрочетено мнение. Трябва да прелиствам цялата тема от първа страница. Тегаво е.

                синьото бутончепред името

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.JPG
Прегледи:382
Размер:116.6 КБ
ID:6520679
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #68
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #69
                    Семпло и готино оформление.Дори така да остане си е ОК.Вчера не можеше да се влезне,даваше постоянно грешка.При мене работи бързо .Гледам и досадните реклами.закриващи съдържанието ги няма засега.Адмирации и поздрави!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #70
                      https://www.offroad-bulgaria.com/for...facebook/page8 Много яко! След всенародните тържества за NoFacebook темата, заради няколко пиксела квадратче само отгоре - сега половината мнение е боядисано в социални мрежи. Само да тествам дали мога да пиша.
                      М
                      п.с. корекция... Ураааа... вече ми работи едитора, човек ще стана!
                      п.с.2. Ще ви заливам редовно с Фейсбук "мъдрости", като ви е толкова важен! И емотиконки имам вече, баси кефа!
                      Последно редактирано от ikirov; 22-10-19, 10:36.

                      Коментар


                      • #71
                        Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                        ...
                        п.с.2. Ще ви заливам редовно с Фейсбук "мъдрости", като ви е толкова важен! ...
                        Ще те залея аз тебе ...

                        По проблема от по-горе: Младежи, пробвайте с триене на кеш и разлогване/логване. На 2 различни компа си ми излизат въпросните бутони, след като се логна.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                          Ще те залея аз тебе ...

                          По проблема от по-горе: Младежи, пробвайте с триене на кеш и разлогване/логване. На 2 различни компа си ми излизат въпросните бутони, след като се логна.
                          Тц! Не става, трих пробвах. Ето и проба директно на интернет ЕкслорЪрЪ, който никога не съм отварял

                          Коментар


                          • #73
                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Давайте сега да оправим това което не работи... Аватарите си оправете сами, тъкмо ще са актуални...
                            Когато цитирам текст, в полето за писане вместо текста се виждат кривундели.
                            Не работи десия нутон на мишката върху повечето бутони. Например, не мога да натисна бутон "отговор" и да пиша в нов прозорец или нов таб.
                            На мястото на текста на някои бутони излизат кривундели...

                            Въпреки че се спомена че засега дизайнът не бил важен, аз да помрънкам - няма тъмен кожляк на форума, а светлия е безполезен.

                            И един въпрос. Имам усещане за дежавю. Това не се ли прави преди няколко години, и след едномесечни мъки, всичко написано в тоя период беше метнато в кофата?
                            В момента се прави нещо сходно. Дали и това което ще се напише сега също няма също да отиде в кофата и за пореден път да се върнем към V4? Или е излишно да пишем, пък ако тая версия оцелее, тогава?

                            Редакция:
                            Аватарите са с много сиромашки размери.

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            1. В "new topics" ми излизат много на брой RSS теми.
                            Къде успя да откриеш тоя бутон?
                            Последно редактирано от ittso; 22-10-19, 11:19.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #74
                              https://www.offroad-bulgaria.com/sea...ssage%22%5D%7D Втори път чета темата, това май е варианта на "какво ново". Бих бил благодарен ако е изведен на видно място, "Публикации" и "Активност" не са това, което очаквам за "какво ново". Име на шрифта и размер работят, проба ама излизат с номерца. Това дето на камбанката горе излизат темите, в които съм участвал - също кефи. Абе, ще свикна, само поради щото ми тръгна едитора няма как да не благодаря на новия дизайн.

                              п.с. Понеже стана въпрос, долу има прилична номерация на страниците. В горната част на темата е мъка. Липсва ми и листинг кой чете темата, ей тъй от чиста клюкарщина. Нали фейсбукъри ще ставаме вече...


                              Понеже трих бисквитките, и ми направи впечатление, че още докато се логна тука и Фейсбук веднага се намърдал и си направил бисквитки. Сакън да не пропусне нещо, ако и да не съм се логвал там от година.
                              Последно редактирано от ikirov; 22-10-19, 11:43.

                              Коментар


                              • #75
                                Не мога да се логна през компютър, излиза ми само вариант да вляза през фейсбук. Интересно защо първо не го подкарахте на друга машина и след това не го преточихте, така ще мине време в напасване на всичко.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X