Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Открих пещерата Гарваница (тогава Голяма Гарваница ) за себе си преди 4-5 години, мястото е впечатляващо ​и ​макар и в региона да има доста подобни образувания, тази дупка май е най-голямата която знам и стълбите които минават през някой естествени отвори - правят посещението още по впечатляващо. Този път не ми се носеше кучето по тях и реших с дрона да я снимам


    Коментар


    • Скалните тунели (мостове от друга гледна точка ) преди Белица са много готини един до друг естествен за реката и изкуствен за пътя. Заслужава си човек да се разходи да ги види, още повече, че района е изпълнен с интересни места за посещение (намира се само на няколко километра от Кръстова Гора)


      Коментар


      • След като снимах Крушунските водопади реших да огледам наоколо, есента беше в разгара, та се получи красиво, вече само спомен


        Коментар


        • Нали съм си любезният - та питах на каста на Царевец мога ли да си пусна дрона - женицата беше много стресната и явно инструктирана - Трябвало да се обадя на Директора... та Царевец с телефона А нямаше жив човек рано сутринта и щеше да се получи великолепно


          Коментар


          • Яворнишки водопад в Беласица, до тази есен знаех само Каменишкият, сега посетих Яворнишкият, Дъбицата, Мангъро и стигнах на 100-200 метра от Ключкият, въобще Беласица има много какво да покаже, а още не съм стигнал до върховете, но догодина поне ще опитам


            Коментар


            • Наскоро имах разговор за ноемврийските мъгли и колко подтискащи били те, моята теза беше, че да, подтискащи са ако седиш от долу, но ако си покажеш носа отгоре предлагат невероятно красоти. Та ето един пример подкрепящ тезата ми, мъглата над Ихтиман погледната от различен ъгъл


              Коментар


              • Един от най-величествените ни водопади - Скакавица в Рила, над едноименната хижа, може да не е висок колкото Врачанската Скакля, но има винаги много вода, а и мястото е уникално красиво макар и както повечето други водопади ориентиран напълно на север и за това по-често в сянка. Както и да е, разходката беше приказна, както винаги и за разлика от съседнит езера срещнах само един човек


                Коментар


                • Връщайки се един ден от пътешествие минах покрай паметника на трите поколения и щях да го подмина защото съм го снимал много пъти, когато изведнъж се сетих, че никога не го бях виждал огрян от слънце, него и червената църква винаги съм ги снимал в мрачно време. Та отбих и пуснах дрона из тази красота


                  Коментар


                  • Големия Устински водопад е уникален, но този път реших да пообиколя местноста над него, която в есенна премяна е особено красива и не ми беше позната


                    Коментар


                    • Ново село "музей на света" - втори път минавам от там и всеки път се изумявам колко труд е хвърлил някой (така и не щракнах лебедовият мост в селото ) пък било и със спорен резултат (моята дъщеря беше потресена )


                      Коментар


                      • ГоУемото прецакване днес по прогноза около Пловдив трябваше да е като в София, Но Не Би нищо не видях, от трите водопада само до звука от първия го докарах Долен Кукленски водопад нейде там в Мъглата



                        Коментар


                        • На отиване към пещерата Стълбицата видях табелка която не бях забелязал до сега и на връщане се спрях и прочетох Футьова пещера, я да я видя, оказа се не като стълбицата, но ето я и нея.

                          Коментар


                          • Ситовският водопад все ми убягваше, първото ни идване с един приятел, не го намерихме сега отидох специално за него и ти да видиш ремонт на пътя, първо околовръстното на Пловдив беше напълно затворено (сега е ок) и второ точно моста над реката го асфалтираха то не бяха багери, валяци камиони - не можеш да минеш камо ли да спреш, та се наложи да спра малко по надолу по пътя и да прекарвам дрона през дърветата... Но поне можете покрай Прекрасният водопад да видите и валяк в действие

                            Коментар


                            • Щуд до Ситово- интересно местенце, миналият път изпуснах залеза там и не можах да се кача заради кучето - сега оставих само дрона да гледа вместо мен


                              Коментар


                              • Мраморното езеро до Православ, много красива изоставена мраморна кариера, само дето колкото пъти ходя, все не попадам на Правилната светлина



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X