Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Яз. Негованка и Еменският каньон, приказно място на което трябва да отделя повече време, ама пусто ми е далече и все бързам за някъде


    Коментар


    • В Търновският каньон от двете му страни, точно под скалите са кацнали два манастира - Св. Троица и Преображенският. Мястото е много интересно и често спирам напоследък


      Коментар


      • Коментар


        • Аз винаги съм търсил универсалните инструменти, карам джип който става и за пътя и за извън него, имам и подобно колело. Проблема идва когато трябва да задълбаеш на някъде, тогава си трябва специализиран инструмент, ето първи експерименти с точно такъв, малък звяр правен да се завира където големите не им е мястото и се справя блестящо, прави ме да изглеждам печен пилот


          Коментар


          • След като се качихме с кутрето на премката между​ Урдин циркус и този на 7-те езера естествено не можех да пропусна да щракна и долината на х. Иван Вазов (спал съм преди точно 36 години в нея ), че и Винтчето и яз. Карагьол - приказно място - преди две години ходих до там с колело - прекрасно преживяване


            Коментар


            • Toзи участък от Суха река винаги ме е привличал и дори един - два пъти съм пускал дрон, Но с Аватата филма е съвсем различен, тя си е у дома на такива места и сега ще ви втръсне от подобни гледки (ако на мен не ми писне първо )


              Коментар


              • Каскадата водопади на 7-те езера ме впечатли! До сега все снимах езерата, но сега тази каскада ме грабна, дори още на отиване към Урдините езера мислих да я снимам, но реших на връщане, ако остане батерия, е остана, пък и облаците позволиха


                Коментар


                • Любима част от вечерните разходки на кутрето е детската площадка в гората до долната станция на бившият Княжевски лифт - особено на залез, когато слънцето пробива през дърветата... но стига съм разказвал - вижте сами


                  Коментар


                  • Рибните езера, долното и горното и хижата по средата, много красиво местенце в сърцето на Рила, един прекрасен младежки спомен от отдавна отминали времена, но и сега е чудесно


                    Коментар


                    • Любимото ми пътче в гората на края на селото, обикновенно го снимам след дъжд, но като няма дъжд няма да пропускъм пък



                      Коментар


                      • Вчера след дъжда, на разходката на кучето попаднахме на фантастичен залез и не се сдържах да се заиграя по коритото на Владайска река, срутеният трафопост и площадката за кучета - голямо забавление, нищо, че продължи само няколко минути и магията на залеза отмина - Но кефа остана


                        Коментар


                        • уау - 2000 поста и при това 99.999% са от мен

                          Коментар


                          • Alexr
                            Alexr коментира
                            Редактиране на коментар
                            Че то си е Ваша тема. Ние тук сме само кибици. Кефя се на гледките. Най-много да напише някой от нас колко ни харесва заснетото.

                        • Едно от най-красивите и най-трудни за снимане места за мен са скалите между Кунино и Карлуково покрай Искъра, трудни защото от долу други скали ги закриват и все ме е страх че ще загубя сигнала и съответно дрона, а отгоре защото е такъв трънак, че после с дни не мога да махна всички бодлли от мен. Този път и вятъра беше много силен и мъника се мяташе като лист, пък и пак ме хвана страх, че ще загубя сигнал, а ме сърбяха пръстите да мине през дупката в тавана на пещерата ... явно нищо, че съм ходил десетки пъти, ще се наложи да продължавам посещенията докато ми се получи то така или иначе там на всеки няколко метра Има какво да се види


                          Коментар


                          • Бившият пионерски лагер, едно от любимите ми места за разходка в летните жеги, предлагащо прохлада и бе​звремие


                            Коментар


                            • Често вечер разхождаме кучето до Килиите и приказно красивата ливада с гледка към Копитото, до сега пусках дрона отгоре, вече отдолу в гората сред дърветата, особено приятно на залез в косите слънчеви лъчи, е нЕма такъв кеф


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X