Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витоша в есенна премяна над облаците, есенните инверсии са прекрасни, стига да се измъкнеш от града в планината


    Коментар


    • Една вечер на път за в къщи, както си карам и залеза ме впечатли, започнах да го снимам и какво да видя? Специално за феновете, Бягащото дърво


      Коментар


      • Тази неделя бяхме на Кобилини Стени във Врачанският Балкан, след като си свърших полета двете ми дъщери ме заврънкаха да "покарат дрона" - обикновено отказвам, но на тези полета, дрона имаше доста батерия - та първо покара голямата, после малката - тя и настоя да пуснем запис - това е малка част от нейното творение


        Коментар


        • Златните мостове на Витоша са леко изтъркани от популярността си и все пак са много красиво място особено на есен, че дори ми харесаха и в контражур този път


          Коментар


          • На Конярника има няколко рекички които винаги са ме радвали много, но все съм бързал нагоре да снимам платото, Черни връх и наоколо. Е този път се спрях на рекичките, пък и духаше много яко, та летях ниско на завет



            Коментар


            • В кварталната горичка е много красиво, има и импровизирано трасе за колела

              Коментар


              • От училището на малката организираха екскурзия след изборите (че сградата на у-щето не работеше) и понеже на мен ми беше по-лесно да я закарам до Земен от колкото до централна гара та и аз си организирах пътешествийце в района, нищо, че беше дъждовно, на няколко пъти се разминавах с капките. В този полет над Струма закапа на кацане


                Коментар


                • Водопада Полска Скакавица ми е един от любимите и често го посещавам. Но за пръв път съм доволен от полета - ти да видиш
                  Прекрасно място, а и още нещо ми се случи за пръв път, не видях друг човек


                  Коментар


                  • И пътечката към Полска Скакавица си заслужава да се види и пещеричката също, та се поспрях на връщане и им отделих 5 минути


                    Коментар


                    • От миналата година планирам как да стигна за да снимам Петкановите водопади в Русалииския проход и все не можех да се организирам, струваха ми се много трудно достъпни. Докато един ден не видях по прогноза безветрие и запалих за Кадемлийското пръскало, но се сетих, че някой ми беше разказвал за скрития Долен Бабски водопад и като срещнах парков служител го спрях да питам, заприказвахме се и на него му стана интересно, показа ми кое къде​ и заедно "обиколихме" и Петкановите - феноменална каскада! И Долният Бабски ( горният ми хареса повече ), та насладете се на едни скрити бижута в диплите на Балкана


                      Коментар


                      • Преди няколко години някой ми каза, че изоставената резиденция в Банкя е интересно място за снимане, но аз не можах да се организирам и чак тази зима отидох за пръв път, но не пуснах дрона (дори не помня защо ). Но на последната разходка по Пътеката на Здравето - музата ме посети и аз полетях из рушаща се сграда - добре са си живеели "другарите"


                        Коментар


                        • Danika
                          Danika коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ходила съм като ученичка, когато все още се строеше, мисля, че 1973-74 год. Мястото е фантастично. Грехота е, че всичко е оставено на разрухата.

                      • Потопената църква в яз. Жребчево, за 5 години само веднъж съм я виждал във вода, хората си я реставрират и в момента изглежда действаща. А мястото е прекрасно, ходил съм много пъти по различно време и все ме очарова, а сега попаднах и в "златният" час - късмет


                        Коментар


                        • Към средата на септември, след 20-ина дни чакане ми дойде новата играчка DJI Avata, все още съм очарован и към края на месеца седнах и направих една компилация от най-добрите кадри с нея. Обаче така и не съм я споделил - поради свръх продукция - е по-добре късно от колкото никога, пък и мисля, че добре се получи


                          Коментар


                          • Пещерският водопад без капка вода, а мястото е много красиво, но по това време на годината доста водопади изсъхват


                            Коментар


                            • КостинБрод Беличка река, ти да видиш каква красива рекичка си имат хората


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X