Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водопада Казаните над Белица, хем е точно до пътя, хем на 20 метра надолу чак прибрах кутрето в колата да не падне. Много вода за разлика от повечето които посещавам напоследък.


    Коментар


    • В началото на месеца ходих до водопада Честнненско Усое. В кривият каньон загубих картина и чак в къщи разбрах, че не съм стигнал до основният водопад и реших да отида отново, речено-сторено, само дето не виждах пътека по която да продължа нагоре и в търсене на такава с кучето и дрона се опитах да прескоча реката, без да се усетя, че при -7 камъните са заледени, та освен, че цопнах в ледените води, си праснах и коляното така, че пет минути ми идеше да вия и си мислех, ако не мога да ходя как ще ме намери някой, като няма и покритие на телефона и какво ще прави кучето само ... Както и да е проходих (макар и целият ми панталон да беше в кръв ) и като не открих пътека нагоре форсирах реката (с повишено внимание) на обратно и с колата се качих над водопада където отново без пътека стигнах на стотина метра над него този път, пак не най-доброто място защото дрона губеше връзка като се опитвах да слезна под него, но поне го видях и в цялата драма се забавлявах от сърце, че и продължих към Нехтенският, но това е една друга история


      Коментар


      • След като споделих първият си опит да снимам Честнненско Усое някой ми писа че наблизо се намира Нехтенският водопад и при второто ми ходене тръгнах да го търся, 7.5 км черен път в Рила ме отведе на 30 метра от първата каскада, има мостче и пътечка до нея, а дрона разкри, че има поне два прекрасни водопада, които бяха започнали да замръзват, но имаше много вода и беше Черешката на тортата на това пътуване!


        Коментар


        • Весели празници! Това е последната компилация за тази година, над 2 часа, около 70 водопада, част от тях снимани в различни сезони, основно последната година. И понежа е време за рекапитулации - над 100 хиляди километра с колата из България, незнайно но голямо количество километри пеша, често без път и пътека, но с верното кутре и защо точно водопади - нямам представа, така се получи някак си... А и безброй часове пред компютъра, заради това филмче дори се наложи да поръчвам Ъпгрейд ....
          Както и да е дано ви хареса, съмнявам се някой да го изгледа цялото, затова съм направил индекс в описанието (и прогресбара) да можете бързо да отидете на който ви интересува (няколко се повтарят както казах по-нагоре).
          Приятно гледане и весело изкарване на празниците, аз тръгвам след 10 дена в къщи на пътешествие, без водопади



          Коментар


          • След почти 10 дневно седене в къщи най-накрая успях да се измъкна и къде, до Видин да покажа на детето Баба Вида, пък тя затворена като истинска крепост, а какви планове имах само Нищо, поне изпробвах някой нови неща, а и времето беше прекрасно Честита нова година, нова година - нов късмет



            Коментар


            • Още от времената на парапланеризма Аневското Кале ме радваше много. От както летя с дрон съм го снимал не един път, но все не успявам да се организирам да отида пеша до него, а от далеч не е същото. Но поне вчера хванах последните лъчи на "ново годишното" слънце и беше прекрасно, отново


              Коментар


              • В началото на Декември видях на картата 3 водопада над Куклен, долен, кукленски и горен кукленски и веднага потеглих. Мъглата беше толкова гъста, че носа не можех да си видя камо ли водопад, та след седмица две като просветна реших да отида да видя поне Горният. Хич не беше лесно, в началот калта беше уникална, по-нагоре всичко беше замръзнало, а на едно място табелката се оказа от другата страна на реката и аз тръгнах по нея към водопада, оказа се невъзможно, но пък беше много интересно, та пуснах дрона да разузная, той стигна на около 50 метра от водопада, а за да стигна аз до там ми отне много време и обиколки - много красив водопад, но не е от лесните


                Коментар


                • Едно прекрасно място - Алботинският скакен манастир!


                  Коментар


                  • Горен Кукленски водопад, страхотно местенце с не лек достъп, но рзходката си заслужаваше


                    Коментар


                    • На 1 януари заведох децата до Хисаря, времето беше страхотно (17 градуса!), разходката прекрасна а кръчмата фантастична! Е и пуснах дрона де за малко.



                      Коментар


                      • Костенският водопад, един много красив и лесно достъпен. Но естествено аз правех велики експерименти и на няколко пъти щях да прасна дрончето в скалите, но се разминах


                        Коментар


                        • Парка в Хисаря, както винаги бързахме за някъде, но успях да си открадна 5 минути да се разходя из парка



                          Коментар


                          • От известно време винаги щом пътувам посока Гоце Делчев се отбивам да видя едни прекрасни скали - Свадбата, а точно под тях някой е направил детски кът, беседка и мостче над реката - много приятно място, което ще ви покажа тук



                            Коментар


                            • zik7777
                              zik7777 коментира
                              Редактиране на коментар
                              Привет кой модел е дрончето и очилата, това би било незаменимо про преходи в гората за да разузнаеш как е пътя напред.Прилича на DJI FPV.

                          • Ковачевица. Изпуснахме залеза, а и децата вече им се прибираше та едва изкопчих 5 минути да хвана любимата уличка докато няма хора


                            Коментар


                            • По случай - случката един много топъл спомен.
                              Браво! Разкошен клип!

                              Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X