Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИзпуснАх самолета за малко - 10-20 години та реших аз да полетя на летище Верен едно от малкото у нас на които гдгва не е сложила забрана за летене почуствах се пилотИН на Аирбъс или поне Ан-2 и се позабавлявах



    Коментар


    • Една от най-красивите ми есенни картини - река Геренска, бяхме тръгнали да търсим водопада Канарата (под пръските на скалата???) и наоколо беше сивота (кафяво от изсъхналите листа ), но когато се доближихме до рекичката картината се промени Драматично - приказно красива есенна приказка - нагоре ставаше още по-хубаво но някой беше праснал табела Забранено! , а и пътечката изчезна, та до водопада не стигнахме но рекичката компенсира на богато

      Коментар


      • Асеновата крепост винаги ми е харесвала и никога не успявах да я снимам като хората, все нещо не беше наред с времето. И когато на път за Белица я видях огряна от слънцето, просто не можех да не опитам отново. И този път за пръв път ми се получи както си го представях, че и изоставеният ресторант хванах и реката, абе хареса ми Приятно гледане.



        Коментар


        • Изоставената мина цар Асен, вятъра беше толкова силен , че дрона седеше под 45 градуса и затова поснимах в страни на завет


          Коментар


          • Kaрайки си без цел и посока попаднах на картата на Тракийска гробница Момина Могила и реших да се отбия да видя. Не беше тривиално отиването, но с малко обикаляне успях да стигна и бях приятно изненадан, не, че има много какво да се види, но очевидно доста се бяха потрудили да я реставрират и дори има система от прозорци за да влиза светлина без да вали дъжд (интересното е, че отгоре прозореца е на нивото на земята


            Коментар


            • Преди Белица в Родопите имадва тунела издълбани в скалата, първият споделих наскоро сега е ред на вторият


              Коментар


              • На времето не снимах водопади с дрона защото са все на закътани места с много скали и дървета, но започнах да ставам нагъл и започнах да се връ дето не му е работата на дрона и в един момент се усетих, че водопадите все повече ме влекът и все по-често ходя да търся все по-завряни . Както и да е наснимах мнооооого водопади (а има още много повече ) и в един момент ми хрумна да събера в едно филмче всички, получи с около час след съкращенията, но аз не спирах да ходя и да снимам. И так се появи втора серия, после трета... И до 6-та която обаче има най-интересната съдба направих я но преди да и дойде времето за споделяне се натрупаха още водопади - ок появи се 6б, ама преди да я споделя се натрупаха още, та бързам да споделя 6с, че водопадите край нямат, май това ще е и последният ми напън , че стана почти два часа филм, няколко водопада се повтарят (снимани през годините )... С две думи огромен труд за правене (около два часа е само експорта ) и още по-сериозен за гледане - трябва мнооооого да си падаш по-водопади за да ги зяпаш 2 часа затова и си поиграх и направих указател в описанието и в прогрес бара се вижда и можете да отидете веднага на интересуващият ви водопад Приятно гледане



                Коментар


                • Миналият ден като качвах нови клипчета и места в интерактивната карта забелязах, че за едната бройка подминах сакралната цифра от 666 локации , а и видях, че посещенията вече са около 50 Хиляди, значи работи - все някой се възползва от труда ми - давайте докато я има - планирайте си пътешествията или просто се наслаждавайте на нашите красоти от комфорта пред екрана - но на живо си е по-добре да знаете, макар и повечето кадри да са възможни само от въздуха

                  https://www.alexmarkov.eu/

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Миналият ден като качвах нови клипчета и места в интерактивната карта забелязах, че за едната бройка подминах сакралната цифра от 666 локации , а и видях, че посещенията вече са около 50 Хиляди, значи работи ...но на живо си е по-добре да знаете, ...

                    Така е. Жив и здрав да си! Продължавай!
                    И аз затова продължавам да правя пътеписи. От вашите събирам идеи,моите ги правя, за да дам идеи.

                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • С един приятел отидохме до Хисаря, не бяхме тръгнали натам но така се получи имахме малко време, но и късмет да няма хора, за пръв път виждам минералната чешма без тълпа от пълнещи и веднага реших, че ще купя билет за дрона за римските бани и чешмата ще щракна, че отдавна и се каня но не летя близо до хора


                      Коментар


                      • Преди повече от две седмици отидох до Белица и от там тръгнах за Караджов камък до който не стигнах (една много дълга и странна история ) Но по пътя на картата видях знак за водопад без име и естествено спрях да го потърся, не знам дали намерих точно това което е имал в предвид автора на безименната отметка, но много ми хареса, а и тунела под пътя ме впечатли въобще един полет които си заслужаваше спирането




                        Коментар


                        • Водопада Гюмберджиятс след Белица, готино местенце точно до пътя, но за пръв път моят дрон реши да си полети сам, не му се отдаде явно и влезна в едно дърво, добре, че размисли и ми върна управлението та си довърших полета и го прибрах жив и здрав. Тогава го отдадох на мястото, но след няколко дена опита отново, пак не му се получи и за сега май се отказа


                          Коментар


                          • До водопада Мангъро стигнах в най-голямата мъгла, първо реших да не пускам дрона, но после се изкуших от магическите гледки, вярно беше рисково и дрона вместо да слиза надолу се опитваше да кацне в мъглата, но пък си заслужаваше


                            Коментар


                            • Каньона над Храбрино


                              Коментар


                              • Прегледах картата. Мисля че видеото от Предела,Даутов връх, Кулиното я няма. Така ли е Марков или греша.
                                only 4 x 4,sim AWD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X