Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ябланишкото ждрело до Трън, е уникално място, граничарите които срещнах веднъж казаха, че тази година лятото май било в петък май месец дърветата са голи, октомври вече им опадат листата, но пък е много красиво и амбициозни строители са направили уникална еко пътека, която аз все не мога да мина защото винаги съм с кучето та това ми е и един от най-трудните за снимане обекти, което не ме отказва де


    Коментар


    • Често ходя до пещерата Стълбицата и никога, ама никога не съм си мислил, че дрон може да влезне, че и да излезе жив от там. Та явно ще трябва да черпя, че вчера нещо ме напъна и вкарах Авата-та, че и я изкарах, не че много виждаше камерката и вътре, но адреналина компенсираше



      Коментар


      • Една от най-приятните еко пътеки по които съм ходил - Струилица до Девин - равна, добре направена и мнооооого красива!



        Коментар


        • Кучешката площатка до Владайската река в квартала


          Коментар


          • яз. Въча до Чилингира и устието на Фотиновска река (Фотинските водопади са само на няколко километра, но не мисля, че от тук достъпа ще е лесен )


            Коментар


            • Как лети времето преди малко под 30 години карах Москвич 2140 Д - Яката работа и с едно гадже решихме да обиколим Витоша (от тогава си ме влече офроУда ) - питахме за път - увериха ни, че нЕма минаване - хеле с МоскАЛА, Но ние упорити и някак си стигнахме до Чуйпетлово (слизах, често, често да видя коя гума на кой камък... ) - от тогава това местенце ми се е забило в главата и мине не мине, с различни машинки (включително Субару Е12 минавам от там - този път и дрона се включи за да споделим красотата която ни радва вече толкова дълго време


              Коментар


              • Созопол южната стена, много отдавна не бях се отбивал в Созопол, но сега исках да го покажа на детето. И той се е променил, най-много ми хареса южната стена обагрена в есенни цветове и лятно море и напълно безлюдна по това време на годината


                Коментар


                • Река Санданска Бистрица - много красива. Май не попаднах на най-доброто място, но тук успях да спра и много ми хареса - дано и на вас



                  Коментар


                  • Вчера пуснах едно клипче от един прекрасен черен път около Чуйпетлово, днес ще ви го покажа от колата



                    Коментар


                    • uniqaudio
                      uniqaudio коментира
                      Редактиране на коментар
                      Пътчето не е много ясно кое от всички окило Чуйпетлово е, обаче явно някой си го ползва, щом са изрязани нападалите дървета по него.

                  • Напоследък наснимах доста водопади, но Крушунските са едни от най-красивите със сигурност. И едни от най-трудните за снимане заради обилната растителност, а и в случая заради липсата на слънце, трябваше да изчакам час, два... Но имах още обекти в плана за деня и се прибрах по тъмно така или иначе. Но стига оправдания, все пак за пръв път успях да кача дрона до най-горната точка и минах почти цялата дължина, на мен си ми хареса, макар да съм сигурен, че може и по-добре


                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Великолепно място! Аз го видях пролетта, при пълноводие. Предполагам, ще има свой чар и когато листата са паднали и не пречат на видимостта. Май, когато и да се отиде, все ще е хубаво.

                  • До Кърджали се намират останките на крепостт Вишеград, предишното ми ходене не беше успешно, защото изпуснах залеза и вятъра беше ужасен, но този път успяхме да стигнем на време а и условията бяха благоприятни


                    Коментар


                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Името "Вишеград" май се среща често в източна Европа. Като единия е в Унгария, която не е славянска земя. Иначе предполагам, че означава "високия" или "горния", то ли "град", то ли "крепост". Интересно място да се види.

                  • Дяволската река малко след Дяволският мост, впечатляващо място!


                    Коментар


                    • Слона до Девин, от къде се взе този вятър, щеше да ми отнесе бръмбара, но все пак го прибрах



                      Коментар


                      • Еко пътека Струилица до Девин - страхотно място за разходки, а местните си правят и сутрешният крос по нея



                        Коментар


                        • Водопада Мечо пръскало над Девин, беше в сянка, беше без много вода, но пак си заслужаваше разходката


                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X