Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • След като пуснах клипче от Костенският водопад, няколко човека ми казаха, че в района има още и ми показаха водопада Скаловитец. При първа възможност запалих да го видя с един приятел. Оказа се, че има път до самият водопад, но ние решихма да се поразходим и оставихме колата. Една прекрасна разходка, с много слънце и прекрасен водопад, а най-вероятно и нагоре има какво да се види по реката, но трябваше да се прибираме.


    Коментар


    • Често виждам изоставени постройки, но рядко се спирам да ги снимам защото ме натъжават. Но тази, близо до водопада Скаловитец, над Костенец, ме грабна и се поспрях, може би времето допринесе, знам ли


      Коментар


      • Детското влакче в Пловдив, под Младежкият хълм, най-накрая го хванах в движение. То пък едно движение, снимам с телефона тръгвам пеша изпреварвам го, изчаквам го снимам и пак Но децата се кефят - Браво на Пловдивчани!


        Коментар


        • Един приятел пусна снимка от това прекрасно параклисче на микро язовирчето до Смолско и аз го вкарах като близка дестинация. И един прекрасен ден дойде неговият ред за посещение, пътчето беше леко заснежено, но пък гледките си заслужаваха, а и параклисчето е уникално, не бях виждал подобно до сега!



          Коментар


          • Миналата седмица ми се отвори дупка в програмата и аз потеглих късно след обед да видя долмена Плочата в Средна гора. Естествено стана късно слънцето започна да залязва още на средата на пътя и аз да не изпусна светлината, а и за да се прибера по светло по стръмните и непознати пътеки - пуснах дрона да разузнае и обърнах. Със сигурност ще се ходи отново, но няма да е лятото, че си е бая катерене но пък е много приятно място



            Коментар


            • Един ден около 17 часа ужасно ми се прииска да се кача на Витоша, имало е защо


              Коментар


              • Няколко пъти минавам през с. Петрич до Смолско и все се изненадвам от тази камбана, е този път най-накрая се убедих да спра и да я снимам, интересно творение.


                Коментар


                • Яз. Тополница си ми е слабост и често ходя от горната му страна при вливането на река Тополница и Мативир. Много интересни цветове, а този път и по-ниско ниво на водата.



                  Коментар


                  • Винаги като минавам покрай това хвостохранилише, хвърлям по един поглед с дрона, защото цветовете са уникални. За пръв път обаче попаднах когато е студено и замръзнало и цветовете ги нямаше.


                    Коментар


                    • Имам си карта с места които искам да посетя. и около Мъглиж се понатрупаха няколко, та един ден запалих натам. Първата ми спирка беше Римският мост над Дъбово (силно се съмнявам да е римски, но така пише на картата ) - приятно ме впечатли, пък и времето беше с мен! Много жалко, че 2 минути след като прибрах дрона и отидох до колата се появи и влак - пак го изпуснах (всъщност снимах го с телефона )






                      Естествено влака мина 2 минути След като прибрах дрона

                      Последно редактирано от alex_markov; 17-02-23, 05:11.

                      Коментар


                      • Колко пъти съм минавал по този път, без да знам за този приказно красив водопад (пък бил той изкуствен ). Но този път специално го търсих и намерих, заслужаваше си пътя, много приятно местенце!


                        Коментар


                        • Арт комплекс Анел е прекрасно място, което често посещаваме, защото работи целогодишно и защото ни приемат с кутрето, а и защото е приказно красиво. Но има интересна история. Преди години един приказен залез ме накара да пусна дрона над залива и естествено забравих да пусна записа на камерата следващите изгреви и залези все нещо ме спираше - обикновенно силният вятър, който подухваше и сега, но незнайно защо вече бях решил, че момента е назрял и е сега или никога и добре, че го пуснах, че след малко се събраха облаците и целият ден беше сиво на сив фон


                          Коментар


                          • Някъде видях снимки от заслон Операта над Енина (идва от корпуса на стар телевизор Опера ) и когато попаднах в района, понеже нянах време да ходя до там се заоглеждах за нещо интересно в селото. И не щеш ли попаднах на Въжената градина! Браво на ентусиастите направили тази градинка, хвана ме яд, че не бях с децата но и дрона се позабавлява


                            Коментар


                            • Минавайки покрай Мъглиж ми се прииска да видя "като за последно" сняг и се качих на Бузлуджа, беше приказно красиво , но въпреки пълното безветрие в равнината горе си подухваше (около 40 км/ч) и тамън като реших, че няма да пускам дрона в този ветрилник и ще си тръгвам. И го извадих от раницата с обещанието, че поне няма да го вкарвам вътре Та не се получи полета на живота но поне изплакнах окото отгоре пък било и постоянно накриво за да компенсира поривите



                              Коментар


                              • Миналата година ходихме до еко пътека Бялата Река, изключително интересна. Миналата седмица реших пак да хвърля едно око и беше вече затворена поради опасни мостове! Което не ми попречи да разходя дрона в началото и, така или иначе нямаше време да я минавам, беше доста късно


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X