Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • През март за пръв път ходих до Каменишкият водопад (Срамежливеца ) и го снимах с много зор защото дрона не можа да хване нито един спътник, отдадох го на тогавашните софтуерни проблеми, но когато отидох отново тази седмица, се оказа, че просто мястото е такова, снимах го отново без гпс, но като си затръгвах, реших, че трябва да пусна дрона отново от беседката та да огледам района без технически проблеми. Това ми е един от най-приятните и красиви полети до сега, аз поне ужасно си го харесвам, дано тази атмосфера да ви допадне и на вас



    Коментар


    • река Джерман - много красива, но превърната от някой "хора" в бунище и пак всеки път като минавам между Самоков и Дупница все се зазяпвам, този път и спрях да поснимам


      Коментар


      • Владайска река в квартала на есен


        Коментар


        • Преди две седмици (как лети времето) ходихме с децата до х. Добрила над Сопот, беше много красиво - бонус бяха лазещите нагоре по склона облачета, прокрадвайки се около нас, много магическо та чак, въпреки, че бързахме (имахме среща на хижата ) пуснах дрона да им се порадвам - порадвах се, сега ако искате и вие


          Коментар


          • Много пъти съм ходил до Самуиловата крепост и да си призная честно, винаги съм бил много по-впечатлен от Струмешница (реката ) и фантастичните дървета около нея (мисля, че са Чинари).
            И този път първо пуснах дрона по реката и интересното мостче (колегата да се познае ) и чак след това отидох до крепостта


            Коментар


            • И нали е есен (Прекрасна есен!) ето едно клипче от Чуйпетлово - любимо място където си изкарахме първият 8-ми декември и за първи път гасихме горски пожар
              А по Струма цветовете на есента са наистина приказни!


              Коментар


              • Водопада Попина Лъка, много красив, много закътан и в същото време на 20 метра от пътя в курортното селце. Март месец с кучето ходихме и до Спано Поле, но този път имахме други планове


                Коментар


                • След дълги години канене, най-накрая отидох до връх Ореляк, много красив и панорамен връх, но нещо не ми се пускаше дрона (пуснах го накрая де ), та снимах с телефона, пак добре се получи


                  Коментар


                  • Напоследък снимах доста водопади, та ме напъна да ги добавя в първия си дългометражен филм - Водопадите, все още имам още да качвам, но е трудно, защото експорта ми отне два часа, а и това филмче е само за избрани ценители - малко хора в съвременният свят гледат повече от 1-3 минути, а тук е час и 15 Затова отдолу има указател и лесно можете да отидете на конкретен водопад. Повечето съм ги снимал по няколко пъти, че и в различни сезони, та има и "повтарящи" се кадри, локациите можете да откриете в интерактивната ми карта alexmarkov.eu
                    Приятно гледане


                    Коментар


                    • Самуиловата крепост, останките от стените са в гората, върху основите на кулата има бетонна кула... Странен подход, но е интересно

                      Коментар


                      • Сухото дърво в кварталната рекичка, винаги ми е харесвало, за пръв път се спрях да го снимам

                        Коментар


                        • Есен по горното течение на Струма над Чуйпетлово, природата се е развихрила в цветове, харесвам есента


                          Коментар


                          • Фотински водопади, след като за малко да загубя дрона в първият опит се преместих по-нагоре и направих второ кръгче където хванах по-добре горните каскади, вълшебно място. Интересно, че вчера минавайки покрай яз. Въча отново снимах устието на Фотинска река до Чилингира много е готина

                            Коментар


                            • Река Струма под моста за Стара Кресна и голямата птица от близо. Много трудно се здържам всеки път като минавам през дефилето да не спра на това приказно място и не винаги успявам


                              Коментар


                              • Всяка година (вече 5 години) за деня на Будителите правим екскурзия с децата или само каката (в случая) из Българи - хем с образователна цел, хем за кеф, хем времето е уникално и есента е във вихъра си. Тази година за сега сме в Родопите (пътешествието продължава ). Първата ни спирка (всъщност втората ) беше еко пътека Струилица до Девин - много красива и приятна за разходка покрай Девинска река. Днес споделям разклона за големият водопад и Калето (там ходихме миналата година, тази целта беше Мечото пръскало )


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X