Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
    Прегледах картата. Мисля че видеото от Предела,Даутов връх, Кулиното я няма. Така ли е Марков или греша.
    Вярно е, няма го

    Коментар


    • Първият сняг ме завари на път, беше интересно, почти нулева видимост на места, закъсали тирове на магистралата, но на сутринта пък за пръв път видях слънцето от известно време, та трябваше да литна докато разхождах кучето, тамън и да тествам новата придобивка 10 битовият цвят - кварталната градинка - първи сняг.




      Последно редактирано от alex_markov; 14-12-22, 11:45.

      Коментар


      • Миналата година попаднахме на това микро язовирче до село Православ и бях Очарован - прекрасен залез, зелени поля... няма такава красота! И тази година като минавах наблизо, естествено реших да се отбия, времето променя картината радикално - готино е, но не е онова чудо



        Коментар


        • Водопада Попина Лъка, тази година ходих 3 пъти на това прекрасно място - този път бях в търсене на първият сняг, пак имах проблем с дрона, но всичко е добре когато завършва добре


          Коментар


          • Умирам си от кеф да се рея сред облаците и понеже не мога да ги стигна, чакам да слязат при мен, а в този случай и под мен и над мен - отвсякъде - пътя за Паничище - магическа гледка към Сапарева Баня.


            Коментар





            • Водопада Канарата, много красива долина и водопад, за съжаление не можахме да стигнем до него защото има табелки със забрана и пътеката ли​псва . Но поне дрона му хвърли едно око



              Последно редактирано от alex_markov; 16-12-22, 04:54.

              Коментар


              • Под хижа Бунтовна, това място много ми хареса и пуснах дрона, самата хижа е впечатляваща и със страхотна гледка, но някакси не ми дойде отвътре да я снимам


                Коментар


                • Познат ми препоръча да отида до Илинденци и си го отбелязах, последното пътуване в преследване на златната есен на юг ме отведе много близо и аз се възползвах да го посетя, хареса ми, макар и да нямах достатъчно време, а и се раздуха силен вятър, че и облаци се събраха, явно ще трябва пак да се ходи, защото има какво да се види



                  Коментар


                  • Скакавица в Рила е приказно красив водопад, но и под него точно до пътеката има много приятна каскада и рекичката си заслужава внимание та на връщане се спрях да и отдам заслуженото - хареса ми



                    Коментар


                    • Хисаря, Камилата (южната порта), страхотно място, много история, доста запазена, а и настояще, прекрасни паркове... Обичам да ходя до там, жалко, че този път много бързахме


                      Коментар


                      • Преди 10-ина дни реших най-накрая да отида да видя най-високото село у нас - Орцево, кръчмата на Муса е на 1555 м. а къщи има и над 1600 м. За съжаление времето отново не беше с мен, но можеше и да е по-лошо . Муса ме посъветва да карам към върха и от там наляво и съм в Якоруда, само дето по черният път имаше на места доста сняг и аз реших да не си напъвам късмета в мъглата, та се върнах по асфалта, интересното е, че на връщане от върха се разминах с бус който бодро катереше нагоре в снега


                        Коментар


                        • Водопада Честненско Усое от далеч Пуснах дрона да разгледам каскадата над Якоруда, но реката криволичеше здраво и на края просто загубих картина и се върнах на късмет. И так пропуснах основният водопад, но и това което хванах не беше зле, пък и ще имам повод да отида отново може би в по-красиво време



                          Коментар


                          • Този клип ми оправи настроението. Хубаво и доста рисковано прелитане в някои пасажи. С Авата ли си снимал?
                            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                              Този клип ми оправи настроението. Хубаво и доста рисковано прелитане в някои пасажи. С Авата ли си снимал?
                              да

                              Коментар


                              • Често мъкна дрона дори докато разхождам кучето в квартала, е понякога дори и го пускам. Като в този случай в гората над Килиите, тези паднали дървета ме грабнаха и не можах да не ги щракна


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X