Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водопада Яворица е доста закътан и в същото време на 200 метра от магистралата. Поне 3-4 пъти му се гласях и все мъглара беше неоробиваема, но този път успяхме да стигнем и да го щракнем


    Коментар


    • Хисаря - изоставената детска болница, амфитеатъра и източната стена, страхотно местенце което въпреки, че посещавам често, не познавам достатъчно


      Коментар


      • В преследване на хубавото време, като разбрах, че няма да го хвана, намалих темпото и се заоглеждах за бонус дестинация и окото ми се спря на водопада Мари Скок над Севлиево. не го открих от раз, както напоследък често ми се случва, но всъщност достъпът е много лесен и има черен път до самият водопад, а той е много интересен щом ми хареса и в това, не най-добро време за снимане на водопади на пролет сигурно ще е много готин, но насладете му са такъв какъвто го видях аз


        Коментар


        • На Хотнишките водопади съм ходил доста пъти. И всеки път ми е било трудно да ги снимам, но този път въпреки лошото време и късният час ми се получи най-добре за сега - направо ме напира да отида отново в по-хубаво време защото толкова неща видях на клипчето дето трябва да се разгледат по-отблизо А и една весела история, често докато летя идват местни кучета да се запознаят с моят мопс. и този път нещо особено Голямо и космато се отърка в краката ми, но аз съм свикнал, каква беше изненадата ми като видях, че е Коза а не куче - станахме си приятели



          Коментар


          • Един късен следобед ми се прииска поне за малко да подам глава над мъглата и запалих към Витоша, не ми трябваше много качване защото малко над Бялата вода изплувах и естествено поспрях да си поиграя - нали Много обичам облаците


            Коментар


            • Къщата на алпиниста - Велики Търново, интересно място



              Коментар


              • Тетевен - водопада Скока в края на дъжда, пристигнах с чадър и дъжда намаля, докато дрона хване спътници - не хвана (затова и пропуснах горната част на десният ) и спря напълно, късмет защото мястото си заслужава да се види


                Коментар


                • Това чудо и фишай режим ли има?
                  Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                    Това чудо и фишай режим ли има?
                    Това чудо https://www.dji.com/bg/avata/specs просто лещата му е 12.7 мм стабилизацията реже малко

                    Коментар


                    • 155° ъгъл на виждане.
                      Това е важния параметър. Близо е до фишай обективите. Те обикновено са от 180 до 210 градуса.
                      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                      Коментар


                      • Крепостта Траянови Врата, още едно място което за пръв път снимах под различен ъгъл и ми хареса, а съм ходил толкова много пъти


                        Коментар


                        • Гложенският водопад/водопади, се оказа много интересно място, при това съвсем близо до пътя, за съжаление когато стигнах до него валеше як дъжд, но на връщане ми се отвори дупка и времето беше по благосклонно, но следващият път трябва да се приближа по-близо до основният водопад, скалите определено си искат по детаилен оглед


                          Коментар


                          • Тетевен, заслона Опасен Зъб и платото. До заслона се качих тази година, страхотна гледка, трябва до година да стигна и до платото

                            Коментар


                            • Тази година са оправили пътеката към водопада Скока над Тетевен и тя е изключително интересна, бих казал като атракция, че е на равно с водопада. Лятото я снимах с големият дрон, но тя заслужава по-добро отношение и мъника и го оказа



                              Коментар


                              • След първият неуспешен опит да стигна до водопада Честнненско Усое, направих втори опит, но за да не е много път за един водопад, си набелязах още няколко за посещение. Първи в списъка беше Белишка Пъстрина, хубава разходка се получи, видях Бабините казани и няколко табелки за Зелен водопад... Та хич не съм наясно за тази пъстрина, но колкото-толкова, нали сме на Кубертеновият принцип - важно е участието видях доста красоти, а и времето ме притискаше имах в програмата още 3 водопада преди да взема детето от училище



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X