Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Точно преди Фотинските водопади има една много красива скала и мостче на пътя - естествено спрях да ги щракна в цялата им есенна прелест - пък колкото съм уловил - толкОЗ
    Поради есенна свръхпродукция закъснявам със споделянето това е от преди 2 седмици


    Коментар


    • Едно от най-впечатляващите места на които съм бил е Дяволският мост на Дяволската еко пътека. Втори път ходим и все онемявам какво е изваяла природата, че и смелите строители на тази пътека, без които малко хора щяха да са виждали това чуудо. А дрона пък дава една съвсем различна гледна точка, която много ми харесва



      Коментар


      • Oколо връх Ореляк в Пирин, уникално място с много разнообразен терен, от пропасти, до понори и много гледкивъв всички посоки


        Коментар


        • На излизане от Фотиново за Фотинските водопади, до пътя има сраро​ мостче, което всеки път ми грабва погледа, е този път спрях и му отделих няколко минути да го снимам ;


          Коментар


          • Есента е в разгара си и на места направо онемявам от красотата и. Това е пътя от Равногор, замръзна ми ръката, но си заслужаваше

            Коментар


            • Днес е последният ден от традиционното ни пътешествие за деня на Будителите - минахме Родопите, Странджа, бяхме и на морето - ето едно приказно място от вчера - най-дългият плаж Камчийски пясъци (големия батко ходи и до Камчия, но естествено не бях пуснал камерата а мъника сам си я пуска и няма проблеми
              Стискайте палци и днешният ден да е толкова прекрасен като предишните


              Коментар


              • Едно от най-красивите места които видях миналата година - каньона Горло до Кошница, ме накара и тази година да извъртя маршрута така, че да мина от там, е заслужаваше си - приказната Арда си проправя път през много тесен каньон под тунел от есенна прелест. Може би и на пролет ще е фантастично. Филмчето е малко по-дълго, защото дрона на два пъти се опита да се самоубие тръгвайки остро в ляво в скалите, добре, че успях да го спася, та се наложи второ минаване, но като правих филма сърце не ми даде да отрежа опитите за самоубийство (dji напоследък имат проблеми със софтуера )
                Както и да е насладете се от домашният комфорт, така или иначе май само дрона може да мине от там



                Коментар


                • Дяволската река е приток на Струма в Кресненското дефиле, малко след моста за Стара Кресна, има ЖП мост и изоставен мост и е много красиво място, много често минавайки през дефилето се отбивам просто да позяпам и всеки път е прекрасно


                  Коментар


                  • Аз бях последният дронаджия който не беше летял над катедралата Александър Невски и над Варненското летище не бях пускал дрона... Но тази седмица и това стана След като ми отказаха на Царевец - трябвало да питаме Директора... В Мини България ми разрешиха да пусна дрона и най-накрая да снимам отгоре места които иначе не можех, особено добре ми се получи с излитащият самолет



                    Коментар


                    • Едно от любимите ми места на морето е устието на Велека до Синеморец, ходил съм много пъти, но за пръв път май хванах точно залеза, е не е като изгрева но си ми хареса пък и мястото си е все така прекрасно


                      Коментар


                      • Кой каквото прави, аз тръгна ли на юг все спирам на този праклис сгушен в скалите над Струма, с прекрасна гледка към реката и отсрещният изгаснал вулкан над къщата на Ванга. Този път доста подраних и слънцето беше още ниско зад хълма, та целият филм е в контражур, но целта на пътуването беше друга и каквото - такова


                        Коментар


                        • Над село Камена в Беласица има доста закътан водопад, може би затова освен Каменишки, някой му казват Срамежливеца толкова е закътан, че втори път ходя и втори път дрона не можа да хване нито един спътник и се държи странно (и тук се вижда как се мята като го доближава ), но пък мястото е много красиво и си заслужава посещението!


                          Коментар


                          • Село Камена в полите на Беласица е отправна точка за Каменишкият водопад, пътечката е много приятна и красива и на връщане седнах да я снимам както и изоставените бунгала


                            Коментар


                            • На прибиране от връх Ореляк ми грабна окото една изоставена градина на кръстовището за с. Пирин и се поспрях да и се порадвам, винаги съм се изумявал на красотата и грацията с която живота си отива на есен, само за да избухне отново в пролетна премяна няколко месеца по-късно


                              Коментар


                              • Мелник ми е любим още от дете и гледам всяка година поне веднъж да намина и тази успях макар и за малко

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X