Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Над Банкя се намира пътеката на здравето, тя минава през горичка изпълнена със започнати и недовършени къщи, хубави къщи, винаги се потрисам като видя толкова хвърлени на вятъра средства.


    Коментар


    • Миналата година ходихме до водопада Боров Камък от долу, еко пътеката е фантастична но толкова пот не бях хвърлял .тази година открих пътчето от към Пършевица и ходих вече два пъти, пътечката е приказно красива, но този път водата беше много малко и рекичката потъваше напълно в земята на около 200-300 метра от водопада. Това е горната част от пътечката и влизането в гората до заслона, много красиво място.


      Коментар


      • Малко над водопада Боров Камък е изоставената мина, обичам да гледам как природата си взима обратно територията все едно не сме се месили и мястото става красиво замислям се понякога колко ли време ще и трябва за да заличи напълно нашите творения

        Коментар


        • Водопада Боров Камък, за пръв път го виждам без капка вода, интересно, че рекичката има вода, но на около 500 метра от водопада се просмуква в земята и изсъхва. И все пак мястото е фантастично - пътечката е прекрасна а мостчето до пропастта не е за хора със страх от високо - заслужава си разходката! Единственото което ме изненада беше липсата на прекрасните есенни цветове - дърветата в района като че ли от зелено направо преминават в кафяво и пак си беше много красиво


          Коментар


          • И нещо много есенно - река Мативир близо до Пауново на места е напълно пресъхнала, като я гледа човек не си представя че е един от големите заливи в яз. Тополница само след 15-20 километра . Но пък есента около нея се е развилняла и не можах да устискам да не полетя с бръмбара да и се порадвам - направете го и вие па макар и само чрез филмчето - макар, че на живо е още по-добре


            Коментар


            • Из Русалийският проход


              Коментар


              • Кадемлийското пръскало, един много красив и сравнително известен водопад в Русалийският проход в Централен Балкан, при това с доста вода въпреки сухото време (много от водопадите които посетих този месец бяха пресъхнали), от пътя е много величествен, но и от различната гледна точка на дрона си заслужава да се види


                Коментар


                • Миналата година по това време открих Фотинските водопади, Попаднахме там късният следобед и бяха в контражур, пък и са трудни за снимане с толкова буйна растителност и криви и тесни каньончета... Та беше ясно, че ще се ходи отново, е вчера най-неочаквано им дойде времето, само, че пътя от Пещера беше затворен за ремонт и обиколката ни отнесе с час назад, но пък този път бях с подходящата екипировка и успях да ги хвана (почти) в цялата им прелест (пък било и на два пъти, че като хващах мостчето в началото в горният каньон почти нищо не виждах - скоро ще споделя и втората част ) много съм доволен, дано и на вас ви харесат

                  Коментар


                  • Пещерата във Вратцата ми е любима но до сега не бях събирал кураж да влезна вътре, е всяко нещо си има пръв път - пък и прохода си ми е слабост, а и времето беше разкошно


                    Коментар


                    • "Покарах" по новостроящата се магистрала Струма след Благоевград - има напредък, но е за много кратък участък. Кресненското дефиле​ явно няма да е в нашият живот и за да престанат​ катастрофите (всеки ден имаше поне една ), някой гений е забранил изпреварването в почти цялото - 16 километра с пластмасови колчета по средата - доста по-безопасно, само да не попаднеш на някой стабиУен дето кара с 15 км в час, че ще си откараш младостта - но поне жив

                      Коментар


                      • Тази есен времето е страхотно и снимам много и при едно-две клипчета споделени на ден се натрупа запас от над 20 клипа които "залежават" - та днес ще споделя и едно любимо място във Врачанският Балкан - Кобилини стени от преди две седмици - много ми харесва този район, а малката ми дъщеря хапвайки супа на х. Пършевица каза "всеки ден ще се храним тука - толкова е хубаво" та ще идваме пак и пак


                        Коментар


                        • Цари Мали Град - едно чудесно място да заведете децата


                          Коментар


                          • И понеже от много младежи получих критики, че филмчетата ми били без екшън - та едно една различна визия за хората с добър вестибуларен апарат, една есенна разходка в кварталната градинка (за пуристите всички хора в кадъра са с мен)


                            Коментар


                            • Овчарченският водопад Горица, много красив в есенна премяна, сравнително лесен за посещение и много трудно достъпен ако искате да се доближите, виж на дрона не му е проблем, въпреки, че част от каскадата зад скалата още ми се губи


                              Коментар


                              • Любимата ми стълба по пътечката към Овчарченският водопад Горица, много пъти съм ходил, чак сега и хванах цаката - трябва да вървиш бързо с широка крачка иначе се започва една ръченица Особено е красива сега есента, та чак ме накара да пусна дрона



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X