Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И да не си помисли някой, че съвсем съм отказал водопадите Водопада Буков дол под Ковачевица, много красив с особено интересна макар и кратка пътека (300 метра от пътя), забавление за цялоти семеиство



    Коментар


    • Яз. Сопот малко преди залеза до Голяма Желязна, нямах намерение да минавам от там, но гпс-а ме изненада с това предложение и аз с радост приех, пътя е супер, а гледките прекрасни



      Коментар


      • Едно от любимите ми места за бърза забежка с кучето извън града е Дендрариума на Витоша, 10 минути от в къщи, прекрасен парк, страхотни есенни цветове, а в случая и пресен сняг липсваше ми слънчицето, но него открих по-нагоре, а тук беше монохромното очарование на сняг в облачно време - зимна приказка


        Коментар


        • Оказа се, че ураганните ветрове от миналите два-три дни бяха силно локализирани, например в Пловдив почти не духаше, както и в Сандански . Но понеже вчера нямах време да ходя до там - отидох до Локорско да видя водопадите, първоначално не мислих да пускам дрона защото воят на вятъра в жиците минаващи над реката беше ужасяващ. И снимах с телефона, но на основният водопад не устисках и го пуснах на завет (повече от 45 км/ч нямаше). А пътчето май ще ми стане любима дестинация за разходки на кучето, прекрасно е!


          Коментар


          • Вчера беше по януарски 18 градуса Та да си припомним как изглежда снега - пътя към х. Звездица (чистеше го ратрак ) и опита да продължим с кутрето към Конярника, но снега беше в повече за мъника



            Коментар


            • Над село Розовец Средна Гора е пълна с интересни скали, докато в София духаха ураганни ветрове там беше относително спокойно. И макар и да нямахме достатъчно време да видим и съседните мегалите се задоволихме с видимо най-интересният - Корабът. Много причудлива комбинация от скали, очевидно и с богата история, че чак на табелките се спрягаха и като пещерата на просветлението, но чак пещера не можах да съзрЪ в тях Както и да е, на мен много ми хареса, дано и на вас допадне тази кратка въздушна разходка



              Коментар


              • В петък като взимах малката от училище веднага след пороя, Витоша ми се видя много красива и хукнахме нагоре преди да е залязло слънцето да събираме гледки, а тя да прави мини снежен човек


                Коментар


                • Над Локорско на картата видях отбелязана тази скала и се качих да я видя, вятъра горе беше доста силен та аз играх дрона, не много успешно, но по-добре от нищо


                  Коментар


                  • Над Костенец в Рила върви път който заглеждам от години, но все зимата и отлагам, но тази зима се случи мека, та тръгнахме с един приятел да се разходиме. Заслужаваше си , много е красиво и спокойно.


                    Коментар


                    • icerunner
                      icerunner коментира
                      Редактиране на коментар
                      Предпоследните кадри са като от WRC
                      Нещо повече за този път? Наистина изглежда много приятно.

                    • alex_markov
                      alex_markov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Път в Рила води се туристическа пътека към х. Белмекен но си е бил асфалтиран сигурно има водохващания още нагоре (ние подминахме едно), приятно място за разходка, но без гледки

                  • Преди десетина дни ходих до Пловдив да разгледам места които бях пропуснал миналият век докато служих наблизо едно от тях беше гребният канал - интересно местенце - целият парк ми хареса



                    Коментар


                    • Пловдив Братската Могила, много готино местенце за летене, само да не беше заключено от всякъде и аз се спрях да не би да се налага да прониквам да си прибирам играчката, та за сега толкова



                      Коментар


                      • Тази неделя водих децата из Кресненските пред планини на Пирин. Последната ни спирка беше над Илинденци преди Плоски да щракнем фантастичните скали и кръста от далеч, времето беше страхотно - Януари по фланелка с къс ръкав, слънце, синьо небе и пухкави облаци над планините наоколо ... какво повече му трябва на човек


                        Коментар


                        • След като не успяхме да стигнем с децата до водопада на Дяволската река, за да не сме валат отидихме да видим Стара Кресна. Гледките определено си заслужаваха. И като се замисля колко пъти съм минавал долу по пътя, а за пръв път го виждам отгоре


                          Коментар


                          • На картата видях Влахински водопад, бях наблизо и след прекрасен обяд във Воденичката, потеглихме натам. Първо пътя май ще го ремонтират, че няколко пъти се разминавахме с един багер, а това не е лесна работа, защото път много не е останал. Самото селце е много колоритно, но пътеката към водопада (оказаха се няколко!) Е зарината с животински тор и си е преживяване, а и доста камъни са нападали... Но въпреки всичко местенцето си заслужаваше посещението, водопадите бяха впечатляващи и чукарите около тях също



                            Коментар


                            • Арт центъра в Илинденци, интересно място, доста труд е вложен в него и макар и да не е точно по моят вкус, си заслужава да се види!



                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X