Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пещерата Лепеница, една от най-красивите и интересни пещери. Нямах намерение да ходя до там на тази разходка, но от дума на дума се озовахме и пред нея, най-накрая с подходящата машина та успях да я снимам както никога до сега, а много ми се исккаше срещнахме и други туристи които казаха, че гледали филмите ми, та Поздрави и приятни разходки!


    Коментар


    • Само за "ценители" - Бягащото дърво - ранна пролет, за пръв път го виждам толкова омърлушено и безцветно, а аз си го наблюдавам и често, често минавам да си го нагледам


      Коментар


      • Alexr
        Alexr коментира
        Редактиране на коментар
        Бягащото дърво придобива устремения си вид, когато е зелено. Предполагам, че с растежа си все по-малко ще прилича на бягащ човек, но какво да се прави - природа.

    • В крепостта Баба Вида, май за последно бях влизал като ученик. От тогава съм ходил много пъти и все я хващам затворена . Най-накрая, тази седмица успях да заведа голямата дъщеря да влезнем вътре! На касата ми разрешиха да пусна дрона и аз като лудите ходих по последните посетители да ги питам за съгласие, Но макар и трудно и с няколко полета (нетипично за мен ) заради връзката през дебелите стени, но успях да сглобя едно прилично филмче, на места поспирах, че си имах един фен дето тичаше по дрона но добре се получи, колко ми е по-добре по планините но крепостта е впечатляваща и май е най-запазената по нашите земи!


      Коментар


      • Попаднах на готини снимки на Дунав мост 2 с едни красиви пясъчни коси. И като се оказах близо реших непременно да се отбия и да видя и аз, но пролетта не е момента за плитчини, сега е пълноводие и все пак си е красиво


        Коментар


        • Над град Рила има закътано водопадче и макар и да минавам често, все не намирах сили да спра и да го снимам, дори и след като видях Бомбастичното име Бохемия 😉 . Но все пак макар и в мрачен ден го щракнах, а водопада е готин - скрит сред скалите, интересно защо винаг крайпътните са ми най-трудни за посещение 😉 🙂


          Коментар


          • Крепостта Русокастро от към увеселителният парк, после видях, че мога да се кача и до горе, но това е друго филмче


            Коментар


            • Във фейса попаднах на снимки на интересни скали, видяха ми се от различни места, та питах, оказаха се две образувания на 100-200 метра едно от друго, близо до село Ракита (виж картата в описанието). Първият ми разузнавателен опит беше неуспешен, тъй като навигацията се опита да ме прекара през едно пътче което свършваше в соларен парк, но вчера, вече подготвен намерих черният път през нивите и след леко разузнаване от въздуха (отделно филмче ) открих този приказен комплекс от пещерички, които ми харесаха повече от основната атракция Седларката (която снимах малко по-късно )


              Коментар


              • Белоградчишките скали и крепостта, няма изтъркване това мяст, тамън си мислиш, че си видял всичко и хоп нов ъгъл, нова красота та затова и като мина, гледам да не пропусна да полетя, да поснимам и да погледна от ​различна гледна точка, а там такива колкото искаш. Този ​ден и времто беше с мен - красота!

                Коментар


                • След голямо канене, най-накрая се организирах да отида до водопада Сливодолско Падало над Бачково. Но още в началото на пътеката каката видя това приказно местенци и аз не устисках и пуснах дрона въпреки много силният вятър, просто има места които си заслужават и това със сигурност е едно от тях!



                  Коментар


                  • Адаш , една идея за скали където да пуснеш дрона ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Коматински скали.jpg
Прегледи:143
Размер:197.8 КБ
ID:6920126 ... https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B0%D0%BB%D0%B8
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Адаш , една идея за скали където да пуснеш дрона ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Коматински скали.jpg
Прегледи:143
Размер:197.8 КБ
ID:6920126 ... https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B0%D0%BB%D0%B8
                      Благодаря, оказа се, че съм ги отбелязал вече на картата, но явно не им е дошъл реда още
                      https://www.google.com/maps/place/Ko...2Fg%2F122690yc

                      Коментар


                      • Миналата година идвах до пещерата Козарника и много ми хареса. И сега когато се оказахме наблизо не можах да не се отбия, макар и набързо, защото път ни чакаше. Все се заканвам да пригодя някакво фенерче за дрона, често ще се ползва


                        Коментар


                        • При един заход из Бургаско снимах три крепости, последна се падна Маркели до Каспичан. И естествено вече беше затворена, облаците се събраха и стана и късно... Но нЕма са отказваме Я та въпреки и вятъра пуснах дрона, поне да се отбележим Преди години така се отбелязахме на Везувий в един облак, една мъгла, нищо не видяхме, но си го отбелязахме, е тук беше по-добре



                          Коментар


                          • FREEFLYER
                            FREEFLYER коментира
                            Редактиране на коментар
                            Алекс, Маркели е до Карнобат, до Каспичан са мадарската и Плиска.

                        •  

                          Коментар


                          • Дяволският мост, прекрасно място, но са ги заградили сложили са врата като на футболен стадион... Няма нищо против да плащам такса за да се поддържат някой забележителности, но ограничаването на достъпа ме дразни, на този мост съм ходил през ноща, страхотна гледка, сега ще трябва да прескачам през оградата като разбойник? Както и да е, мястото е уникално и се забавлявах от сърце, а и за пръв път май попаднах в правилният момент и слънцето го освети, пък и Аватата е правилният дрон за това мяст (поне според мен )

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X