Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каска ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за каска ...

    Първоначално публикуван от gulemetov Преглед на мнение
    Вчера се обзаведох с нова каска Shark EvoLine 3. Имаше 25% остъпка при polo motorad и хоп в капана (299euro). Предишната ми каска беше Caberg Solo но стана на 5 години и реших , че ми трябва нова
    Хареса ми как се прибира назад и може да се кара така дори на магистрала. Има и малко оранжево, приближава ме към KTM-a 1190
    Ето снимка:



    Колега можеш ли да споделиш какво е мнението от тази каска. Аз съм се насочил към следващия модел Shark EVO One Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Shark Evo-One (2).jpg
Прегледи:1
Размер:108.8 КБ
ID:5705957

    Ще съм благодарен ако и някой друг има мнение за тези модели да го сподели Предварително ви благодаря

    Коментар


    • От: Въпрос за каска ...

      В 1-та генерация на модела е имало проблеми с вградените очила. Аз също имам подобен модел като Гюлеметов. Пътувал съм с колега който я кара вече поне 40Х.Км. и все сме доволни. За мен само това е модуларната каска.
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • От: Въпрос за каска ...

        Благодаря за мнението колега Мен за този модел единствено ме притеснява новата екстра, която си е глезотийка де - това че когато се вдига брадата, визьора се вдига и сваля автоматично - не трябва да го правиш ръчно - дали няма да имам някакви проблеми с механизма. Но като я взема ще споделя мнение Що се отнася до размерите, които дават от фирмата - отговарят ли? Или има някакво разминаване?

        Коментар


        • От: Въпрос за каска ...

          В моя случай L си отговаря на L
          Takaва е:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mFOAHOv9YgWBsrU8x6eSiiQ.jpg
Прегледи:1
Размер:9.2 КБ
ID:5706231
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: Въпрос за каска ...

            Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
            В моя случай L си отговаря на L
            Takaва е:

            [ATTACH=CONFIG]856261[/ATTACH]
            Благодаря отново Че аз с моята голяма глава трябва да внимавам дали отговарят размерите

            Коментар


            • От: Въпрос за каска ...

              Въпроса не е само с големината на главата Има значение и формата,особено ,позицията на челюстта.
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Въпрос за каска ...

                С няколко думи - не е като да си купиш слипове през интернет.
                А и цената още по-малко.
                Предвид последното (особено) риска е не-малък.
                Иначе идейно ми харесва.
                Има ли го на сергия наоколо, където може да се натътрузи на тиквата?
                Враг усраине

                Коментар


                • От: Въпрос за каска ...

                  Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  С няколко думи - не е като да си купиш слипове през интернет.
                  А и цената още по-малко.
                  Предвид последното (особено) риска е не-малък.
                  Иначе идейно ми харесва.
                  Има ли го на сергия наоколо, където може да се натътрузи на тиквата?
                  За съжаление аз поне във Варна не съм засякъл някъде да се продават каски Shark, да не говорим за този модел, който е от края на миналата година. И Evo Line не съм засичал тук. Ще я купувам от интернет - ще стрелям на сляпо така да се каже

                  Коментар


                  • От: Въпрос за каска ...

                    Първоначално публикуван от gulemetov Преглед на мнение
                    Вчера се обзаведох с нова каска Shark EvoLine 3. Имаше 25% остъпка при polo motorad и хоп в капана (299euro). Предишната ми каска беше Caberg Solo но стана на 5 години и реших , че ми трябва нова
                    Хареса ми как се прибира назад и може да се кара така дори на магистрала. Има и малко оранжево, приближава ме към KTM-a 1190
                    Ето снимка:



                    Понеже продадох мотора и в момента съм на вълна моторна лодка (Regal 2250, 5.7L 300HP)

                    .... та ... колко пари предлагаш за да ти я продам. BTW, аз живея в Холандия!?
                    Последно редактирано от gulemetov; 13-03-16, 15:25.
                    Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                    Коментар


                    • От: Въпрос за каска ...

                      Първоначално публикуван от gulemetov Преглед на мнение
                      Понеже продадох мотора и в момента съм на вълна моторна лодка (Regal 2250, 5.7L 300HP)

                      .... та ... колко пари предлагаш за да ти я продам. BTW, аз живея в Холандия!?
                      Съблазняваш ме но аз съм се спрял на следващия модел Благодаря все пак и успех с лодката

                      Коментар


                      • От: Въпрос за каска ...

                        Каската ли се продава?? пиши в лични цена и размер!
                        HONDA XL650

                        Коментар


                        • От: Въпрос за каска ...

                          Да ползвам темата за един въпрос- Имам Каберг Дюк вече трети сезон. Преди близо две години му сложих пин лок-а. Купих го от мото магазин, мисля е оригинален. След втория сезон, забелязвам че пин лока един вид се "разхлаби" и все ми пада от стъклото. Пробвах да го наглася според инструкциите, но ефект нямаше.
                          Ще съм благодарен ако някой даде идея как да поправя нещата. Или да купувам нов?

                          Коментар


                          • От: Въпрос за каска ...

                            Не знам какъв е пинлок-а - с пинове ли е?
                            Ако е само с лепене и е паднал не виждам как ще го "поправиш" - нов!
                            Както и да е, на каберга съм сменил 3 пинлока в комплект със слюда, на приблизително 2 сезона всеки.
                            Травиална причина - след 1 сезон слюдата вече не прилича на нищо...
                            Пинлок плаки купувах от луис - страшни бяха нито една не е паднала или пуснала вода под нея... ама вече май ги няма.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Въпрос за каска ...

                              Първоначално публикуван от tsb Преглед на мнение
                              Да ползвам темата за един въпрос- Имам Каберг Дюк вече трети сезон. Преди близо две години му сложих пин лок-а........
                              Все едно аз пиша . И модела на каската и проблема ми бяха същите. Реших го с 3 лентички тънки лентички обикновено канцеларско тиксо. Не дразни естетически и едва се забелязва. Лепиш по долния ръб на пинлока и еда горе. Няма проблем за сега . Едва си личи тиксото . Чудя се дали това не е дефект на ДЮК-а. Дадоха ми съвет да пробия слюдата с 1мм свредло в някой край и да сложа бяло гумено тампонче(в комплекта на каската ми имаше), ама не ми се разпробива. Иначе е много дразнещо както караш и си с вдигнат подбрадник изведнъж да ти се отлепи пинлока и става филм . Това ми се случи докато изпреварвах с около 130 и щях качествено да загазя

                              Коментар


                              • От: Въпрос за каска ...

                                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                                Не знам какъв е пинлок-а - с пинове ли е?
                                Ако е само с лепене и е паднал не виждам как ще го "поправиш" - нов!
                                Както и да е, на каберга съм сменил 3 пинлока в комплект със слюда, на приблизително 2 сезона всеки.
                                Травиална причина - след 1 сезон слюдата вече не прилича на нищо...
                                Пинлок плаки купувах от луис - страшни бяха нито една не е паднала или пуснала вода под нея... ама вече май ги няма.
                                Да с пинове е пинлок-а.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X