Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каска ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за каска ...

    Колеги някакви отзиви за Nishua Enduro carbon?

    Коментар


    • От: Въпрос за каска ...

      Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
      Колеги някакви отзиви за Nishua Enduro carbon?
      Аз каска без вътрешни очила не бих ползвал. Ако ползваш диоптрични е друго и важно условие.
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • Въпрос за каска ...

        Не ползвам диоптрични.Мисля да поръчам тъмна слюда защото карам 90% през деня

        Коментар


        • От: Въпрос за каска ...

          Нося и двете тъмна и прозрачна постоянно,само с тъмна не става,особенно на свечеряване е мъка
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Въпрос за каска ...

            Имам Nishua Enduro carbon. Пълен боклук. Визьора спря да се затваря плътно на втората седмица. Козирката се откачи непоправимо на третата.
            Иначе е лека и приятна за носене...

            Коментар


            • От: Въпрос за каска ...

              Мерси колеги за мненията.Ще я мисля още значи

              Коментар


              • От: Въпрос за каска ...

                Някой с отзиви за Шоуи XR1100? На пръв поглед сякаш и липсват само вградени слънчеви очила.

                Коментар


                • От: Въпрос за каска ...

                  Първоначално публикуван от porter Преглед на мнение
                  Някой с отзиви за Шоуи XR1100? На пръв поглед сякаш и липсват само вградени слънчеви очила.
                  Хубава каска, усеща се, че е направена от качествени материали. Не е особено подходяща за изправена стойка ( доста е подрязана откъм врата ). Удобно седи на главата ( то си и зависи от формата на тиквата де ).
                  Задните вентове са супер мега неудобни за опериране, особено с по-дебела кожена ръкавица.

                  Коментар


                  • От: Въпрос за каска ...

                    Преди 2 дни карам с отворената каска в природата по черен път, скорост не повече от 30-35км/ч и в един момент усещам как нещо се заби в лицето ми - доста неприятно! Спирам и гледам в огледалото какво става - по мен останали жило и коремче с косми. Извадих го без последствия, добре че не съм алергичен към гадинките. Имаше леко подуване, но като цяло нищо сериозно освен неприятното усещане. Имам чувството, че беше си летяло с жилото напред. Та колкото и да внимаваме, понякога се случват тия работи.
                    LZ1NIM/P
                    B pos

                    Коментар


                    • От: Въпрос за каска ...

                      И на мен ми се случи същото мин.седмица с кросова каска,но аз се понадух

                      Коментар


                      • От: Въпрос за каска ...

                        _kalata_ благодаря!

                        Не разбрах само какво имаш предвид, че не е удобна за изправена стойка?
                        Предимно така ще се ползва, така че това може да наклони везните...

                        А как е зрителното поле? Досега карах със Scorpion EXO 300, модуларен тип с огромен визьор, и малко се разглезих...

                        Коментар


                        • От: Въпрос за каска ...

                          След като непредвидени метеорологични условия ми съсипаха Нолан-а и тотално блокираха механизма за спускане на тъмния визьор, дядо Мраз дойде по-рано тази година.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_57.jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5677722
                          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                          Коментар


                          • От: Въпрос за каска ...

                            Мда... карането с отворена каска/визьор може да доведе до доста гадни неща... аз така на морето, тамън съм се екипирал, тръгвам, но с отворен визьор.. викам си карам бавно - няма смисъл да го затварям. Е да ама не... тамън тръгнах, покарах 20на метра, колкото да се настаня удобно на мотора, и хоп - една от тия плажнити мушици ми влезна в окото... при винарките като стиснеш клепача няколко пъти и мухата ще излезе мъртва с някоя сълза.. да ама тая гад не мре.. седи си под клепача и хапе и хапе и хапе... а болката... а болката не се търпи. На всичко отгоре е и с твърда обвивка та не става и да я смачкаш през клепача... Успях да я разкарам чак след като изплакнах окото с вода. Та от тогава си имам обица на ухото... което пък пак не ми пречи да карам градско с отворен визьор ( какво беше... човекът е единственото животно, което не си взима поука от собствените грешки )...



                            @Mitko69 какъв модел е шоя?

                            Коментар


                            • От: Въпрос за каска ...

                              Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение

                              @Mitko69 какъв модел е шоя?
                              Neotec Borealis
                              The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                              Коментар


                              • От: Въпрос за каска ...

                                Навръщане от карпатите до Русе,карах със отворен визьор,нито едно насекомо или друго съм усетил,на моменти карах и с над 200 км.От Русе до Пловдив шлема стана непрогледен,няколко пъти чистих със спрея за прозорци
                                На старата каска имам пукнатина на визьора от среще с нещо едро.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X