Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лада нива безкрайни ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • така е прав си но няма човек който да се занимава с това или поне аз не знам,от таблото имах предвид да тръгна от уреда по веригата до край проблема е че не знам веригата на къде отива да я проследя малко ми трябва да ме насочиш

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Има доста схеми из нета, че и цветни, напълно разбираеми даже и за лаик. Проследяваш кой кабел къде отивва, прозвъняваш реалните кабели, и би трябвало да намериш повредата.
      Обаче има и скрити неща, като лоша маса например. Като тя не е постоянно лоша, а само понякога. И те прави луд...

      Затова трябва опитен човек, ама щом няма-неволята...

  • Когато колата е на контакт, откачиш проводника на датчика и го допреш на маса, стрелката на уреда, отива ли докрай?
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • до край не знам че друг гледаше но мърда

      Коментар


      • днес я пробвах пак и проводника го докосвах и не реагира ,иначе си сложих втора перка с копче ,взел съм един термометър със сонда до 110 градуса за временно докато реша проблема сондата съм я прихванал за татчика но ми съ струва че не е добре там къде да я сложа да е горе долу приблизително вярна

        Коментар


        • здравейте мисля да сменя кормилните накрайници,да кажете какви да търся и ако има нещо по специфично по смяната им

          Коментар


          • здравейте,от ново имам нужда от някой друг съвет че с това лутане 3-4 дни направо ме съсипа,в неделя се прибрах от лов и установих че съм карал на акумулатор,замерих динамото не зарежда,свалих го от отвора за охлаждане са попаднали листа четките захапали и до там,почистих го разглобих го замерено всичко е наред видимо е като ново,викам за всеки случай да сменя четките и релето направих го сглобих ,качих го и греда не зарежда,2 дни ровене до като установих че лампата на таблото за акумулатор не свети и до тук ясно не зарежда,изчезна и оборутомера лампата за масло.стрелката за бензин а стрелката за температурата се завърна рових кабели,бушони здрави са маси в коша на двигателя здрави стегнати свалих и таблото нищо не открих,въртя на контакт пали но лампите за масло и акумулатор не светят напръсках буксите на даблото с контактен спрей и си ги закачих напръсках и патронника на контакта и я заебах днес отидох да я пробвам всичко работи пали,свети,зарежда та питането ми е някой ако знае как, какво и от къде да започна да го оправя това един път завинаги че ме влуди

            Коментар


            • Аз бих отишъл на жичкаджия, вместо да си късам нервите, че живота е един и повярвай ми, че е доста кратък!

              п.с. не съм го измислил аз.
              Всяка икономия е майка на мизерията.
              Инструмента прави майстора.
              С пръдня боя не се прави.
              Има и други, ама...... да не досаждам.

              Коментар


              • добре подкрепям те напълно,но тук във Врачанско който жичкаджия знам все доправям след него, та да поставим въпроса така ако знае някой читав майстор да ми свърши работа да ме насочи към него

                Коментар


                • Съдейки по проблемите, с които не можеш да се справиш с наистина прост като бивш министър председател автомобил, мисля че не ти трябват съвети а човек, на който да предоставиш колата и да ти я ремонтира.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • е нали това питам за въпросния човек,и при липса на такъв се бия като вода в бряг

                    Коментар


                    • Пенчо
                      Пенчо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Па да беше питал в самото начало къде се развиват събитията!

                  • начало,край питам

                    Коментар


                    • Ами надали нкой тук знае кои и къде са майсторите по твоя край. Ако прежалиш нкой друг ден и закараш колата в София-със сигурост ще те насочат към добър майстор, ама по твоя край трябва да ровиш сам.

                      Обаче за пореден път ти казвам-когато смениш страата на произход-тогава ще си решиш проблемите.
                      Тази вечер моя трактор също ме изненада с токовете-няма фарове(а се прибирах по тъмно, и на доста оживен път), изчезна и стартера. Обаче утре ще си ги оправя, свикнал съм с изпълненията на руската техника...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от galin79 Преглед на мнение
                        добре подкрепям те напълно,но тук във Врачанско който жичкаджия знам все доправям след него, та да поставим въпроса така ако знае някой читав майстор да ми свърши работа да ме насочи към него
                        Знаеш ли Стефан жичкаджията от Враца

                        Коментар


                        • не не го знам сервиз ли има или ако знаеш къде се намира

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от galin79 Преглед на мнение
                            не не го знам сервиз ли има или ако знаеш къде се намира
                            тел.0878851551 работи във един гараж,от доста години.На този телефон може да вдигне синът му те работят заедно

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X