Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    В едно шопско село решили да пратят съселянина Пешо в Англия.Там да го обучат и да го направят джентълмен.Отишъл Пешо в Англия и обучението започнало.След една седмица в селото получават писмо:
    "Обучението на сър Питър напредва, очаквайте да се прибере след 2 седмици."
    След 1 седмица имало 2-ро писмо"
    "Обучението на сър Питър е почти приключило.Той направи великолепен прогрес и ще се прибере след една седмица."
    След още една седмица получили трето и финално писмо"
    "ЕлАте да си земете лордо."
    Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

    Коментар


    • До: Вицове

      Седи си един каубой в бара и си порка. Към него се приближава млада дама и завързва разговор:
      - С какво се занимаваш? - пита дамата
      - Ами виж сега - аз съм каубой. Цял живот съм бил каубой, баща ми е бил каубой, дядо ми е бил каубой, и изобщо всички мъже в нашият род са били каубои. А ти каква си?
      - А, ами аз съм лесбийка. Сутрин като стана, си мисля за жени. Докато се мия в банята, пак си мисля за жени, като ям - мисля си за жени, пазарувам - пак си мисля за жени. Абе изобщо през цялото време си мисля за жени.
      Каубоят кимнал разбиращо и дамата си заминала. След известно време до него сяда друга млада жена, и отново му задава въпроса какъв е и с какво се занимава.
      - Ами, как да ти кажа - отвърнал каубоят - аз досега си мислех, че съм каубой, ама преди малко разбрах, че всъщност цял живот съм бил лесбийка.



      Един човек отива в ресторант, поръчва си пилешка супа и три филийки хляб. Но още с първата лъжица изважда едно парцалче от супата. Вика келнера и го пита:
      - Извинете! Защо в супата ми има парцалче?
      Оня му отговаря:
      - Е, за 35 стотинки черга ли искаш да ти сложим!?


      Пиколото отвежда гост в хотелската стая. Мъжът хвърля поглед към стената и пита:
      - Какви са тези петна? Това мухи ли са или дървеници?
      - Лесно можете да разберете, господине. Вземете чехъла си и ударете! Ако петната отлетят, значи са били мухи. Ако останат - очевидно са дървеници.


      Българин отива в Мадрид и влиза в ресторант да обядва. Вижда на съседната маса сервират някаква огромна порция, която изглежда много вкусно и пита келнера:
      - Извинявайте, каква е тази гозба?
      - Това са тестиси от бик убит по време на коридата.
      - Бих искал да си поръчам.
      - Съжалявам, но дневно се сервира само по веднъж, защото има само една корида, но може да си поръчате за утре.
      Поръчал си нашенецът и на другия ден отива в ресторанта. Сервират му блюдото, той започва да се храни, но му се струва, че нещо не е наред. Вика келнера и пита:
      - Вчера порцията ми се видя доста по-голяма. Защо така?
      - Е-е, понякога се случва и бикът да победи...


      Трима приятели се прибират след тежък запой по къщите с такси. Спират пред входа на първия. Другите двама няколко пъти се опитват да го оставят изправен на крака, на стената го подпират, но той все пада. Накрая го зарязват и заминават с таксито.
      -Ей, че тежко се е напил, горкият! - вайкат се приятелите му. Не може да стои изправен!
      - Как да стои като през цялото време се мъчихте да го поставите с главата надолу? -обажда се шофьорът.


      Лекар беседва със стар дядо - страстен ракиджия:
      - Бай Геле, спри да пиеш!
      - Пил съм, пия и ще пия.
      - Ще те вкараме в клиника!
      - Синът ми ще пие.
      - И него ще вкараме в клиника!
      - Внукът ще пие.
      - И внука ще го вкараме!
      - Да, ама тогава аз вече ще съм излязъл!



      - Как си, какво правиш?
      - Ами бях за риба.
      - И как беше.
      - Много риба хванахме! Дребната я пуснахме, а големите ги събрахме в един буркан от детско пюре.



      Един рибар се хвали на колегите си:
      - Вчера хванах ей-такава щука, като ръката ми!
      - Стига бе, такива космати щуки няма.


      През нощта двама рибари били нападнати от комари. Бързо се скрили в палатката. След малко единият се показал навън, за да види какво е положението и видял да се приближава рояк светулки.
      - Ужас! - извикал той на приятеля си. - Връщат се да ни търсят с фенери!

      Коментар


      • До: Вицове

        Събрали се равинът, попа и ходжата да споделят как разделят между себе си и съответния им бог подаянията на вярващите.
        Ходжата казал:
        -Аз слагам капата на земята, вземам парите в шепи, хвърлям ги нагоре, и казвам: "Аллах, което падне в шапката е за мен, което е отвън-за джамията".
        Попа казал:
        -То и аз така, но което падне в килимявката е за църквата, а което падне навън е за мен.
        Равинът:
        -И аз хвърлям нагоре парите, и знам, че което му трябва на Бог, ще си го вземе, а другото ще ми го върне...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: Вицове

          Началникът на едно предприятие отишъл при подчинения си Бай Иван и му казал:
          - Бай Иване, другата седмица ще идва на посещение президента Първанов, искам всичко да е на ред.
          Бай Иван го уверил, че всичко ще бъде както трябва и няма да има проблеми. Така и станало. Президентът пристигнал и като видял Бай Иван още от портала се запрегръщали - станало ясно, че са приятели. Сложили големите софри - ядене пиене, минала срещата...
          След месец началника отива по същия повод при Бай Иван със заръката всичко да бъде както трябва, ще идва на посещение президентът на Русия - не може да допуснат да се изложат. Срещата протича по същия начин, Путин се оказва в много добри приятелски отношения с Бай Иван, отново големите софри - всичко минало безпроблемно.
          След още два месеца, началника пак отива при Бай Иван и му казва:
          - Бай Иване, много допринесе за това предприятие, много помогнаха приятелските ти отношения с тези влиятелни хора, като възнаграждение искам да дойдеш с мен във Ватикана - за литургията на Папата.
          Така и станало - отишли на литургията, а там много народ. Бай Иван и началника му застанали в центъра на тълпата и литургията започнала. По едно време Папата казал по микрофона:
          - Бай Иване, ти тук ли си бил? Ела при мен горе.
          Отишъл Бай Иван, литургията свършила, а когато се върнал началника му бил припаднал и се опитвали с вода и шамари да го свестят. Когато дошъл на себе си Бай Иван го попитал:
          - Началник, какво ти стана, защо припадна?
          А началника отговорил:
          - Добре... че си приятел с Първанов го приех, че сте близки с Путин пак го преживях, че Папата те познава - как да е; но не можах да издържа когато един японски журналист дойде при мен, посочи към трибуната и попита:
          - Абе, кой е оня там горе до Бай Иван?
          [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
          JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

          Коментар


          • До: Вицове

            В една гора в пристига нов дървар. Другите го гледат - дребен, хилав, чудели се какво да го правят, накрая му казали да събира клонките. Те секли, секли, отсекли две дървета и отишли да обядват, а новия го оставили да пази трупите. Връщат се след час и гледат - половината гора изсечена, новият седи запъхтян над последното дърво. Паднали им ченетата от учудване.
            - Егати!!! Откъде се появи ти бе, човек?!?
            - Ми от гората Сахара.
            - Искаш да кажеш от пустинята Сахара?!?
            - Е да, сега вече е пустиня...


            Главният мениджър на авиокомпания ”Балкан” извикал при себе си директора по техническа експлоатация и му казал:
            - Изправени сме пред много сериозни трудности , имаме огромни загуби и се налага да направим нещо.
            - Какво?
            - Можем ли да направим така, че самолетите ни да са постоянно във въздуха?
            Техническият директор помислил и отговорил:
            - Невъзможно!
            - Но защо?
            - Нямаме толкова крикове!


            Дъщеря се кара с баща си. Накрая предлага компромис:
            - Добре, татко - аз няма да кажа на мама, че си харчиш половината заплата за секстелефони, ако ти не й кажеш как съм разбрала...


            Чапаев и Петка са изпратени в Африка с цел предоставяне на културна помощ на слаборазвиващите се страни. След един месец комисия от ЦК отива на проверка.
            Първо проверяват Чапаев. Намират го на е една моторница, по средата на реката, а отзад на три въжета негри карат водни ски. Комисията останала много доволна. След това отиват да проверят Петка. Заварват го насред полето, впрегнал трима негри и оре. Комисията е възмутена:
            - Това ли наричате културна помощ? Вземете пример от другаря Чапаев, който развлича негрите!
            - Мисля, че нещо не сте разбрали, Чапаев лови крокодили в момента! - отговаря Петка невъзмутимо.


            Клиент се качва в такси. Таксиджията без да иска пръднал. Пътникът усетил неприятната миризма и тактично попитал:
            - Извинете, колко коня е вашият автомобил?
            - Ами, 75.
            - Май един от тях се е насрал!


            Обаждане по телефона:
            - А-а-ало...
            - Кажете господине?
            - Абе гра-гра-гражданска за-за-защита ли е?
            - Да, кажете господине?
            - Ту-ту-тука на улицата и-и-има един у-у-умрял кон. Да дойдете да го при-при-приберете.
            - На коя улица, господине?
            - На Ту-ту-ту....
            - На Толбухин ли господине?
            - Не на То-то-толбухин, а на Ту-ту...
            Гражданската отбрана не издържа и затваря телефона.
            След малко пак се звъни:
            - А-а-ало... Граж...
            - Гражданска защита е, кажи на коя улица е коня да дойдем да го приберем!
            - На Ту-ту-ту....
            - На Толбухин ли?
            - Не на То-то-толбухин, а на Ту-ту...
            Отново не издъуржа и тряска телефона.
            След 2 часа пак се звъни:
            - А-а-ало... Граж...
            - Гражданска защита е, кажи къде смърди говедото?
            - На Ту-ту-ту....
            - На Толбухин ли беееее?
            - На То-то-толбухин е, ама ми се е-е-е-е""""а мамата докато го за-за-замъкна до там.


            Срещат се двама грузинци:
            - Гоги, защо си такъв омърлушен?
            - Ами как защо - все същото, няма пари...
            - Как така да няма? Ето погледни ме мен... Работя в един завод, правим разни дребни детайли - глътна няколко, после като се прибера - хоп в тоалетната, измия ги и ги продавам, добри пари идват. А ти къде работиш?
            - В един завод за уран.
            - Че какво чакаш тогава? Уранът е по-скъп от златото...
            Срещат се пак след няколко дена - втория грузинец го водят под конвой.
            - Въх, Гоги, какво стана?
            - Какво, какво... послушах те.
            - И за какво е тази полиция?
            - Ами случайно пръднах и взривих половината цех.
            - И сега къде те водят?
            - На полигона да се изсера.


            От бара, олюлявайки се излиза много пиян мъж. По тротоара върви случаен минувач и пияният без да иска повръща върху него. Горкият човек спира и разтреперан от възмущение, изкрещява:
            - Видя ли какво направи, бе, свиня такава!!!
            Пияният му отговаря:
            - Кой е свиня бе? Я се виж ти, на какво приличаш...


            Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита:
            - Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе?
            Шефът:
            - Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет

            Коментар


            • До: Вицове

              Приказвали си дядо Господ и Свети Петър.
              -Ех, Петре, Петре, иска ми се да отида някъде на почивка...
              -Ами иди на Меркурий.
              -Не ща, там е много горещо.
              -Тогава на Уран.
              -Там пък е много студено.
              -Значи на Земята, там климатът е умерен.
              -Ааа, само там не. Големи са клюкари. Преди 2000 години имах връзка с една тамошна жителка, и още ме говорят.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • Надпис на входа на гей-бар:
                “Входът е отзад!”.

                През нощта малко момиченце казва на майка си.
                - Мамо, искам пиш.
                Майката отговаря:
                - Спи, дъще. И аз искам, ама откъде ще го намерим по това време…
                Последно редактирано от cveti; 08-05-09, 19:27.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • До: Вицове

                  - Знаете ли защо последният стил на Лили Иванова е рокерски?
                  - Защо?
                  - Защото по време на първия й стил не е имало двигатели с вътрешно горене.


                  Отива Иванчо до дома на учителката си и звъни на вратата на къщата.
                  Учителката тъкмо била излязла от банята и все още била гола.
                  Погледнала през шпионката и видяла Иванчо, а Иванчо гледал през дупката на ключалката и казал:
                  - Ей, рошльо, я кажи на майка ти да се покаже.


                  Пияница поръчва на сервитьора:
                  - Пет бутилки уиски и една салата от марули.
                  Сервитьорът:
                  - Извинете за любопитството, но вие винаги си поръчвате салата, а не я ядете. Защо го правите?
                  - В нея се пада по-меко...


                  Чукча се готви за командировка в Москва. Казват му:
                  - Донеси дефицитни стоки!
                  - А къде са те?
                  - Там където видиш опашка, значи продават дефицитни стоки.
                  Отива чукчата в Москва. Взел такси и казва на шофьора:
                  - Води ме за дефицитни стоки!
                  - Къде, в ЦУМ, в ГУМ, на пазара?
                  - Там, където има по-голяма опашка.
                  Шофьорът го закарал пред ГУМ-а. Слиза чукчата на Червения площад и гледа пред мавзолея огромна опашка. Казал на шофьора:
                  - Аз оставам тука да се редя, а ти ела довечера да ме вземеш.
                  Вечерта таксито идва и шофьорът пита:
                  - Е как беше?
                  - Ами не ми провървя. Докато ми дойде редът - продавачът умрял.

                  Ирландец пие цяла вечер в един бар. Накрая бармана тръгнал да затваря. Ирландеца става да си ходи, не може да се закрепи на крака и пада на пода. Отново се опитва и пак пада на пода. Решил да излезе на четири крака от бара и да подиша чист въздух навън. Подишал малко и пак се опитва да стане - без никакъв успех. Тръгнал да си ходи на четири крака. Допълзял до блока и пред входа прави последен опит да се изправи. Отново безуспешен. Махнал с ръка, пропълзял по стълбите, влязъл в къщи, допълзял до спалнята, легнал си и заспал веднага.
                  На сутринта го събужда гневният вик на жена му:
                  - Гадина мръсна, пак си се напил като свиня вчера!
                  - Не е вярно, капчица не съм слагал в устата си от няколко дни!
                  - Да бе, а защо тогава ми звънят от бара? Пак си си бил забравил инвалидната количка там!
                  Последно редактирано от cveti; 08-05-09, 19:30. Причина: повторение

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Не съм била в казармата, но така ме разсмиват казармените шеги ... може би и затова са ми смешни шегите, защото са на чужд гръб.

                    Ето още няколко бисера:

                    Всички команди се изпълняват наляво, с изключение на тези, които се изпълняват надясно.

                    Ще се движите по квадрат с четири страни така, че да се образува кръг!

                    Изкуството на полета се състои в това, да се хвърлиш към земята и да се разминеш с нeя.

                    Построили сте се под формата на буквата... на буквата... Абе нема такава буква!

                    Не ме правете на луд, аз да не падам за първи път от Марс!

                    Тук да не ти е Англия - копай по-дълбоко..

                    Военното възпитание съществува и в други държави, в това число и чуждестранни.

                    Какво?! Къде си бил? В тоалетната? Абе вие още малко и на театър ще почнете да ходите...

                    Майорът никога не бяга, защото в мирно време ще предизвиква смях, а във военно - паника...

                    Моята фамилия е майор Иванов.

                    Сега зяпате през прозорците на класната стая, обаче ще ви питам аз, като трябва да зяпате през прозорците на поверения ви танк...

                    Не мога да разбера кое привлича повече вниманието ви: това, което ви говоря, или умрелият гълъб, който лети над столовата...

                    Автоматът работи така: едно, две, три - и вас ви няма..

                    Курсант, не правете умни физиономии, не забравяйте, че сте бъдещ офицер...

                    Живеете като прасета в бърлога...

                    Вчера проверих под креватите ви. Направо не ми е ясно как живеете там.

                    Този отровен газ предизвиква главоболие в ставите и костите...

                    Не е необходимо да се мият коридорите ежедневно. Достатъчно е всяка сутрин.

                    Ти може да не блестиш с ум, но обувките ти задължително трябва да блестят..

                    Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки - само се седи и се пътува с камион.

                    Имате на разположение 5 минути... Остават ви още 4 мин. и 99 сек.

                    Може да нема ред, ама требе да се спазва.

                    Представете си, че сте насред полето и изведнъж зад ъгъла излиза танк. Какво ще направите...

                    Гледам там - нищо. Гледам тук - нищо. Пак кам гледам - пак нищо... Абе като се замисля, тука има нещо...

                    Като няма вода, ще си пълните манерките и ще ги държите в шкафчетата. Една манерка мие едно лице и два крака. Който довечера няма вода в манерката, ще му я излея на главата! Ясно ли е?

                    От половин час те гледам как ходиш по плаца с ръце в джобовете - в едната баничка, в другата цигара!


                    Далеч съм от мисълта си.

                    Противогазът се поставя на лицевите части на лицето.



                    Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Петка и Чапай били изпратени в Сибир. Живеели в една малка къщурка някъде на север. Един ден нервите на Чапай не издържали и той се разкрещял:
                      - Петка, ако не спреш да си играеш на бумеранг с чорапа ми, ще ти счупя юргана.


                      Върти се Петка през нощта, дървениците не му дават да спи. Станал той, запалил лампата, отишъл до вратата силно я тряснал и на пръсти се върнал в леглото си.
                      Василий Иванич очудено:
                      - Петка, да не си полудял?
                      Петка:
                      - Аз, Василий Иванич, лъжа дървениците, нека си мислят, че съм излязъл от стаята.

                      Две чукчи ловят риба в лодката. Единият стои на носа, а другият на опашката. Изведнъж този дето е на носа чува силен плясък отзад, обръща се и вижда, че другата чукча я няма. Изплашил се и почнал да вика. След няколко минути другият изплувал от водата и се качил в лодката.
                      - Къде беше, изкарах си акъла?
                      - Кakво си се развикал, ходих да сменям червея…

                      На един чукча му се повредил часовника и решил да го занесе на майстор-чукча. Отишъл при него и му казал проблема си. Майсторът отворил часовника и от него паднала една мъртва хлебарка. Тогава майсторът викнал:
                      - Ха! Часовник спрял защото механик умрял!

                      Двама чукчи на леден блок. Единият нещо яде.
                      - Какво ядеш?
                      - Шоколад.
                      - А защо така гадно смърди?
                      - Ям го за втори път.

                      Отива чукчата да си прави изследвания в поликлиниката и носи трилитров буркан с урина.
                      - Да беше донесъл и куфар с лайна - мърмори медицинската сестра.
                      Чукчата се пресяга през вратата и вмъква от коридора куфар:
                      - Знаех си аз, че ще потрябва!

                      На шестия ден Бог се обърнал към архангел Гавриил и му заявил:
                      - Днес ще създам земя, наречена Канада. Тя ще има огромна
                      природна красота, Покрити със сняг планини, искрящи сини езера,
                      гори с лосове и реки със сьомга. И въздухът ще е свеж и чист. Ще
                      направя земята богата на петрол, за да осигуря благоденствие на оби
                      тателите й. Ще нарека тези обитатели канадци и те ще са известни
                      като най-добродушния народ на Земята.
                      - Не мислиш ли, че си прекалено щедър към тия канадци? -попитал Гавриил.
                      - Почакай - отвърнал Господ - Още не си видял какви съседи ще им дам!

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Той: Кети, но с презерватив не е изневяра, а?

                        Тя: Аха, а със заглушител не е убийство...

                        -------------------------------------------

                        Женен мъж отива на изповед.
                        - Имам флирт с една жена.
                        - Много ли се сближихте? - пита свещеникът.
                        - Срещаме се често, доста се отъркваме един друг, но още не сме се...
                        - Търкането е като вкарването! Ще кажеш пет пъти молитвата и ще оставиш в кутията за дарения 100 долара.
                        Човекът казал молитвите, излязъл и се запътил към изхода, а свещеникът го наблюдава, изскача от изповедалнята и вика след него:
                        - Видях ви! Не вкарахте 100 долара в кутията за дарения.
                        - Не вкарах, но отърках. Нали сам обяснитхе, че търкането е като вкарването!

                        -------------------------------------------

                        Днес банкоматът ми изписа съобщение "недостатъчна наличност". Не разбрах дали става въпрос за моята карта или за банката.

                        ------------------------

                        Дърводелец пита своя по образован приятел:
                        - Често чувам: импотенция, импотенция. Какво е това?
                        - Липсата на ерекция.
                        - Какво-какво?
                        - Невъзможността да се извърши полов акт.
                        - Нищо не разбирам.
                        - Ами опитай да забиеш в една дъска един макарон - и ще разбереш.

                        -----------------------------

                        Мечтата на хакера:
                        "Извинете, но тази парола вече е заета от администратора".
                        Последно редактирано от incomis; 12-05-09, 15:12.
                        Range Rover Sport 2.7

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Отива човек в дискотека и сяда на бара.
                          Бармана го пита какво ще желае и той...
                          - Дай ми една ракия докато не се е започнало.
                          Бармана му дал и след малко пак...
                          - Дай ми една ракия докато не се е започнало. И така още 3-4 пъти и накрая бармана го попитал...
                          - Извинявам се, но имате ли с какво да ми платите?
                          - Ей го на, започна се...
                          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Учителката пита:
                            - От къде са произлезли хората?
                            Иванчо:
                            - Бог ги е създал!
                            Учителката:
                            - Не е вярно, хората са произлезли от маймуните.
                            Иванчо:
                            - Вашето родословно дърво не ме интересува!


                            Една блондинка включва телевизора си и чува:
                            - Вие гледате btv!
                            В този момент блондинката се разкрещяла:
                            -А, стига бе, тези от къде знаят какво гледам аз!


                            Отива Иванчо на училище с подуто и насинено лице. Учителката загрижена го пита:
                            - Иванчо, какво се е случило с теб?
                            - Нищо, кацна ми една оса на бузата...
                            - И те ужили?
                            - Не можа! Татко, я уби с лопатата!


                            Спял си един човек и някаква муха започнала да му бръмчи над главата. Станал, гонил я и отново заспал. А мухата пак:"Бз-бззззззззз".
                            Ядосан, човекът станал, хванал мухата и започнал да я люлее: "На-ни-на-ни"...
                            Мухата заспала и човекът започнал да креще:
                            "Ббз-бз-бз-бззззззззззззз. Хубаво ли ти е сега, а хубаво ли ти е?
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Вървяло си едно котенце и гледа в локвичка, парченце от салам. Обиколило от тук, от там и накрая бръкнало с лопичката, намокрило се малко, но изводило саламчето и го изяло. Продължило по пътя и гледа в една по-голяма локва цял резен салам. От тук от там - бръкнало с предните лапи, намокрило ги, но извадило резена и го изяло. Продължило по пътя и гледа в една голяма локва, цял голям салам. Пробвало от тук и там, но не се стига. Скочило в локвата, цялото мокро измъкнало салама и го изяло.
                              Какъв е извода - колкото е по-голям салама, толкова е по-мокро котето.
                              sigpic

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Родители случайно намират садо-мазо списание в стаята на сина си. Майката възкликва ужасена:
                                - "Какво ще го правим сега?!"
                                - "Не знам, но едно е сигурно - няма смисъл да го бием!", отвръща бащата

                                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X