Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Имало едно време един цар. Той имал трима сина. Тримата синове порастнали, и след време на царя му се родили деветима внуци. И те порастнали, и след време царят вече имал и 27 пра-внуци.
    Събрал ги той всички един ден и им казал:
    - Да ви ... и геометричната прогресия...
    Range Rover Sport 2.7

    Коментар


    • До: Вицове

      Въпрос: Каква е новата бойна тактика на китайците.
      Отговор: Да се движат на малки групи от по два милиона.

      Въпрос: Каква и числеността и въоръжението на китайски противотанков взвод?


      Отговор: 20 хил. души въоръжени с гаечни ключове.
      SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
      0878299791

      Коментар


      • Овчар направил голяма сватба.
        След дни, обаче трябвало да замине за кошарата си насред гората.
        Със съжаление съобщил на невестата лошата новина, но й предложил, когато гръмне с пушката тя да дойде при него. Тя се съгласила.
        След една седмица той гръмнал. Никой. Втори път. Никой. Трети път. Никой.
        Накрая слязъл в селото, но къщата празна! Попитал комшията:
        - Пешо, да си виждал моята скоро?
        - Страшна работа комшу, от както започна ловния сезон не се е спирала!

        Пешо решил да се хвърля с парашут. Отишъл в базата и там започнали да му дават инструкции:
        - Значи, като се издигне самолета на 3000м височина - скачаш. После броиш до 10 и натискаш бутончето за отваряне на парашута. Ако не се отвори, броиш до 7 и натискаш резервния бутон. Когато се приземиш, долу ще те чака една джипка, която ще те върне обратно в базата.
        Качил се Пешо, дошло време да скача. Скочил той, броил до 10, натиснал бутона - парашута не се отворил. Броил пак до 7, натиснал резервния бутон - парашута пак не се отворил. Тогава си казал на глас:
        - Е сега, ако и джипката не дойде, егати организацията!
        Последно редактирано от cveti; 10-03-09, 16:27.

        Коментар


        • До: Вицове

          Едно семейство решили да си купят кола. Но не им достигали 1000 лева, а имали богата съседка-вдовица. Отишъл мъжът да поиска назаем пари.
          - Комшу, ще ти дам 1000 лева, и няма да ми ги връщаш, но имам едно условие-отдавна ти имам мерак, да се н...ем веднъж и готово.
          - Ооох, то и аз отдавна ти имам мерак, ама жената знае, че съм тук, ще разбере. Трябва да я попитам, може и да се съгласи.
          Отишъл човекът, казал на жена си офертата, Тя се почесала там дето не я сърби, но все пак 1000лева са това, разрешила. Итива мъжът при съседката:
          -Готово, давай да почваме!
          -Да, но имам едно условие-имам тук една пчела, първо ще я пуснем да те ужили по главичката, и тогава.
          Оня се съгласил, за толкова пари ще изтърпи...
          Ужилила го пчелата, та главичката му станала колкото на 2 седмично бебе истинската глава, опраскал съседката, тя доволна, дала парите, по живо, по здраво, прибрал се човекът, и като разказал на жена си какво е станало, тя го задължила и с нея да направи същото, с оная голямата глава. Когато свършили жената била категорична:
          -Мъжо, с тези пари никаква кола няма да купуваме. Тя не ни е нужна. Ще купим КОШЕР!
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • До: Вицове

            Сержант на редника:

            Айде сега щото си такъв тарикaт - на бегом от мене - до другото дърво!
            Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

            Коментар


            • До: Вицове

              Срещнали се един куц и един гърбав. Куцият казал на гърбавия:
              - Да знаеш какво чух! Точно в полунощ, ако отидеш в гробището и изкопаеш гроба под ореха, ще излезе един мъртвец и ще те попита какъв недъг имаш. Казваш му и хоп - излекуван си! Но мен ме е страх да се пробвам...
              - Аз ще взема да пробвам, че да ми се махне тая гърбица!
              Отишъл гърбавия в гробището и изкопал гроба. Оттам изскочил един мъртвец и го попитал:
              - Имаш ли гърбица?
              - Да.
              - Дай ми я на мене тогава!
              И мъртвецът излекувал гърбавия.
              На другия ден гърбавия срещнал сакатия. Разказал му всичко и сакатия решил да се пробва. Отишъл и разкопал гроба. Изскочил мъртвеца и попитал:
              - Имаш ли гърбица?
              Сакатият помислил, че мъртвеца нещо се е объркал и отговорил:
              - Не, аз съм сакат.
              - Така ли? Ето ти тогава и една гърбица!

              Коментар


              • До: Вицове

                Плувал един човечец в морето от брега до шамандурата и обратно. На една от обиколките се спрял до шамандурата да си почине. В този момент нещо го хванало за топките и някой го попитал от дълбините: "+2 или -2"? Помислил човека и сметна че по-добре с 4 топки отколкото без и отговорил "+2".
                Излязъл на брега и гледа верно има 4. Зачудил се какво да прави и решил да се върне пак на шамандурата и като го попитат пак "+2 или -2" да каже "-2" и да си реши проблема.
                Скочил във водата отишъл при шамандурата и зачакал. Хоп пак нещото го хванало за топките и казало "+4 или -4"?
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • До: Вицове

                  В текстилен магазин:
                  -Вчера от вас си купих този пуловер. Казахте ми че е 100 процента вълна - но като погледнах вкъщи, пише "100 процента синтетика"?!
                  -Това е така, за да бъдат заблудени молците.
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
                    Сержант на редника:

                    Айде сега щото си такъв тарикaт - на бегом от мене - до другото дърво!
                    Май моя виц се нуждае от пояснение :-) От мен до другото дърво - значи сержанта е едното дърво и редника да бяга от него до другото дърво ... някои разбра ли го този виц? (всъщност е истински случаи ... на един приятел от войниклъка)

                    P.S. Пояснявам защото току що получих критика от някой от колектива които не разбра моя виц
                    Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Разбираме, го, и го знаем отдавана...

                      Ето още един казармен-
                      Старшината казва на един войник:
                      - Абе, редник, ти си бил много умен, бе!
                      -Кой аз ли?
                      -Ти, ами, няма да съм аз...


                      А австралийското чувство за хумор ако е близко да английското, май няма смисъл да им се разказват български вициве. Ама ти си знаеш, де
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Разговарят двама приятели:
                        - Крайно време е да си извадиш ловен билет.
                        - За какво ми е ловен билет? Аз не съм ловец.
                        - Ти не си ловец, но жена ти е истински звяр...
                        [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                          А австралийското чувство за хумор ако е близко да английското, май няма смисъл да им се разказват български вициве. Ама ти си знаеш, де
                          Кольо, Чувството им за хумор е кошмарно ... абе направо го няма, ама аз не се обезкуражавам и продължавам да се опитвам да им превеждам ... от 20 години разправям вица за Нане и Вуте ... и воло ... дето Нане щял да изпусне воло ако Вуте го тресне за 3ти път по главата ... и досега един не може да го схване!
                          Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Бай Ганьо българина, турчина и африканеца се състезавали кой, след обилна вечеря, ще изкачи нюйоркийски небостъргач.
                            Турчинът стигнал до 20 етаж, но му се доходило по нужда и се върнал.
                            Африканецът стигнал до 40 етаж, но по същата причина, върнал се.
                            Бай Ганьо стигнал до 50 етаж и го напънало. Видял една бебешка количка, дръпнал памперса на бебето и... му олекнало. Стига до 60 етаж, но отново го напънало. Огледал се и видял дремещ поп. Свършил работата в килимявката на попа, похлупил му я и продължил. Стигнал до 70 етаж, но коремът му се надул. Напипал в джоба си една винена тапа , сложил си я отзад и финиширал на покрива на небостъргача.
                            На другия ден извънредни новини прекъсват обедния сериал. Водещият с притеснено лице обявява.
                            - Снощи, в Емпайър стейт билдинг бебе изходи ако, надхвърлящо собственото му тегло. Пак там се спомина отец Онуфрий след изтичане на мозъка,а в далечна Африка застреляха слон с коркова тапа...

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              В един зоопарк слона нещо се омърлушил. Мъчили се да го развеселят, но никой не можал. Накрая, естествено се появява Бай Ганьо, влязъл при слона, казал му нещо на ухото, и слона се разсмял. И продължил да се смее...ден след ден, седмица след седмица. Управата на зоопарка се притеснила, и извикали пак Бай Ганьо да оправи проблема. Отново влязъл той, и като излязъл слона бил един тъжен, тъжен...
                              -Какво правиш с този слон бе човек, когато си искаш го разсмиваш, когато искаш го разплакваш?
                              -Много е просто. Първият път, за да го размея му казах, че моят ... е по-голям от неговия.

                              Втория път му го показах...


                              Така сме българите
                              Последно редактирано от Кольо; 12-03-09, 21:49.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Разбираме, го, и го знаем отдавана...

                                Ето още един казармен-
                                Старшината казва на един войник:
                                - Абе, редник, ти си бил много умен, бе!
                                -Кой аз ли?
                                -Ти, ами, няма да съм аз...


                                А австралийското чувство за хумор ако е близко да английското, май няма смисъл да им се разказват български вициве. Ама ти си знаеш, де
                                Та,по темата:

                                Полковник-тиловак на проверка в Артелната(столовата)в Горна баня(1994):
                                -Тази покривка що има дупка???А???Да се обърне!!!
                                Ние-
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X