Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прибрал се една вечер един мъж много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал.
    Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър.
    -Ама аз мъртъв ли съм. Не може да бъде, трябва да живея още, захленчил мъжът.
    -Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш.
    -Добре... пусни ме във ферма близо до дома ми.
    Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма. При него идва петелът и го пита:
    -Как е, как е, май ти е първи ден днес?
    -Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна, отговорил оня.
    -Ясно - ще мътиш. Напъни се и ще ти олекне.
    Напънал се оня и го измътил. След това пак се напънал и пак го измътил. Олекнало му много и решил пак да мъти.
    В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла:
    -Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло!

    В един хотел нямало достатъчно места и се наложило да спят на едно легло Бай Ганьо, американецът и англичанинът. Бай Ганьо бил в средата. По някое време кихнал, изплюл се към тавана и слюнката опръскала другите двама.
    - Хей, какво правиш? - разсърдили се те. - Като се каниш да правиш такива работи, обаждай се поне предварително с думата "Внимание!", за да се подготвим и да си скрием лицата под завивката.
    Не щеш ли, след малко Бай Ганьо извикал:
    - Внимание!
    Двамата веднага си пъхнали главите под завивката. Тогава Бай Ганьо изненадващо пръднал...

    Сутрин, след бурна пиянска вечер мъж се събужда с тежък махмурлук. Жена му шета около него и гледа с нещо да му угоди.
    - Искаш ли кафенце?
    - Не-е-е!
    - Една водчица да ти сипя?
    - Не-е-е-е!
    - А да ти дам една целувчица?
    - Давай! Може пък и да повърна...
    Последно редактирано от cveti; 06-04-09, 12:55.

    Коментар


    • До: Вицове

      сексшоп.......... влиза една бясна кака и от вратата почва:

      - миналата седмица си купих един вибратор от вас, но като го ползвам, ме бие тока, искам си парите обратно!

      продавачката:

      - е, миличка, какви пари...........щом бие, значи те обича..........
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • До: Вицове

        На вратата звъни съседът.
        - Тук ли е мъжът ти?
        - Най-после излезе. Можеш да влизаш.

        ---------------------------------------------------------------------------

        В час по математика господина чете една задача. В една сграда има 21 етажа, като от етаж на друг етаж са общо 14 стълби. Ако човек иска да отиде на последния етаж, колко стълби ще изкачи?
        Иванчо отговаря: всичките!

        ---------------------------------------------------------------------------

        - Верче, кой е този мъж? - пита бащата, седнал на масата да обядва.
        - Съпругът ми, татко.
        - А снощният?!
        - С него се разведох тази сутрин.

        ---------------------------------------------------------------------------

        - Мамо, ще се омъжвам - казва дъщерята.
        - За кого, мила?
        - Още не му знам името, но съм сигурна, че ще ти хареса.

        --------------------------------------------------------------------------

        - Ти знаеш ли, защо слоновете имат червени очи?
        - Не!
        - За да се крият в малинаците!
        - Ти ме будалкаш - никой не е виждал слон в малинак!
        - Нямя и да видят! Нали са се скрили!

        --------------------------------------------------------------------------

        Здраве: звездите ти се усмихват.
        Пари: звездите ти се усмихват.
        Секс: звездите направо си умират от смях!

        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • До: Вицове

          Мъж към жена си:
          - Какво ще правиш, ако замина за два дни в командировка?
          Жената:
          - Каквото и ти ще правиш.
          - Тогава не мърдам от тука!

          -----

          Юбилей на пожарната служба. Целият екип са се събрали в ресторант да празнуват. Началникът бавно се изправил и вдигнал тост с пожеланието: -"Нека да бъдем като 50 годишна жена" ... Всички мълчали, защото никой не разбрал смисъла на тоста. Към края на вечерта обаче един от пожарникарите все пак се осмелил да попита и началникът обяснил: "Нека нашата служба да е като 50 годишна жена! Винаги готова и никога търсена..."


          -----
          Между съпрузи:
          -Мръсница, ти си ми изневерявала! Днес разбрах, че първото ни дете не е от мен!
          -Глупости! Точно то е от теб.

          ----
          Седят англичанин, французин и турчин на една поляна и мързелуват. По едно време англичанина казал:
          - Искате ли да играем на голф?
          Французина:
          - Да, това е много хубава игра. Аз съм съгласен.
          Турчина:
          - Аз не знам как се играе.
          Англичанина:
          - Еми трябват топки, пръчка и дупка. Ето аз имам тука едни топки.
          Французина:
          - Аз имам една пръчка.
          Турчина:
          - Абе аз имам работа и трябва да си ходя...

          ----

          Екзекуция. Напрежение. Палачът вдига брадвата. Осъденият пита:
          - Кой ден сме днес?
          - Понеделник - отвръща палачът.
          - Егати гадната седмица се задава! - измърморил осъденият.


          -----
          - Санитар, къде ме карате?
          - В моргата.
          - Но аз още не съм умрял!
          - Е, ние още не сме стигнали...


          -----
          Червената Шапчица, кьоркютук пияна се търкаля в полето . До нея пасе една крава . Гледа кравата, колко и е лошо на Червената Шапчица, колко и е гадно, станоло и жал, приближила се и шепне :
          - Бедна Червена Шапчице, виждам лошо ти е, да ти дам малко прясно мляко да си пийнеш!
          Приближила се кравата и сложила вимето си в устата на Червената Шапчица, а тя се провиква :
          - Момчета, момчета, по един, моля ви, по един


          -----
          Един човек имал проблеми в сексуалния живот. Отишъл на сексолог и той му казал, че жената обича да я превъзнасят, да и говорят хубави неща и да я ухажват. Дал му ценни съвети и човекът си тръгнал за вкъщи.
          Прибира се той и още от вратата подхванал булката.
          - Ех, скъпа, ако бях художник, щях да те нарисувам, ако бях скулптор, щях да те изваям, ако бях поет, щях да ти посветя стихотворение, ама като съм един прост тенекеджия.

          -----
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Вицове

            Студенти по физика са провели интересен научен експеримент за силата на въздушния поток на сешоара.
            Застанали зад едно дърво на пътен участък с ограничение на скоростта, облечени за безопасност със светлоотразителни жилетки и насочвали сешоара към преминаващите автомобили.
            Установили, че насочването на сешоара към автомобил, движещ се със 120 км/ч води до намаляне на скороста му до 60 км/ч за няколко секунди.
            Като съпътсващ експеримент студентите са записвали фразите, произнесени от водачите на автомобилите когато минавали покрай тях. Оказало се, че голяма част от тези изрази не фигурират в тълковния речник.
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • До: Вицове

              Освобождаването на една държава от диктатура минава през два етапа:
              1. Обявява се ДЕМОкрация.
              2. Държавата купува пълната версия.

              Коментар


              • До: Вицове

                Двама приятели си говорят:
                -Знаеш ли каква е разликата между малка диня и малка жена?
                -Не!!!
                -Ами с малка диня не можеш да се наядеш,но с малка жена можеш да се нае*еш.
                Последно редактирано от cveti; 08-04-09, 10:51. Причина: Цензура.

                Коментар


                • До: Вицове

                  Жена зад кормилото - красиво, но опасно.

                  Жената шофьор е звезда. Ти я виждаш, тя - не.

                  Акселератор, стабилизатор, карбуратор, демултипликатор - всички тези дивотии са ги измислили мъжете. Нека те да ги ремонтират!

                  Най-доброто украшение за всяка жена е нов личен автомобил!

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Засилва се мъж с букет в ръце при жена си и вика:
                    - Жена, честити 70 години от нашата сватба!!!
                    Жената:
                    - Абе, ти луд ли си, едва 10 години са минали!!!
                    Мъжа:
                    - Е да, ама след първата брачна нощ моите са кучешки!!!


                    Съпрузи се разхождат из залите на галерия и изведнъж се натъкват на картина, на която е изобразена гола жена, покрита тук-там с листа. Съпругата погледнала картината и отминала, но съпругът останал дълго време пред платното. Най-накрая съпругата се приближила до мъжа си и попитала:
                    - Какво чакаш?
                    - Есента!


                    Младоженци в деня на сватбата им, чакат пред църквата. Жената пита мъжа:
                    - Направи ли всичко което ти казах - изми ли чиниите, изпра ли?
                    - Да, разбира се.
                    - А, смени ли си чорапите?
                    - Да, разбира се.
                    След 15 минути.
                    - Сигурен ли си че си смени чорапите?
                    - Да, разбира се.
                    След още 15 минути.
                    - Наистина ли си смени чорапите?
                    - Да, разбира се. Знаех си, че няма да ми повярваш и за това си ги нося в джоба да ти докажа.


                    Доктор-козметик направил на своята пациентка древногръцки профил, изгладил й бръчките, премахнал двойната брадичка, намалил й устата.
                    - Ще искате ли още нещо? - попитал накрая той.
                    - А можете ли да ми направите големи и изразителни очи?
                    - Разбира се! Погледнете сметката.


                    Изгладнял човек влязъл в ресторант и си поръчал супа, но поръчката му много се забавила, а той умирал от глад. Докато чакал забелязал някакъв мъж, който четял вестник, а пред него на масата имало пълна чиния с чорба. Скришом гладният взел паничката и изял чорбата, но що да види!?! На дъното на купичката имало паднало гребенче със сплъстени косми! Човекът веднага си изповръщал червата обратно в паничката, а онзи, от когото бил взел супата, свалил вестника и попитал:
                    - Господине и Вие ли стигнахте до гребенчето?


                    Отива един мъж на плаж. Плажът пуст. Съблича се мъжът чисто гол и влиза да поплува. След малко тръгва да излиза и какво да види на пясъка се изтегнала една хубавица и чете книга. Какво да прави? Връща се обратно във водата, гмурка се и започва да търси по дъното нещо, с което да се прикрие. По едно време намира някакво нощно гърне. Взима го, слага си го отпред и излиза от водата. Приближава се към девойката успокоен и казва:
                    - Привет!
                    - Здравей!
                    - Какво правиме тука на плажа?
                    - Книжка четем.
                    - За какво е тая книжка?
                    - Как да узнаваме мислите на мъжете.
                    - Ха! И какво си мисля аз сега?
                    - Ами мислиш си, че гърнето, с което си се прикрил, има дъно...


                    Влиза един човек в един магазин за брави и пита:
                    - Извинете, може ли една много специална брава, от най-скъпите?
                    - Съжелявам, нямаме такива.
                    - Добре тогава, искам една хубава брава от... не чак толкова скъпите.
                    - Съжалявам, и такива нямаме.
                    - Добре, искам някаква по-обикновена брава.
                    - Съжалявам, господине ама нямаме обикновени брави.
                    - Тогава ми дайте каквато брава имате! - ядосано казал мъжът.
                    - За съжаление, господине, нямаме никакви брави.
                    - А тогава за какво сте го отворили този магазин за брави?
                    - Ами, защото нямаме брава на вратата, да затворим.


                    Едно джудже отива в публичен дом. Звъни на вратата. Мадам отворила, огледала се, но нищо не видяла. След малко пак се звъни на вратата. Мадам отворила, но пак не видяла никой и точно преди да затвори вратата джуджето извикало:
                    - Ехо, тук долу!
                    Мадам забелязала джуджето и казала:
                    - Ей, я се махай от тука, бе, дребен!
                    - Абе, аз може да съм малък, ама виж с к`во звъня!




                    Един човек върви по улицата и се държи отзад.
                    Двама лекари правят диагноза:
                    -Този има мускулно схващане на задника.
                    -Не е схващане,а има хeморoиди.
                    Докторите го питат:
                    -Аз си мисля, че имате мускулно схващане,а колегата си мисли ,че
                    имате хемороиди.
                    Той отговаря:
                    -Абе момчета и аз си мислих,че ще пръдна,aма...
                    Последно редактирано от cveti; 09-04-09, 23:45. Причина: повторения

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Eдин цар се разхождал покраи морето,нещеш ли по между две дюни видял един човечец свалил си гащите и се мъчи да си го за**е в з****ка.Еи аз съм царят,казваи какво правиш?
                      -Ами царю честити,мъчасе да се на**а и аз ,че като гледам когото съм на**ал ,всичките живеят в охолство и богатство.Ъиго на твоите придворни до един съм ги очаткал и виж как си живуркат!?
                      -Ти мен за глупак ли ме мислиш?Ятръгваи пред мен и ако ме лъжеш-на дръвника,ако ли не ще те възнаградя!
                      Отишли в двореца строил царя всички придворни и пита.
                      -Ти бе,тоз е*а ли те?
                      -Амии царю честитии амии...да
                      -Ами ти бе?
                      -Амии да.
                      И така всички,,,,
                      -Хванал се царят за главата.
                      -Малеии с какви хора съм заобиколен!?
                      Но нали все пак си е цар наредил на ковчежника да слезе долу и да напълни на човека една торбичка с жълтици.Взел ги нашия одарил ги нагръб и си тръгнал.Повървял малко и седнал да си почине ,запалил цигарка гледа торбата и си мисли
                      -Е*а си маиката,само главата му вкарах и какво имане имам ами ако го бях натикал целия??????
                      Последно редактирано от cveti; 10-04-09, 10:17. Причина: нецензурни изрази
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Девойка отива в черквата да се изповяда:
                        - Отче, съгреших четири пъти...
                        Свещеникът вади един калкулатор и започва да изчислява нещо. След малко казва:
                        - Иди, дъще и прочети шест пъти "Отче наш".
                        След една седмица девойката отново идва да се изповяда: ...
                        - Съгреших, отче. Три пъти съгреших...
                        Свещеникът отново вади калкулатора и започва да смята. Смята дълго и накрая вдига глава, и казва:
                        - Иди, дъще и съгреши още веднъж, че тука едни шибани дроби се получават....

                        -----------------

                        В началото момичетата се интересуват от кукли, а момчетата от коли...После наобратно...

                        -----------------

                        - Никога не се жени заради парите! - съветва един баща сина си.
                        - Независимо от високите лихви, един банков кредит излиза по-евтино.

                        -----------------

                        Цирк. На арената излизат два тигъра, оглеждат се и единият казва на другия:
                        - Ама че умряла публика! Гледай ги какви са заспали, никакви емоции... Другият предлага:
                        - Ами, дай да ги пораздвижим малко, а?
                        - Хайде
                        - то и без това оградата не е много висока...

                        -----------------

                        Представят нов вид компютър, управляван изцяло с voice команди. Голяма аудитория, руса мацка... грандиозно интродукция. Пускат машината и докато трае демонстрацията един българин - програмист извиква от тълпата:

                        - Format C: Enter!
                        Range Rover Sport 2.7

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Разговор между съседки:
                          -Петрова, можеш ли да ми услужиш с точилката?
                          -А не, Иванова и моят мъж още не се е прибрал!!!
                          [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                          JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Ето един от серията черногледо-тъповати

                            Един човек се обажда на брат си по телефона. Вдига братът и казва:
                            - Ох, добре че се обади. Случи се нещастие. Тате вчера се качи на черешата да бере череши....
                            - Е ...
                            - Ами случи се най-страшното...
                            - Кво, бе?
                            - Ами, тате падна от скапаната череша, брат ми....Абе с две думи, загубихме го....
                            Дълго мълчание от двете страни на жицата. След това първият пита:
                            - Слушай, брат ми, а под черешата проверихте ли?
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              -Ало, нещо има проблеми с колата!
                              -КАКВИ ?
                              -не пали.

                              -ЩО-О ?

                              -а-ами вода в карбуратора.

                              -МА ТИ ОТКЪДЕ ЗАНАЕШ, ЧЕ КОЛАТА ИМА КАРБУРАТОР ?

                              - тука в един басейн е и човека ... каза...
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                В час по литература учителката дава свободно съчинение на тема "Моят уикенд". В една от тетрадките се изографисва следната живописна картина:
                                "Тихо есенно утро. По огледалната водна повърхност блещукаха отраженията на прелитащите синигери и корабчетата на жълтите листа. На брега на езерото една девойка доеше крава, но във водата се виждаше обратното..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X