Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Едно прасе и едно менгеме си вървели из гората.По едно време прасето казало:
    -Ей менгеме аз съм родено под ето това голямо дърво.
    -Евала прасчо,дай да ти стисна ръката.

    Баси тъпия виц
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • До: Вицове

      Сико пощаджията отива на преглед в общинската поликлиника. Докторът му предписва необходимите лекарства и след като му дава най-подробни указания как да ги пие и добавя:
      - И всеки ден по два километра оздравително ходене!
      - Докторе... - пита Сико. А кога да ги одим тия два километра? Преди да разнесем пощата или след това?



      Конферансие тръби пред входа на цирк:
      - Не се скъпете, уважаеми граждани! Влезте и ще видите двегодишно детенце, което знае да чете.
      Всички бащи и майки влизат вътре. На арената малко момченце прелиства някаква книга.
      - Нищо не чуваме! - обаждат се гласове от публиката.
      - Няма и да чуете, защото нашето дете знае само да чете, но не и да говори - успокоява ги конферансието.



      След завършване на университета младеж се прибира в родното си село. Гордият баща се готви за тържествено пиршество.
      - Ето това вино, синко, го направих в деня, когато замина в столицата да учиш. Сега ще го изпием в твоя чест, сине.
      - Тате, аз, честно казано предпочитам шампанско.
      Бащата преглътва горчивия залък и продължава:
      - А, това прасе го гледам откакто си в университета. Сега ще го направим на шишове и ще си хапнем...
      - Тате, да ти кажа право, аз предпочитам шоколадови бонбони.
      След известно време синът се извинява учтиво и отива до тоалетната.
      Бащата мълчаливо става, взема пушката от стената и тръгва след него.
      Майката разтревожено го хваща за ръкава:
      - Къде отиваш с тая пушка, бе? Да не направиш някоя беля?!
      - Отивам след него в кенефа. И ако го видя, че пикае седнал, ще го гръмна, мамичката му...



      Брокер обяснява същността на борсовата игра:
      - Представете си, че купувате чифт зайци. След месец те стават шест. Когато броят им нарасне на дванадесет, вие купувате по-голяма клетка. След десетина месеца вече разполагате с няколкостотин зайци и купувате нови клетки.
      - Колко просто! - чуди се някой.
      - Дааа... Обаче изведнъж става наводнение и всичките ви зайци се издавят. Тогава вие денонощно започвате да се тормозите от мисълта: "Защо аз, глупакът, още в началото не си купих шарани!"...

      Коментар


      • До: Вицове

        В центъра нa едно пред-балканско селце имало дискотека на име "MIX CLUB ANAKONDA", на която всички викали 'СМОКО'. Именно там започва цялата история, тъй като към 4 часа си тръгнал главния герой на разказа - 14 годишният тинейджър Генадий. Към 4 и 30 сутринта отворил портата на тяхната къща и в стремежа си да бъде тих, събудил родителите си. Майка му като го видяла само прехапала комбинизона и кротко заплакала, а бащта му строго наредил:
        - За наказание, чи са прибираш в тва състояние, сутринта ща събудя и отиваме да копаме лозе!
        - А а а а, аз лозе нема да копам! - казал Генадий и така тръшнал вратата на стаята, че на плаката на Michael Jackson му паднал носа.
        Обаче бащата бил безпардонен педагог. Точно в 7 часа сутринта, 2 часа след като си е легнал малкия хайлазин, сръгал сина си и казал:
        - Ставай ве лонгур, лозето чака!
        И докато бащата впрягал каруцата Генадий едвам се надигнал от леглото, облякъл си дънките, и коженото яке, и застанал пред каруцата.
        - Ти да не си тръгнал у 'СМОКО' ве мискинин, що си с тия дрехи?
        - Тате, аз лозе нема да ти копам! - отсякъл Генадий, намествайки значката на Beyonce на ревера си.
        След тези думи бащата упражнил родителското право на ръчно възпитание само с дясната ръка. С длан и с опъко обърсал два шамара на сина си, в следствие на което Генадий седнал в каруцата, но през цялото време гледал сърдито и мърморел нещо, което едно към едно ставало за кавър на Мишо шамара. Бащата също от време на време поглеждал сина си и мърморел нещо, което едно към едно ставало за кавър на Ъпсурд и Белослава (И твойта майка също!). По едно време бащата забелязъл, че мотиката в каруцата е само една. Дръпнал юздите на магарето, обърнал се и стого попитал:
        - Генчо, де е мотиката ве?
        - Тате, аз лозе нема да копам!
        И преди още да каже "копам", баща му отново дръпнал ръчната.
        - Сега за назидание ша отидеш до село пеш и ша земеш най - голямата мотика, оная дет кат я дигнеш, пази сянка и идваш на лозето!
        Тръгнал Генадий към вкъщи. Като приближил чул, че от към прозореца на техните се чува странно пъшкане. Повдигнал се на пръсти и видял, че майка му била запретнала комбинизона, а комшията бай Цеко ритмично се клател зад нея, като през цялото време се държал за комбинизона да държи контра. След като приключили, майката придърпала надолу тоя прословут комбинизон и запъхтяно казала:
        - Цеко, много ми беше хубаво. Кво да направя още за тебе?
        Цеко завъртял мустак, смигнал и казал:
        - Виж ся булка, аз отивам на лозе и искам да ми донесеш обяд!
        - Ма как обяд ве? Мъж ми и детето са там ве. Пък и сме комшийско, ша ма видят.
        - Няма сташно - казал Цеко - Ша издебна, кога мъж ти е на края на лозето, ша са кача на черешата и ша вържа едно бяло парцалче. Видиш ли го идвай!
        След като станал свидетел на тая срамна сцена, Генадий грабнал мотиката и хукнал към лозето. Приближил се и тъкмо да извика на баща си че е тук, когато видял, че храстите до лозето подозрително се тресат. Надникнал младежа и останал потресен. Баща му правел с магарето същото, което и бай Цеко с майка му, само дет нямало комбинизон. Генадий се дръпнал тихо да не го усети баща му и видял комшията бай Цеко, че идва и той на лозето. Отишъл при него и казал:
        - Бай Цеко, идвам да ти кажа, че тате е разбрал за тебе и мама. Виж как се клатят храстите. В момента е бесен. Видиш ли го да идва насам с брадвата, бегай!
        А в това време баща му излязъл от храстите и видял сина си да се задава от лозето на бай Цеко. Генадий отишъл до баща си и му казал:
        - Тате, бай Цеко както си копал и се показал един дънер. Можеш ли да идеш с брадвата да го отсечеш?
        Бащата нарамил брадвата и тръгнал към комшията. В това време Генадий се качил на черешата и вързал едно бяло парцалче на върха. След около десет минути майка му се задала от към селото с обяда в ръка и като не видяла нито мъжа си, нито Цеко попитала:
        - Генадий, сине, къде е баща ти ве?
        - Виж ся мамо, тате разбра за тебе и за бай Цеко и го подгони с брадвата. Бегай бързо и ти, щото него не знам дали ша го стигне, ама тебе със сигурност!
        При това стечение на обстоятелстжата майка му хукнала към селото и вече се виждала почти като точка, когато баща му се върнал запъхтян и казал:
        - А ве, кво му стана на Цеко ве? Кат ме виде с брадвата и хукна като луд. До сега съм го гонил.
        В това време видял храната и попитал:
        - Ам тва ядене тука кво е ве?
        - Ми как да ти кажа тате? Мама го донесе и каза че ти е за последно. Разбрала ко си напраил с магарето и сега отива да разкаже на цело село. Настигни я преди да си станал за резил!
        Бащата хукнал да гони жена си, както е с брадвата в ръце, а Генадий извадил храната, легнал под черешата, погледнал към баща си и казал:
        - Аве аз на тебе нали ти казах, че лозе нема да копам!
        Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
        B (Rh +)

        Коментар


        • До: Вицове

          Какво е отношението на жената към собствения й мъж?
          Като към куфар без дръжка - да го ползва не може, да го изхвърли й е жал.
          889377712

          Коментар


          • В бара се запознават двама пияни самотници, той самотен - защото има миризливи крака, тя - защото има лош дъх. На сутринта се събуждат изтрезнели эаедно и тя смутено казва:
            - Скъпи, трябва да ти призная нещо…
            - Не, не ми казвай, изяла си ми чорапите!

            Един работник много добре си вършел работата. Един ден шефът му казaл, че се справя отлично, но в главата прилича на гъз и го уволнил. Разстроен мъжът се запътил към дома. Жена му го посрещнала с думите:
            - Мъжо, много добър си във всичко, но в главата приличаш на гъз.
            Човекът нямало повече какво да губи и решил са се самоубие. Отишъл на един мост и тъкмо си подал главата да скача и чул:
            - Абе, недей сра тук! Долу има работници...
            Последно редактирано от cveti; 25-04-09, 09:05.
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • До: Вицове

              Един човек разказва...
              Вървя си аз по пъти и гледам нещо кафяво.
              Пипам го - меко.
              Опитвам го - лайно.
              Добре, че не го настъпих...
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • До: Вицове

                Жена води бебе на лекар. Докторът пита:
                - Детето кърмаче ли е, или на изкуствена храна?
                - Кърмаче.
                - Добре, съблечете се.
                Докторът дълго опипва гърдите на жената и накрая казва:
                - Всичко е ясно - нямате мляко.
                - Ами то всъщност аз не съм майка му, аз съм му леля... Обаче се радвам, че дойдох.

                Коментар


                • До: Вицове

                  Едно джудже, с много малка и икономична кола, отива на бензиностанцията. Там казва на бензин'джията:
                  -Капни ми, моля те, няколко капчици в резервоара!
                  Служителят пита учтиво:
                  -А да ти пръдна в гумичките искаш ли?
                  889377712

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Митничари на смяна. Минава велосипедист - на багажника на колелото кара кутия "Марлборо". Митничарите го гледат и се ядосват:
                    - Мамка му, контрабандист! Да го спрем!
                    - Е, за една кутия нямаме право, за лични нужди я носи.
                    На другия ден пак:
                    - Мамка му, дай да го глобим!
                    - Не може, за една кутия не става.
                    Ден след ден, седмица след седмица... Накрая им омръзнал и го спрели:
                    - Айде бе, ще ти дадем нашия камион, прекарай си всичките цигари, няма да те глобяваме - само да ни се махнеш от главата!
                    - Късно е, момчета, аз вече си прекарах всичките велосипеди.


                    - Чу ли за смъртния случай след приемане на Виагра?
                    - Да, един идиот взел 12 таблетки!
                    - И какво е станало с него?
                    - С него нищо. Жена му умряла!


                    - Ох! Знам ги мъжете, какви мръсници са, нито една фуста не пропускат!
                    - О, не! Моят мъж не е такъв! Може до него да лежи гола жена и да не я пипне.
                    - Не ми разказвай приказки!
                    - По себе си съдя!


                    Митничар се пенсионирал. Събрали се колегите му да решат какъв подарък да му вземат.
                    Първият митничар предложил:
                    - Да му вземем кола.
                    Втория митничар отвърнал:
                    - Не, той си има три, жена му също. И децата му си имат.... Да му вземем... един апартамент.
                    Третия митничар:
                    - Ама той има три апартамента, и вила и децата му имат... Абе, да му дадем да поработи една смяна извънредно?
                    Първи и втори митничар:
                    - Много е!

                    На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери.
                    - Охооо - съставям ви акт, това си е чиста контрабанда.
                    - Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден - понеделник, вторник, сряда... до неделя.
                    Той казва:
                    - Да бе колко, съм тъп - и я пуска да премине.
                    На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва:
                    - Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт.
                    - Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя... сам разбирате...
                    Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" - и я пуснал.
                    На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера.
                    - Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам.
                    - А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март...


                    - Надявам се, знаете, че е забранено да се пренасят хранителни продукти през границата - казва митничарят.
                    - Носите ли такива?
                    - Не.
                    - Отворете си чантата. Но в нея има цял свински бут!
                    - Това не е храна, а помощ за прасето на моя приятел в селото оттатък границата - вчера го блъснала кола и се нуждае от присаждане на крак.



                    Един митничар умрял и отишъл при Господ. Отворил той една голяма книга и казал:
                    - Аа-уу ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за Рая!
                    Но като отворил на другата страница какво да види и казал:
                    - Ама ти толкова много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега?
                    И митничарят казал:
                    - На бариерата, на бариерата!


                    Влиза една мадама в бара. Отива до бармана и поръчва:
                    - Една голяма водка.
                    Изпива водката, поръчва още една и така докато припаднала на масата. Посетителите от мъжки пол забелязали в какво състояние е мацката и й се изредили отзад.
                    На другия ден същата мадама влиза в бара отива при бармана и поръчва:
                    - Един голям коняк.
                    - Но вие пиете водка, възкликва бармана.
                    - Абе спирам с водката, от нея нещо ме боли задника!

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Японците изобретили робот които хващал крадци.
                      Завели го в Америка и за 5 мин. хванал 1500 крадци.
                      Завели го във Франция и за 5 мин. хванал 1000 крадци.
                      Завели го в България и за 5 мин. го откраднали.
                      [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
                      JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Петка щял да ходи за риба и отива за съвет при Чапай:
                        - Абе, Чапай, ти как ги вадиш тия червеи.
                        Чапай му казва:
                        - Ами виж сега, вземаш един акумулатор, две жици и допираш двата полюса до земята и те сами излизат.
                        Отива Петка за риба обаче се връща целият син и подут от бой. Чапай го пита:
                        - Какво стана бе, направи ли нещо?
                        Петка:
                        - Да бе, направих. Допрях жиците, обаче нищо не излезе и аз взех жиците за високо напрежение и ги допрях до земята и започнаха да излизат. Ама не червеи, а миньори!

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          В едно семейство очаквали гости.
                          Обаче мъжът се ракарва по потник и не му пука, че наближава часът в който гостите ще дойдат. Жената изнервена му се кара:
                          -Хайде бе, ще дойдат гостите, не те ли е срам да ги посрещнеш по потник?
                          -Нека да дойдат, да видят колко съм слаб, да разберат колко ме храниш!!!
                          -?!? Ами тогава събуй си и гащите да видят защо не те храня.

                          -----------------------------------------------------------------------

                          В час по литература учителката пита учениците:

                          -Деца, кажете ми един писател на който името започва с В, по средата има А, и завършва на В?
                          Иванчо отговаря
                          -Вазов госпожо.
                          -Аз имах предвид Вапцаров, но ми харесва начина ти на мислене, Иванчо.
                          Иванчо на свой ред пита:
                          -А сега вие госпожо ми кажете един писател на когото името започва с Х, по средата има У, и завършва с Й?
                          -Мръсник, идиот, как не те срам, да говориш такива неща...
                          -Аз имах предвид Хемингуей госпожо, но ми харесва Вашият начин на мислене.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            В самолет се качват Бил Гейтс, Майкъл Джордан, Папата и скаут с раница с храна. В един момент от полета пилотът излиза от кабината и казва:
                            - Самолетът пада, ние сме пет човека, а парашутите са четири - взима парашут и скача.
                            Майкъл Джордан разблъсква всички:
                            - Аз съм най-великият баскетболист в света, трябва да оцелея! - взима си парашут и скача.
                            Бил Гейтс се промъква мазно между Папата и Скаута и измъква един парашут:
                            - Аз съм най-умният човек в света, трябва да бъда спасен! - и скача.
                            Остават Папата и скаута с един парашут. Папата:
                            - Сине мой, аз съм стар, Бог ще се погрижи за мен, скачай, спасявай се.
                            - Ааа, няма нужда. Най-умният човек в света скочи с раницата с храната.
                            Последно редактирано от cveti; 27-04-09, 18:28.

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Римски пълководец тръгва на война и закопчава "веселата" си жена в железен девствен пояс. От тук вицът се разклонява на два варианта.

                              1.Завръща се героят от войната и свиква в термите всичките си министри. Къпят се голите патриции, а той ги оглежда. Всички са късо обрязани, защото такова било устройството на пояса. Само един - най верния велможа бил цял.
                              -Благодаря ти! Само ти си ми приятел.
                              -Итттистки приятел! Иттитки....

                              2.Съпругът на тръгване поверява ключа на най-верния си приятел. И тръгва. След малка приятелят го настига и заявява:
                              -Ама ти си ми дал друг ключ!..
                              ...................................................................................................................................................... ........................


                              На село един руснак моли съседа си да му позволи да си налее две кофи от неговия кладенец. Съседът му позволява. Онзи се връща и пак моли за две кофи вода. И така кофите стават десет!
                              Дай да видя защо му е тази вода? Нали си има кладенец. И го проследява. А съседът налива водата в своя кладенец...
                              -Защо ти е да пълниш кладенеца си с вода?
                              -Там долу е тъщата. Водата сега й е до шията. Нека да ми дадеш още две-три кофи...

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак:
                                - Хикс на квадрат, демонстрирай!.
                                Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак:
                                - ДДС, демонстрирай!.
                                ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец:
                                - Епруветка, давай!.
                                Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го:
                                - А твоят котарак какво умее?.
                                Държавният служител казал:
                                - Хрантутник, демонстрация!.
                                Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец.


                                Художник отива при директора на художествена галерия и пита:
                                - Как е? Продават ли се картините ми?
                                Директорът:
                                - Представяте ли си, вчера дойде един мъж и ме помоли, да му покажа вашите картини. След това ме попита, дали ще станат популярни след смъртта на автора, както се случва с великите художници. Аз естествено му казах, че ви познавам много добре и съм сигурен, че след вашата смърт цената им ще се вдигне многократно. И той взе, че купи всичките ви картини.
                                Художникът:
                                - Ама, това е великолепно!
                                Директорът:
                                - Хм, да, но има едно НО! Той каза, че е вашият личен лекар…



                                Малко след излитането на самолета по уредбата се чува съобщение:
                                - Уважаеми пътници, моля всеки от вас да откъсне първите две страници на паспорта си, да ги свие на тръбичка и да ги напъха в задника си. Поради причината, че миналата седмица един самолет катастрофира и въобще не можахме да разберем кой кой е…


                                Лети самолет над океана. Изведнъж става авария и самолетът започва да пада. Командирът на полета казва на стюардесата:
                                - Отиди отзад в салона и успокой пътниците…
                                Стюардесата отива при пътниците, взема микрофона и обявява:
                                - Уважаеми пасажери. Нашият самолет ще извърши пробно приземяване на вода, след което полетът ни ще продължи.
                                Пада самолетът в океана и потъва. Над водата изплуват само двама пътници. Единият се оглежда наоколо и пита другия:
                                - Абе, аз нещо не разбрах. Ква беше тая простотия. Те кво, излетяха, а нас ни оставиха, а?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X