Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    Та,по темата:

    Полковник-тиловак на проверка в Артелната(столовата)в Горна баня(1994):
    -Тази покривка що има дупка???А???Да се обърне!!!
    Ние-
    Ми що не я обърнахте покривката? Може да е била по-чиста

    Малко по-встрани, но все пак-

    Как да носиш най-чистата риза?
    Нужни са ти 7 ризи.
    Първата седмица обличаш по една риза на ден, и вечер я слагаш на закачалката в гардероба.
    Втората седмица в понеделник избираш най-чистата риза, вечерта я сваляш, пак на закачалката. Във вторник разравяш гардероба, и си избираш НАЙ-ЧИСТАТА риза. Вечерта естествено на закачалката.
    В сряда-пак избираш най-чистата от гардероба, и натам все така...

    Още един казармен:
    Старшна провежда занятие по ЗОМП(Защита от Оръжията за Масово Поразяване)
    Строил ротата, и им говори:
    По небето фърчи ероплан...
    -Не се казва ероплан, казва се самолет.
    -Кой се обади бееее
    -Редник Петров...
    -Редник Петров, пет крачки пред строя... Падни, стани, падни, стани.... Марш в строя!
    Та фърчи си ероплана, и пуска една автомна бомба...
    -Не се казва автомна, казва се атомна...
    -Кой се обади, беееее
    -Редник Петров...
    -Редник Петров пет крачки пред строя! Падни, стани, падни стани, марш в строя!
    Фърчи си ероплана, и пуска една автомна бомба, какво ще направите?
    -Ще спасяваме нашият скъп старшина!!!
    -Кой се обади?
    -Редник Петров.
    -Редник Петров, пет крачки пред строя!
    Останалите-Падни, стани, падни, стани...
    Последно редактирано от cveti; 13-03-09, 12:08.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • До: Вицове

      ЕЕЕЕ...стига само за блондинки,една брюнетка си купила страхотни бикини марка Картър ,много добре им стояли и решава на другия ден да си купи още едни.Отива в магазина и казва на продавача-Искам едни бикини Картар че вчерашните много ми харесаха.-Ооо то бикини много знам ли кои бяха те я да ги видя!Вдига мацката полата но в бързината пропуснала да ги обуе....Аааа тия мадам са Фидел кастро..
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Вицове

        Между баща и син:
        - Майка ти ми се оплаква, че каквото и да ти каже, ти изобщо не я чуваш! Вярно ли е това?
        - Татко...
        Не се оправдавай, момчето ми! Само ми кажи как постигаш това?
        Последно редактирано от cveti; 13-03-09, 12:09. Причина: Моля, не променяйте шрифта на всеки Ваш пост!
        [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Пътя към ада е постлан с добри намерения![/SIZE][/B][/COLOR]
        JEEP GRAND CHEROKEE 2.5 TD

        Коментар


        • До: Вицове

          Директорът на института привиква трима, закъснели за работа служители. Пита ги за причините.
          Първият:
          - Шефе, сутринта станах и се приготвих навреме, както всеки ден. По едно време жената излиза от стаята на малкия и казва:
          - Детето е с температура! Закарай ни с колата до поликлиниката, да го прегледат.
          Изчаках прегледа, върнах ги у дома и направо тук, но закъснях.
          Вторият:
          - А моята кола не щеше да запали. Взех автобуса, но съм се качил на 305, вместо на 76 и на Орлов мост вместо към НДК, ме откара до театър София, та докато се прехвърля обратно, взех, че закъснях и аз.
          Третият:
          Шефе, излизам си аз от вкъщи, ама точно навреме. Тъкмо заключвам входната врата и чувам от съседния апартамент викове: "Помощ! Помощ!". Гледам вратата притворена. Влизам и що да видя: Комшийката снощи си лакирала паркета с аеролак. Сутринта решила да вземе един душ и на излизане от бнята да вземе да се подхлъзне на новия паркет - паднала по гръб и залепнала на лака.
          - И ти отлепи ли я?
          - Три пъти

          Коментар


          • До: Вицове

            ДВЕ ИЗВЪНЗЕМНИ КАЦАТ с кораба си на Земята, до една бензиностанция. Наоколо няма жив човек. Едното извънземно отива до колонката за бензина и пита:
            - Извинете, може ли да ми кажете на коя планета се намираме?
            Никакъв отговор. То пак пита:
            - Извинете, на коя планета се намираме?
            Пак мълчание.
            Тогава извънземното се обърнало към другото и казало:
            - Виж го този как ми се надува... аз му говоря, а той мълчи като пукъл.
            - Е как няма да ти се надува! Е аз да си го намотая три пъти около кръста и да си го пъхна в ухото, и аз ще се надувам!
            Кръвна група А1B+

            Коментар


            • До: Вицове

              Блондинка отива на гинеколог. Преглежда я, пише в картона й, тя го взема и си тръгва. След минута влиза бясна в кабинета и крещи:
              - Докторе! Как може да пишете такива неща?! Не можахте ли да напишете 'Малка' или поне 'Нормална'....какво е това - 'Здрава'...!?!?!?

              ----------------

              Един простирал в 5 сутринта. Минал приятел и го питал защо простира и то по това време.
              - Защото чистих, готвих и прах до сега - отговорил човечеца.
              - Ами ти кога си спал бе?
              - Като съм се женил!!!
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • До: Вицове

                Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря:
                - Да?
                - Вкъщи ли си?
                - Не! На вилата съм!!!
                - А кога ще се прибереш вкъщи?
                - Утре!
                - Добре, до тогава значи!
                Последно редактирано от cveti; 13-03-09, 13:08. Причина: повторение
                Daddy's girl! Always & Forever!
                Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                Коментар


                • До: Вицове

                  3 кокоши
                  1. Кокошка снесла 5 килограмово яйце.
                  Журналистите залепени на сензацията питат кокошката
                  - Как постигнахте такъв небивал резултат?
                  - Тайна - отговорила кокошката със свенлива гордост
                  - А какви са ви бъдещите планове?
                  - Ами, да снеса 6 килограмово ..
                  Отиват при петела и пак:
                  - Как постигнахте такъв небивал резултат?
                  - Тайна - отговорил петела леко ядосан и притеснен.
                  - А какви са ви бъдещите планове?
                  - ДА ПРЕБИЯ ЩРАУСА!

                  2. Жена отива при мъжа си и споделя:
                  - Мъжо, едната от кокошките ми се вижда оклюмала нещо, ще взема да я заколя!
                  - Добре - отговорил съпругът - щом смяташ, че това ще я развесели ...

                  3. Обаждане на 112:
                  - Ало, обаждам се от околовръсното. Изскочиха две кокошки пред колата и ги блъснах. Какво да правя?
                  - Ако има щети по колата, отидете при застрахователите - за токова нещо не е нужно да чакате КАТ - учтиво обяснява служителката?
                  - А кокошките?
                  - Ами хвърлете ги в канавката, аз ли да ви обяснявам какво да правите - вече леко раздразнена.
                  Човечецът усетил тонът и, извинил се и затворил. След 5 минути пак звъни.
                  - Извинете, че пак досаждам, ама с мотопеда им какво да правя? ...
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    На въпроса “Ползвате ли интернет?”, положително са отговорили 100 процента от анкетираните българи.
                    Анкетата е била проведена съвсем наскоро в интернет.

                    ------------------------------------

                    Автоинструктор съветва курсист:
                    -Момче, запомни какво ще ти кажа, най много трябва да се пазиш от пияните шофьори. Ако подозираш, че някой е пиян, веднага спирай и го изчакай да отмине. На второ място по опасност са таксиджиите и маршруткаджиите. Те правят каквото си искат, спират рязко и не дават никакви мигачи. На трето място са мотористите. Те са луди младежи, които се мислят за безсмъртни и карат с 200 в града.
                    -А жените шофьорки?
                    -Ееех - въздъхнал инструкторът - щом ме питаш, ще ти кажа. Жената шофьор е като пиян таксиджия на мотор.

                    -----------------------------------

                    Ефрейтор към старшината:
                    -Господин старшина, жена ти е дошла при теб!
                    -Не “При теб”, а “При Вас” ! - сопва се старшината.
                    -Не, не, при нас беше вчера!
                    Последно редактирано от Galin_85; 13-03-09, 14:34.
                    Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                    Коментар


                    • Конструктивна национална особеност.
                      Купихме си пералня "Зануси Интернешънъл" - сглобена в България.
                      Докато стоиш до нея - тя работи, само да се махнеш - веднага спира.



                      Решил един да се измайтапи в аптеката:
                      - Червен хайвер имате ли?
                      - Има.
                      - А черен?
                      - Да.
                      - А сьомга?
                      - Да!
                      - Какво, и всичко това мога да си купя?!!
                      - Разбира се! Дайте си рецептата!



                      Няколко съседки се оплакват от мъжете си:
                      - Моят по цял ден е на работа, не мога да го видя с дни...
                      - Моят пък само пие.
                      - Това вашето нищо не е, моят пък е сифилистик.
                      Вик от балкона:

                      -Не сифилистик, ма! Колко пъти да ти повтарям - фи-ла-те-лист!

                      В спешното.
                      - Докторе, ранен мъж с бейзболна бухалка, твърди че извънземни са отвлекли сестра му!
                      - Защо ме занимавате с глупости!? Водете го в психиатричното..
                      След малко.
                      - Докторе, група пребити извънземни искат да връщат нечия сестра ..

                      - Ето, хапни едно доматче за мама.
                      - ...(дъвчене и мълчание)
                      - Хайде и една краставичка за татко.
                      - ...(дъвчене и мълчание)
                      - А ето и едно саламче за дядо.
                      - Стига де, тате! Вече съм на тридесет години, а така да ми даваш да ям!
                      - Не викай по баща си! Знам, че си на тридесет, но нищичко не мезиш, когато пиеш!
                      Последно редактирано от cveti; 14-03-09, 09:51.
                      Range Rover Sport 2.7

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Клиент влиза в бара. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът:
                        - Ей, барманът, с лице като задник, дай едно уиски!
                        Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски.
                        - Ей, барманът с лице като задник, дай едно уиски!
                        Баманът отново се сдържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило, не издържал, скочил върху клиента и го пребил.
                        Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва:
                        - Абе, барман, като приключиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Решило цигането, че ще става "бял човек". Взело едно кило брашно, поръсило се и отишло да се похвали. Видяла го майка му и ....
                          - Какво си направил бе мангал - нарежда и пердаши с точилката - зна'ш ли колко леб има у това брашно? и тебе и 7-те ти братя щех да нахраним с него. Че те утепам бе еееей!
                          Измъкнало се цигането, но попаднало на бащата...
                          - К'во си напраил бе мангал - нарежда и пердаши с каиша - зна'ш колко зор се крадне, да мога да донеса брашно у дома, а ти пилееш. БОЙ ....
                          Избягало цигането - тече кръв, брашно пръска ... попада на бабата
                          - Малиии, са та убих - крещи бабата и замеря с тенджери и ножове - Погледни кво напраи къщата и килимите бе, чаве, сичко в кръв и брашно. Кой ше чисти ся? Ела само да те пипна и .... на чорба те сварявам тутакси .....
                          Измъкнало се цигането, кръв тече от носа, вилица стърчи от рамото, сталактити от почервеняло тесто висят от всякъде. Среща малкото си братче.
                          - Бате, батеее, кво става бе бате???
                          - Марш от очите ми бе мангал - еи са те убих цигане мръсно!!
                          Избягало братчето, а нашия си мисли: Еби му м@йката - от 5 минути съм бял и вече намразих всички мангали.
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • Поп ремонтира стол на двора. Група хлапета висят на оградата и го зяпат в ръцете.
                            - Майсторлък ли вземате, момчета?
                            - Не, отче, искаме да разберем как се изразяват поповете, когато вместо пирона уцелят пръстите си!

                            - Какво работи баща ти?
                            - Всъщност не знам, понякога мисля, че е месар, понякога, че е счетоводител.
                            - Как така?
                            - Ами случва се вечер да го видя да точи един нож, а сутрин да брои пари.

                            - Утре ще ходим на пейнтбол.
                            - Вземи разтворител, ще си лекар.

                            Попаднал Робинзон на необитаем остров. Там седял самичък дълги години, докато един ден не намерил някакъв папагал. Научил го той да говори и всеки ден водели дълги разговори за живота. Един ден папагалът долетял и с възбуден глас казал:
                            - Робин! Робин! Там има жена!!!
                            - !!!
                            Побягнал Робинзон след папагала. Дълго бягали, а папагалът през цялото време повтарял:
                            - Господи, какви крака има тя, каква талия, леле каква фигура.
                            Най накрая стигнали и папагалът казал:
                            - Ето я!
                            - Абе аз на тебе може ли мамичката ти да .....! Това е папагалка, бе!!!


                            Обичам понеделника - още три дена и е почти петък.

                            обява :
                            Продава се булчинска рокля!
                            носена само веднъж, по погрешка.


                            обява:
                            Продава се пълен комплект на Енциклопедия Британика. Доборо състояние. 300 $ или най високото предложение . Причината да я продавам е че се ожених миналия месец - жената знае всичко !!!



                            Времето на социализма, някъде в България, държавно предприятие. Стопанското, Партийното, Комсомолското и Профсъюзното ръководства, съвместно с органите на Народната милиция и Държавна сигурност провели масова акция по проверка спазване на работното време и трудовата дисциплина.
                            В резултат на акцията били арестувани трима работници:
                            Първият арестуван влезнал в предприятието 10 минути преди началото на работното време - обвинили го в шпионаж и диверсия.
                            Вторият арестуван закъснял с 10 минути - обвинили го в опит да саботира производствения процес.
                            Третият арестуван спазил на секундата работното време - заподозрели го, че притежава западен часовник.

                            Жената трябва винаги да се слуша - веднъж ще излезе права, ама не знаеш кога.

                            Пожарникари подпират стълба на прозореца на горяща сграда. Оказва се, че прозорецът е на една баня. По стълбата се катери млад пожарникар. В банята се къпе млада брюнетка.
                            - Аха, вие сте втората бременна която спасявам в този град! - възкликва пожарникарят.
                            - Ама, аз не съм бременна.
                            - Ама, аз още не съм ви спасил...

                            Няма нищо удивително, че се сблъскаха американски и руски спътници.
                            Удивително щеше да бъде, ако се бяха сблъскали български и албански.



                            Американците лъжат, че техният спътник не е бил шпионски.
                            Руснаците лъжат, че техният не е бил управляем.

                            Сладка 14 годишна ученика търси да се запознае със симпатичен господин между 30 и 50 години за забавен видеочат. Моя мейл: operacia-lolita@mvr.bg
                            Последно редактирано от cveti; 17-03-09, 15:17.
                            Range Rover Sport 2.7

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Две блондинки си говорят:
                              -Муцка,страхотен филм гледах вчера,и музиката страшна-от Бетовен!!
                              -Че той и музика ли е писал?
                              -Ми да!
                              -Егати кучето...
                              877104344

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Приятелки си говоря по телефона късно вечерта. Едната е много притеснена: "Просто ще се побъркам! Мажът ми го няма! Какво ли му се е случило! Дали трамвай не го бутна, дали кола не го размаза, дали не е получил сърдечен удар! Другата я успокоява: "Абе, маце, гледай к'ва си негативна! Я дай малко по-позитивно – може да си e някъде на топличко, в една хотелска саичка, И некое готино маце, живот, а ти какви ги мислиш!"
                                Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X