Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Хората биват два вида: Едните нямат коли и мечтаят да си купят. Другите имат и гледат да ги продадат.(Ю.Деточкин)

    Намерих си приятелка, шофьор на тролейбус. Готова е да ме откара където поискам. Да, ама ТАМ няма жици...

    Отчаян съпруг след поредната караница с тъщата:
    -Следващият път ще се оженя за сираче!!!

    Коментар


    • До: Вицове

      Не е точно виц, по-скоро е пример за разликата в гледните точки, но е интересно.

      Двама производители на обувки(песимист и оптимист) отишли в Африка да търсят пазар за стоката си. След изведтно време изпратили писма до фирмите си в Европа.
      Песимистът написал: "Тук няма никаква възможност да продаваме обувки, просто всички ходят боси"
      А оптимистът бил очарован: "Огромен пазар, с огромни възможности, тук няма никой с обувки, можем да ги обуем"
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • До: Вицове

        Програмист е сред природата на пикник със приятелката си. ПО едно време казва:
        - Виж, какво синьо небе! Точно като на Windows 98!


        Край една бензиностанция:
        - За Бога, защо вече пети час седите върху този варел бензин?
        - Опитвам се да откажа пушенето!


        Горският: Не знаете ли, че сега ловът на зайци е забранен?
        Ловецът: Ама аз стрелях при самоотбрана.

        Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ - английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и... паднала вьв водата.
        Изведнъж се чува шум от второ тяло, падащо във водата - "пльос" - и кой си мислите - Бай Ганьо.
        Спасил Бай Ганьо английската кралица, и веднага любопитни репортери го обиколили, и го попитали:
        - Абе, Бай Ганьо, как ти най-смел от всички скочи във водата и спаси английската кралица ?
        А Бай Ганьо им вика:
        - Абе аз, че съм си смел, смел съм си, ама само да ми падне който ме бутна!

        Коментар


        • До: Вицове

          Среща Вълкът в гората Червената Шапчица. Веднага прави една страшна физиономия и ръмжи срещу нея:
          - Давай!
          - Ама, чакай, поне да се съблека…
          - За кво си ми гола, ма! Виното и баницата давай…

          **********************************************

          Вълка среща Червената шапчица и я пита:
          - Червена шапчице, къде отиваш?
          - При баба, защото е болна. Нося й питка, масълце и сиренце - отговорила тя.
          - Добре - отвърнал вълка. Хвани се за опашката ми и аз ще те заведа.
          Червената шапчица се хванала и вълка я завел. Тогава тя за благодарност го целунала и той се превърнал в красив принц.
          Тогава вълка казал:
          - Червена шапчице, благодаря ти, че развали магията, но моля те пусни ми опашката, защото баба ти гледа през прозореца.

          *****************************************************
          Daddy's girl! Always & Forever!
          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

          Коментар


          • До: Вицове

            В много препълнен автобус едва се качва пиян мъж. От вида му и от миризмата, всички се отвръщат и се възмущават:
            - Не можа ли да се качиш в някой празен автобус?
            - Не мога, падам в него. --------------------------------------------------------------------------

            Катаджията:
            - Господине, вие сте пили - в това състояние не можете да управлявате кола!
            - Пеша пък, хептен не мога да вървя! --------------------------------------------------------------------------


            Вечер, дъжд. Английски джентълмен седи пред камината, протегнал крака към огъня. Вратата се отваря и покрай него минава, без да продума нито думичка, втори английски джентълмен, който влиза в спалнята на съпругата. След половин час другият излиза от спалнята и разсеяно казва:
            - Сър, жена ви днес беше необичайно хладна към мен.
            Първият джентълмен продължава да гледа към огъня и също разсеяно отговаря:
            - Ами тя и докато беше жива не се отличаваше с кой знае какъв темперамент... ---------------------------------------------------------------------------
            -Мъж се връща вкъщи и гледа жена си с любовник. Баммм! - през прозореца без да се замисли.
            На следващия ден пак заварва жената със същия любовник - целият в бинтове и превръзки. Бамммм! - пак през прозореца.
            На третия ден се връща и гледа жената пак със същия. Този път се разгневил страховито и разярено тръгнал към мъжа. Любовникът казал:
            - Спри! Кажи какво искаш от мене!
            - Как какво бе, да не спиш с жена ми.
            - Така кажи, бе, човек! А ти само намеци, намеци... -----------------------------------------------------------------------------
            Последно редактирано от Детелина 74; 23-03-09, 15:14.

            Коментар


            • До: Вицове

              И като стана въпрос за закона - Каква е разликата между закона и панталона? В закона все можеш да се хванеш за някои член
              ---------------------------------------------------------------------
              Срещат се две блондинки, които не са се виждали отдавна.
              - Е, как е?
              - Ох, вчера едно гадже ми подари палто от норки!
              - Потресаващо!
              - А следващата седмица едно друго гадже ще ме води на Канарските острови.
              - Потресаващо!
              - А след като се върна, едно друго гадже ще ми купува Мерцедес.
              - Потресаващо!
              - Ами, това е около мен. При теб как са нещата?
              - Аз пък се записах на училище по добри маниери…
              - Интересно… Какво учите там?
              - На последния урок ни учиха вместо “я, не се ебавай” да казваме “потресаващо”…
              Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

              Коментар


              • До: Вицове

                Лежат в леглото мъж и жена. Телефонът звъни. Вдига жената:
                - Да, скъпи. Добре, мили. Разбира се, скъпи. Добре, скъпи, не се притеснявай! - и затваря
                Мъжът в леглото:
                - Кой беше?
                - Съпругът ми. Каза, че ще закъснее. Играе карти... с тебе!

                *********************************************************

                Жена стои на ръба на балкона на 8-ия етаж и казва на мъжа си:
                - Не мога да живея с такъв женкар, пияница и… престани да ме побутваш.

                *********************************************************


                Една баба имала трима внуци - момчета, и била много богата. Един ден решила да ги изпита кой колко я обича. Речено - сторено!
                Поканила най-големият си внук на гости, и както си вървяла покрай басейна, се хвърлила в него и взела да вика за помощ. Най-големият и внук както си му е редът, смело се хвърлил във водата и я спасил от удавяне. На другата сутрин, след като се събудил, най-големият внук погледнал през прозореца на къщата си и що да види - чисто нов Мерцедес последен модел, а на стъклото лист с надпис: "С благодарност - баба!!!".
                Минали няколко седмици, и бабата решила да изпита средният си внук. Поканила тя средният си внук на гости, и както си вървяла покрай басейна, се хвърлила в него и взела да вика за помощ. Средният и внук както си му е редът, смело се хвърлил във водата и я спасил от удавяне. На другата сутрин, след като се събудил, средният внук погледнал през прозореца на къщата си, и що да види - чисто ново BMW последен модел, а на стъклото лист с надпис: "С благодарност - баба!!!".
                Изминали още няколко седмици и бабата решила да изпита най-малкият си внук. Поканила го тя на гости, и както си вървяла покрай басейна, се хвърлила в него и взела да вика за помощ. Най-малкият от внуците на бабата не знаел да плува, и на всичкото отгоре заеквал. Докато се опитвал да извика за помощ, бабата се удавила. Заплакал горко и се прибрал натъжен в къщи. На другата сутрин, след като се събудил, най-малкият внук погледнал през прозореца на къщата си и що да види - чисто ново спортно Ферари последен модел, а на стъклото лист с надпис: "С горещи благодарности - ДЯДО!!!"

                ********************************************************

                Женски феминистки сбор. Става немкинята и казва:
                - Аз като се ожених за моя Ханс, и му казах в прав текст "Виж какво, от днес нататък ти ще готвиш." Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия - гледам - сготвииил!
                Става италианката:
                - А аз като се ожених за моя Паоло, и му казах в прав текст "Виж какво, от днес нататък ти ще чистиш." Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия - гледам - изчистииил!
                Става Айшето:
                - А аз като се ожених за моя Хасан, и му викам: "От днес нататък ти ще готвиш и чистиш." Първият ден - нищо не виждам. Вторият ден - нищо не виждам. На третия лееееко прогледнах с едното око.
                Daddy's girl! Always & Forever!
                Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                Коментар


                • До: Вицове

                  Съдят жена, че пребила мъжа си.
                  - Защо го бихте? - пита я съдията.
                  - Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!"

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Върви един доста пийнал гражданин по улицата с ключ за кола в ръката. Вижда порядъчен минувач и го пита:
                    - Изззвинете, да сте виждали колата ми? Ключа е в мен, а колата ми я няма.
                    Погледнал го трезвеника и му казал:
                    - Виж се колко си пиян бе! Не стига че ти я няма колата, не стига че едвам ходиш, та чак дюкяна ти е разкопчан и зарзавата ти е навън!
                    Погледна се долу почерпения и казал:
                    - Ужас! Откраднали са ми и гаджето!
                    Последно редактирано от Детелина 74; 25-03-09, 15:53.

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Група металисти обикалят из София да си търсат дискотека. Домино, Империал, Индиго... никъде не ги пускат. Най-накрая стигат до Чака Рака. Там ги пускат. Влизат те, а вътре яко чалга!
                      Отива единия металист при диджея и му вика:
                      - Абе пусни нещо за пого бе.
                      - Следващата песен...
                      Обаче имало пак само чалга. Оня отива пак при диджея и му вика:
                      - Абе аз на тебе казах ли ти нещо? Ти глух ли си? Пусни нещо за пого! - Следващата песен обещавам...
                      Обаче пак яко чалга. Металистът се ядосал, отишъл при диджея и му казал:
                      - Слушай какво пускай нещо за пого, че не знам дали ме разбираш!
                      - Да, да! Разбира се! Специално за вас следващата песен! - казал уплашено диджея. Свършила предишната песен, вдига диджея микрофона и казва:
                      - И сега специален поздрав за Пого и неговата компания с оркестър "Кристали"!
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Запитали радио Ереван:
                        -Как ще се нарича вече Белия дом?
                        Радиото отговаря:
                        -Чичо Томовата колиба.
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Молитва на жената

                          Прати ми, Господи, съпруг
                          мил, умен като никой друг,
                          и да е силен и красив,
                          да знае да е мълчалив,
                          и да обича да ме слуша,
                          и да не пие, да не пуши,
                          парички много да изкарва,
                          да ме обича, да ми вярва,
                          да не скитори все навънка
                          и като харча, да не мрънка;
                          гърба ми вечер да разтрива,
                          с одеялото да ме завива;
                          и моля се да ме разбира
                          и отговора да намира,
                          когато питам някой път
                          не ми ли е голям гъзът.
                          И щом му стана аз съпруга,
                          да не поглежда вече друга.
                          Амин!


                          Молитва на мъжът

                          Моля те Боже, изпрати ми глухоняма нимфоманка с щръкнали ц*ци и с разрешително за домашно варене на спиртни напитки!
                          Последно редактирано от cveti; 26-03-09, 11:24. Причина: повторение
                          Daddy's girl! Always & Forever!
                          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Мъжът се прибира внезапно от командировка. Жена му - гола на леглото.
                            Мъжът с размах отваря вратата на гардероба, и - както и очаква - намира там гол мъж.
                            - Какъв си ти бе?
                            - Ами дезинфектор... Жена ти ме викна да изтровя молците.
                            - А защо си гол?
                            Оня се оглежда и изненадано възкликва:
                            - Бре, ебати молците, кога успяха бе...


                            Една баба с чувал на рамо се качва в претъпкан автобус и вика:
                            - Ало, мъжете, внимавайте да не пробиете яйцата!
                            - Абе, бабо, защо си помъкнала яйца в чувал? - пита я един мъж.
                            - Това не са яйца, а гвоздеи. - отвръща бабата.


                            Две баби си говорят:
                            - Как е мъжът ти?
                            - Умря оня ден.
                            - Как стана така?
                            - Ами готвя аз в кухнята, викам му - я иди в кокошарника и донеси едно-две яйца да застроя супата, излиза той, навежда се и хоп - инфаркт на миокарда. Гътна се и почина на място.
                            - И ти какво?
                            - Какво, какво... Ядох супата без застройка.



                            Мъж и жена провеждат битов скандал в кухнята. Мъжът ядосан крясва:
                            - Кво ми се репчиш, ма? Ти си деветата дупка на кавала...
                            Жената отвръща:
                            - А, леле как ме уплаши...Ти пък си деветият кавал на моята дупка...



                            Звъни телефон в офиса на доставчик на Интернет:
                            - Имам проблем, отново.
                            - Какво, не можете да влезете ли?
                            - Влизам си много добре, ама не ще да смуче.
                            - Ами, ние нямаме вина - нашият канал е широк....
                            - Какъв канал, бе? С кой приказвам? Не сте ли сексологът



                            Вървят полицай и свещеник, и се оплакват, какви тежки времена са настанали. Изведнъж гледат двама се бият. Полицаят искал да ги арестува, обаче попа го спрял:
                            - Още не му е времето синко, почакай!
                            Двамата продължили да се бият, а попът през цялото време удържал полицая. Най- накрая единият от биещите се паднал мъртъв.
                            Свещеникът:
                            - Ето сега е момента. Да вървим. Единият за теб, другият за мен...



                            Трима служители от фирма са изпратени в командировка. Обикалят из града и търсят хотел. Влизат в един - няма места, влизат в друг - също няма места. Накрая отиват в трети. Служителката на рецепцията им казала, че нямат три единични стаи, но за сметка на това имат една свободна с голямо легло. Нямало, какво да се прави, настанили се в нея. Легнали да спят. Посреднощ се събуждат едновременно и тримата.
                            Левият:
                            - Ще ме извините, ама сънувах, че някой ме държи за оная работа и не можах да устискам.
                            Десният:
                            - И аз сънувах същото, и аз не можах да устискам.
                            Средният:
                            - Ех, блазе ви! Аз пък сънувах, че карам ски...


                            - Скъпа, ще ми почистиш ли сакото?
                            - Вече го изчистих.
                            - А панталоните?
                            - И тях изчистих.
                            - А обувките?
                            - Ама ти и там ли имаш джобове?


                            Един тийнейджър решил да подразни нервен продавач в магазин за електроуреди.
                            Влязъл вътре и казал:
                            - Електрически крушки имате ли?
                            - Не.
                            Излязъл навън и поседял 2-3 минути. После пак влязъл и попитал:
                            - Електрически крушки имате ли?
                            - Не. И ако още един път ме попиташ ще ти забия езика с два пирона на стената.
                            След още пет минути:
                            - Пирони имате ли?
                            - Не!
                            - А електрически крушки имате ли?


                            В бара на международно летище влиза руснак. Естествено си поръчва бутилка водка. Удря две чаши набързо и се оглежда. Не му харесал седящият наблизо японец, приближил се до него и казал:
                            - Японец, ела с мен навън да се разберем!
                            Излизат, чува се тъп удар. Японецът влиза в бара:
                            - Японска работа, карате се нарича.
                            След него със синина на дясното око влиза руснакът. Изпил още две чаши водка и пак отива при японеца:
                            - Тръгвай пак навън!
                            Излизат. Отново се чува тъп удар и японеца влиза в бара:
                            - Японска работа, кунг- фу се нарича.
                            След него влиза руснака със синина на дясното око. Допива бутилката и отново отива при японеца:
                            - Да вървим навън!
                            Излизат. Чува се силен удар. Руснакът влиза в бара:
                            - Японска работа, крик от Тойота се нарича.....


                            Децата отиват на екскурзия да гледат строеж. Ръководителят на строежа им казва:
                            - Деца, сложете си каските! Ако ви падне някоя тухла на главите, направо ще ги размаже! А ако имате каска - няма проблем. Ето, миналата година тук беше един друг клас, една тухла удари едно момиче по каската и нищо му нямаше - само се усмихна и си продължи нататък.
                            Иванчо се обажда:
                            - Знам го това момиче. И досега си ходи с каската и се усмихва.


                            Срещнали се двама на онзи свят и се попитали:
                            - Ти от какво умря?
                            - От студ! Ами ти?
                            - От яд!
                            - Как така?
                            - Ами... Прибирам се в къщи и усещам , че в къщи има чужд мъж. Търся, търся - никъде, къде ли не обърнах, къде ли не се мушнах. Няма! И умрях от яд, че не мога да го открия.
                            - Абе, защо не отвори хладилника, сега и двамата щяхме да сме живи! --
                            Последно редактирано от cveti; 26-03-09, 20:03.

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Две кокошки си доворят:
                              - Абе с моя петел такъв як секс правим, че цял месец вече снасям бъркани яйца.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Мъж отива на гости на приятелско семейство. Седнали, хапнали, пийнали и тъй като станало късно,
                                домакинът предложил да остане да спи у тях. Имало обаче само едно легло и трябвало тримата да спят заедно.
                                На сутринта гостът казал на домакина:
                                - Всичко беше много хубаво, само едно нещо ме мъчи и трябва да ти го кажа. Твоята жена е голяма мръсница.
                                - Е що бе?
                                - Ами цяла вечер ме държа за оная работа.
                                - А, не се притеснявай. Аз те държах, да не вземеш да и посегнеш.
                                Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
                                B (Rh +)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X