Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поялници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

    Калайдисване ако са окислени - JBC TT-A:
    https://www.jbctools.com/tt-a-tip-ti...oduct-134.html

    Купено е от Комет. Ползвал съм го 4-5 пъти. Както е тръгнало, ще ми стигне до пенсия.
    ...
    Не било писано на стане - пак ше се мъча с велер, деева


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:scr-4.png
Прегледи:260
Размер:54.4 КБ
ID:6690370
    Не че ми трябва но "да има". Теми като тази могат да бъдат направо разорителни.

    За осциолоскопите и в частност портативни имаше няколко теми тук - какво им е?
    Да се говори за офтопик в тази е повече от анекдот но все пак има избор
    Враг усраине

    Коментар


    • Предполагаемо е едно и също. Нишадър с калаен прах или нещо от сорта. Като се нагрее отделя киселина, и калаят се лепи.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210101_152917.jpg
Прегледи:241
Размер:382.0 КБ
ID:6690420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210101_152922.jpg
Прегледи:229
Размер:299.5 КБ
ID:6690421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210101_153755.jpg
Прегледи:226
Размер:414.7 КБ
ID:6690422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210101_153726.jpg
Прегледи:225
Размер:220.2 КБ
ID:6690423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210101_155718.jpg
Прегледи:234
Размер:515.7 КБ
ID:6690424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210101_185845.jpg
Прегледи:227
Размер:368.1 КБ
ID:6690425

        Захранването заспа направо в кутията на оригинаното място и с оригиналните болтове.

        Пробвах го под товар,вентилаторите са мъртви,не се движат,малкия отзад само при пуск се развърта контролно и спира след секунда.Останалите два не въртят изобщо ....пълна тишина ...
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Не знам дали тия китайски захранвания са за хвалене. Обикновено в тях е спестено всичко което може да се спести. Минават изпитания и сертификация само "на хартия". Не отговярят на никакви стандарти...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Не знам дали тия китайски захранвания са за хвалене. Обикновено в тях е спестено всичко което може да се спести. Минават изпитания и сертификация само "на хартия". Не отговярят на никакви стандарти...
            То затова ми трябва преносим лек осцилоскоп,писнало ми е от импулсни захранвания,миналата седмица имаме обект със около 80-90 захранвания в една мрежа , привидно всичко работи,на практика всичко работи някакси ,но не и читаво.

            Мултицета е безсилен срещу скапано импулсно което пак според мултицетите кове 12 волта и под товар.

            Това не съм го отворил да погледна как е,но тежи и то солидно.Цената му е солена също.

            За сметка на това ,ремонтирах 6 или 7 захранвания импулсни днес 12/10 Ампера 120 вата... Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210101_203206.jpg Прегледи:0 Размер:269.5 КБ ID:6690479

            Е...това щеше да ме удари в очите ,уцели ме в челото....,въпреки че бях сложил 60 вата лампа на входа
            Последно редактирано от Roninn; 01-01-21, 21:27.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Може би ти трябва някой по-читав, със спектрален анализатор ?

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Е...това щеше да ме удари в очите ,уцели ме в челото....,въпреки че бях сложил 60 вата лампа на входа
                То може да е думнало именно защото си сложил 60 вата лампа на входа.

                За скоп, казах ти какво според мен:
                https://www.pinsonne-elektronik.de/p...ntek-2c42.html

                За парите си е направо супер, поне на клипчетата. И батериите му са 18650, та да останеш без батерия някога си клони към невъзможно. Предполагам ще дойде за седмица с DHL, ще ти пратят и фактури и всякакви други истории. Даже понякога ги пращат втори път по втора пратка, за всеки случай.

                Това си е що-годе истински осцилоскоп с размери кажи-речи на мултицет. Няма нищо общо със "скопометрите" нa UNI-T например.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                  То може да е думнало именно защото си сложил 60 вата лампа на входа.

                  За скоп, казах ти какво според мен:
                  https://www.pinsonne-elektronik.de/p...ntek-2c42.html

                  За парите си е направо супер, поне на клипчетата. И батериите му са 18650, та да останеш без батерия някога си клони към невъзможно. Предполагам ще дойде за седмица с DHL, ще ти пратят и фактури и всякакви други истории. Даже понякога ги пращат втори път по втора пратка, за всеки случай.

                  Това си е що-годе истински осцилоскоп с размери кажи-речи на мултицет. Няма нищо общо със "скопометрите" нa UNI-T например.
                  Руснаците много го плюят,основно заради софтуерни проблеми и грешки.250 семпъла ....
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • 250 мегасемпъла са съвсем достатъчни предвид предназначението и честотната лента. Ако искаш гигасемпли отиваме в съвсем друг клас машинка, с други габарити, с по-голяма батерия и с тройна цена.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • 250 мегасампъла е предостатъчно за повечето ежедневни дейности. Стига да са риълтайм, а не с интерполация.
                      Сега погледнах скопа който ползвам през повечето време - 200 мегасемпъла, и ми върши чудесна работа за повечето неща.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Днес си напазарувах човки за Т12 ,които сметнах че ще ми трябват. Взех и датчик за вибрации.Според търговеца,човките (жилата)са оригинални хако,каквото и да значи това....

                        Колкото повече работя с това Т12,толкова повече започва да ми харесва.Човката лъщи и хваща калай навсякъде.... Ползвам колофон като мас,флюс,гъбичка мокра и тел ,даже днес взех още да има....Много съм доволен.



                        Аааааа питах ....понеже Esper ,нещо спомена за T13 и Т12 ....Т13 жилото е по късо от Т12 ...сравних ги...,отзад са еднакви като пръстени.

                        Но Т13 е с около два пръста по късо от Т12.

                        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210104_125509.jpg Прегледи:0 Размер:566.8 КБ ID:6691481Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210104_153613.jpg Прегледи:0 Размер:534.9 КБ ID:6691482
                        Последно редактирано от Roninn; 04-01-21, 21:19.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • Ами честито.
                          Уви, качеството на опаковките на "репликите" на човки Хако значително превъзхожда това на съдържанието им...
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • Като ги пробвам,ще пиша,че днес нямаше време...
                            п.п Купени са от магазин с гаранция,надявам се да са ок!
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • Между впрочем,ходих до комет,да си взема поръчките,две бяха готови,другите не...Исках да поръчам един OWON цифров осцилоскоп,обаче камък......Няма яснота за сега от фарнел....нали от януари UK са трета страна и чакат за изясняване на ситуацията и подробностите около новите правила,и не приемат поръчки.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • Това с Фарнел е странно. Наскоро в имейл споменаха, че занапред ще фактурират през немска фирма и за клиентите им от ЕС няма да има никаква промяна.

                                И за да не се чувстваш като единствения прекарал се с китайските красоти. Има и по-зле - аз.

                                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:chinese_garbage.jpg Прегледи:0 Размер:198.1 КБ ID:6691503
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X