Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
    Лежане му е майката.
    Да лежа, да лежа, колко да лежа?
    Идва лифт кит, амерички, шукар бабо Мецо, парт номера еднакви, айййй вътре МЯУ малко като да са различни амортисьорите Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSC06745.JPG Прегледи:0 Размер:45.3 КБ ID:6565673Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSC06744.JPG Прегледи:0 Размер:24.5 КБ ID:6565674
    Чудя се може ли от нерви да изпитваш някъде болка без реално там да има проблем
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • дядо владо
      дядо владо коментира
      Редактиране на коментар
      Уточни моля. при мен си е на една малка площ(едно място)

    • kalinntv
      kalinntv коментира
      Редактиране на коментар
      Деди,трябва ти хубав коноп и болката ще изчезне

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      E, аз не съм лекар - имаме си неврохирург във форума, питай го него, но предполагам ще иска ЯМР или поне скенер

  • Може, Деди, може.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • Пий по 7-8 невробекса за десетина дни . При мен пробвах какво ли не и се оказа от недостиг на витамини .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • Погледнах темата на колегата Faster за тази марка,та...



        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC1539-1.jpg
Прегледи:591
Размер:670.0 КБ
ID:6567032


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC1537-1.jpg
Прегледи:564
Размер:450.9 КБ
ID:6567033


        To buy or not to buy..?! No,there is no question!!!
        А понеже ми е приятел Деда - да са живи и здрави Крайслер!
        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
        Най-добрият ром е студеният ром!
        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          и аз в неделя му намекнах за същото и че от глад няма да умре, докато Крайслер е насреща

      • От глад не, но от нерви може!
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06755.JPG
Прегледи:473
Размер:52.0 КБ
ID:6568539
        Е няма такъв карък!
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • Какъв е каращъка бре Деди? Нещо си омотал при сглобяването на мотора, или?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Какъв е каращъка бре Деди? Нещо си омотал при сглобяването на мотора, или?
            От началото и тръгна на тази машина,. Собственика иска да си вземе същия джип но по-нов и по-запазен, намира този. Гледам, одобрявам. Към нотариуса марш и греда - единия нещо не, другия друго и преди третия прас отзад се спира Кю7ца Хикс5тица или някаква подобна никаквица първо виках късмет случва се понякога, сега ме е хванал бяс Малко претрисаше на празен ход - нищо бобина дюзи или свещи ма нъцки компресия 3 (ако не се лъжа на един цилиндър. Хайде ремонт от а до я и сега нъцки пуши на парен локомотив, ( че е вода съм сигурен ) умът ми не го побира от къде може да е ...........
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • Е от къде да е, вероятно някоя голяма отливка спукана .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • А изнамери ли от какво компресията е била 3?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От клапани, но са сменени с нови освен припасването...
                  Имаше на генерацията на едната глава една не оригинална шпилка и я отсвирих само на външен оглед но май май
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • Kirilpm
                    Kirilpm коментира
                    Редактиране на коментар
                    Случайно тези изделия на Крайслер да имат подгрев на смутакелния колектор?

                • Днес ходих да видя този парен гранд - ми той въобще не пушеше - виж и за работата му имаше какво още да се желае, но Не не пушеше

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Днес ходих да видя този парен гранд - ми той въобще не пушеше - виж и за работата му имаше какво още да се желае, но Не не пушеше
                    Да гадта гадна си прави шеги с мен. че беше вода съм сигурен, Остава открит въпроса може ли докато колекторите(ауспуха) са били открити (без двигател) да е влезнала вода преди катализатора и после той да е преобразувал в огромно количество пара?
                    П.П за КирилПм - Нямат.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • Възможно е . Навремето една Инсигния два дена кади докато издуха натрупаното масло по гърнетата . Сега ще е същото с една Алфа . Турбината беше на парчета а в радиатора на кулера имаше повече масло от колкото в картера Кво да ги правиш все нов внос от Италия
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Да гадта гадна си прави шеги с мен. че беше вода съм сигурен, Остава открит въпроса може ли докато колекторите(ауспуха) са били открити (без двигател) да е влезнала вода преди катализатора и после той да е преобразувал в огромно количество пара?
                        П.П за КирилПм - Нямат.
                        Колко време е работила пушейки? Ако е имало вода по кюнците за да излезе трябва да се сгреят кюнците. Обикновено не става за минута-две.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                          Колко време е работила пушейки? .
                          Сумарно минута две. При ремонт на двигателя си спазвам моя процедура Въртене на ръка сглобен да няма удари задържане и т.н, после въртене на стартер без свещи и гориво да вдигне налягане на маслото, после старт за 10-15 секунди с оглед за течове и слушане за шумове, после минута леко да загрее и да си изпуши основния пушиляк и на финала работа без форсиран до достигане на работна температура, на другия ден пак последното и тогава се подкарва ....е при тази първа минута видях че пуши, загасих огледах пак запалих пак страшен незадушлив и не миришещ пушек, втори оглед (след катализаторите бях изрязал сегмент от ауспуха, че нещо бяха покривени и видях че вътре е мокър като току що мит) пак пуши , изкарах я пушеща от гаража и те така, ба ли го сега пак ще пробвам ....
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X