Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Алеко от преди "големият сняг"

    Коментар




    • "Летище" Крайници, винаги ме е блазнела идеята да полетя на летище, но е забранено и опасно, не и на това изоставено отдавна летище където се позабавлявах малко в прекрасно време с другари
      Последно редактирано от alex_markov; 01-12-23, 08:02.

      Коментар


      • Първият сняг в кварталната горичка


        Коментар


        • Нещо напоследък занемарих летенето, снимането и пътуванията... за съжаление всяко начало си има и край
          Но въпреки всичко се посъбраха малко водопади за поредната 12 серия на компилацията - Водопадите - този път е по-кратка дано не е последна
          Приятно гледане.


          Коментар


          • Закъсняхме и изпуснахме светлината, но пак беше страхотно в долината на р. Джерман до Сапарева Баня, много красиво място което все пропускам и манастира е интересен, ще трябва да отида отново, но кога ли?



            Коментар


            • Отвори ми се път до морето, свършихме работа и въпреки, че времето не беше прекрасно все пак реших да пусна дрона - "плажът" Зеленка до Калиакра


              Коментар


              • Няколко пъти съм ходил на Болата и все имаше плажуващи, независимо от сезона, което ме спираше да пускам дрона (не обичам да се вра в чуждото лично пространство ). Но не и този път, при -2 градуса можех да си летя на воля - а мястото е страхотно и ако не беше толкива студено щях да му отделя повече време


                Коментар


                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Болата е направо магическо място. Още помня каква изненада за мен беше смяната на растителността, само като слязохме под ръба на платото.

              • Изоставена комсомолска резиденция над плажа Зеленка, не можах да се устискам да не полетя бандо както стана модерно да се казва


                Коментар


                • Миналата зима за пръв път отидох до устието на Батовска река до курорта Албена, красотата в резервата Балтатата беше страхотна но сезона не особено подходящ. И от тогава все се глася да отида в по приятно време и все нещо се случва и не успявам, е сега пак е зима (макар и не още според календара ) и аз най-накрая успях. Беше страхотно, но слънцето светна след като си тръгнах явно пак ще се ходи, но кога, не знам


                  Коментар


                  • Чудните скали в яз Цонево са фантастично място на което от години не ходя просто бях спирал и снимал толкова много пъти, че ми се "изтърка". Но този път спрях, Аватата дава нова гледна точка и се позабавлявах 5 минути


                    Коментар


                    • В това хубаво време ми се прииска да заведа децата на сняг и слънце и запалихме към Чуйпетлово, само дето снега въобще не беше като в София, а и до Боснек слънце нямаше - Но важното е, че се разходихме и напълнихме душичките

                      Коментар


                      • Вчера беше странен ден. С децата тръгнахме да търсим сняг и слънце (Витоша нали ни е "затворена" ) към Чуйпетлово, слънце имаше снега беше много по-малко от София, а в Боснек и слънце нямаше но поспряхме все пак за кратка разходка. И докато децата зяпаха кончетата, аз реших да разходя дрона , каква беше изненадата ми когато конете решиха да дойдат и да разгледат мен аз избягвам да притеснявам животинки с дрона, но те сами си дойдоха този път, та и тях снимах - сладури



                        Коментар


                        • Яко пиле е Аватата и на смотан ШефьОрин прощава

                          Коментар


                          • Западната стена на Хисаря (другото го реставрират )

                            Коментар


                            • Alexr
                              Alexr коментира
                              Редактиране на коментар
                              Цялото градче е много приятно. Последния път като бях там не ми се тръгваше.

                          • Преди известно време попаднах на материал за пещерата Седмовратица, бях много впечатлен и реших да отида и да видя. А днеска, а утре и все не намирах време, но накрая и това стана. Района на Карлуково ми е любим и макар и много често да ходя, не бих казал, че го познавам добре. Видях табела за Еко пътека Седмовратица, която след 300 метра изчезна та реших да пусна дрона да огледам, а и Каменната кула (интересна скала отбелязана на картата) ми хвана окото. Бързо намерих входа, че и горните отвори на Седмовратица и после просто се наслаждавах на гледките, а те в района са много... После и до входа стигнах, но от към манастира но това е друга история



                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X