Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От много време се глася да посетя Церовският водопад, срамота - на Скакля съм ходил десетки пъти а на този нито веднъж, но ето че се наканихме с кутрето. Това е филмче с телефона от приказната пътека до него (и водопада съм снимал ) която ме впечатли повече май


    Коментар


    • Искам да направя един експеримент - Моля всеки който прочете това и Иска да продължавам да споделям клиповете си и тук да удари един Коментар с Да (или каквото му е на душа!) и ако се съберат повече от 3-5 Да-та ще продължа, че ми натеажава да споделям пък да няма кой да го види

      Коментар


      • aldr
        aldr коментира
        Редактиране на коментар
        Аз също всеки ден гледам , продължавай адаш

      • Двигателист
        Двигателист коментира
        Редактиране на коментар
        Не се отказвай!

      • uniqaudio
        uniqaudio коментира
        Редактиране на коментар
        Един от хората съм, които следят споделеното. Някой филмчета са много интересни и са ми давали идеи за съботно-неделни разходки. Давай в същия дух.

    • Откакто ми каза преди няколко дни за този твоя личен линк - https://www.alexmarkov.eu/ , за мен се оказва супер и съм го запаметил при предпочитани , по този начин като ми се прииска да видя определена местност се кефя истински, последно гледах клипчето на Тетевенския балкан - Опасният зъб, много се изкефих, както и за Иракли, устието на р. Велека, та с една дума вече влизам директно на линка ти и гледам по избор с кеф, дано линка да съществува дълго време, супер е!

      Относно конкретния ти въпрос, учудвам се че имаш толкова свободно време и усилия всеки ден да ходиш по преходи и да снимаш, един, два пъти седмично според мен е напълно нормално да качваш клипове, всеки ден ми се вижда уморително за такива преходи и снимания, как издържаш не знам, но щом това те зарежда и кефи, давай в този дух
      Последно редактирано от Еделвайс; 21-03-24, 20:24.

      Коментар


      • Много често ме впечатлява красотата на дребни и непознати местенца докато се разхождам, например това ручейче покрай Еменският каньон така ме грабна още на отиване към водопада, че си обещах на връщане да го снимам, ако остане батерия - остана - приказно местенце макар и без име

        Коментар


        • Ще изчакам още ден-два, но тъй като целта беше 3-5 коментара пон (доста бутиково ), а сте само двама (благодаря за милите думи!), но те филмите ми са достъпни, просто може да спра да ги споделям тук, а жалко, тук са по-голямата част

          Коментар


          • Поредното ми минаване през Белоградчик в лек дъждец, не ставаше за "епични" кадри, та се поразходих с джипа, по черните пътчета за един различен поглед върху това прекрасно място. Е не устисках и понамокрих Авата-та, но малко

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
              Откакто ми каза преди няколко дни за този твоя личен линк - https://www.alexmarkov.eu/ , за мен се оказва супер и съм го запаметил при предпочитани , по този начин като ми се прииска да видя определена местност се кефя истински, последно гледах клипчето на Тетевенския балкан - Опасният зъб, много се изкефих, както и за Иракли, устието на р. Велека, та с една дума вече влизам директно на линка ти и гледам по избор с кеф, дано линка да съществува дълго време, супер е!

              Относно конкретния ти въпрос, учудвам се че имаш толкова свободно време и усилия всеки ден да ходиш по преходи и да снимаш, един, два пъти седмично според мен е напълно нормално да качваш клипове, всеки ден ми се вижда уморително за такива преходи и снимания, как издържаш не знам, но щом това те зарежда и кефи, давай в този дух
              Аз ако имах пари, вЕрно всеки ден щях да пътувам, е в по-прилично време де. Но сега понеже съм фалирал пътувам много по-рядко от желаното Но гледам да комбинирам, миналият ден обиколих 3 водопада и още места за едно пътуване и вечерта качих 10 филма

              Коментар


              • Уау, днес било Световен ден на Водата, сега разбрах и веднага ви поздравявам с Новият си Най-Любим водопад - Бигора над Зверино (Бигор било порест камък!) - От доста време му се каня на този водопад, но най-накрая успях да отида - най-голямото ми попадение от много време (а попадения не е като да нямам ). На водопада заварих една весела банда Доброволци които маркираха пътеката - Най-добре маркираната пътека!!! Готини хора - Поздрави!
                Това беше първият опит, полетях, поснимах пък като си затръгвах се усетих, че имам пропуски... та чакайте и втора серия Освен изключително красиво , мястото се оказа и трудничко за летене, но пък кой не обича предизвикателствата


                Коментар


                • Доста често пътувам по магистралата на север и доста често спирам на изоставеният трегер - превърнат в площадка преди Бебреш. Гледките са фантастични, към сипеите, едноиманните виадукт, тунел и язовир, а долу се вият старият път и Араба Конак ... Едно от малкото места които снимам и снимам и не ми омръзва

                  Коментар


                  • След поредният опит са самоубийство на Авата-та на едно малко водопадче (Лястовичи вир), нещо бях намалил водопадите и така дълго време не се събираше мАтрЯл за поредният 13-ти епизод на едноименната ми компилация, но преди пролетната офанзива (вече имам 3 водопада след направата на клипа ), седнах и сглобих зимната селекция, събраха се десетина водопада в дестина+ минути, само за ценители - приятно гледане! Предишните епизоди са в канала ми като само последните два-три са само нови клипове, предишните бяха с натрупване, та последният стигна дългометражните 2 часа и 40+ минути - е това си беше за маниаци
                    А и последно, тъй като никъде не съм срещал дефиниция за водопад - освен очевидната падаща вода , съм пропуснал да добавя десетки дребни водни падове на много прекрасни рекички които снимах, също под едно име обикновенно са десетки водопади в каскади един след друг... Но важното е, че са красиви поне за този който има очи за тази красота



                    Коментар


                    • Може ли инфо за очилата които използваш, за да виждаш къде лети в реално време дрона докато го управляваш, марка и модел?

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                        Може ли инфо за очилата които използваш, за да виждаш къде лети в реално време дрона докато го управляваш, марка и модел?
                        DJI 2 Малко е объркано те имат 2 и в2 и после Интегра, а сега се говори за 3...

                        Коментар


                        • Обичам си ги облаците и това си е! И кати видях как настъпват към Вратцата, не можах да се сдържа и свърнах от пътя си да отида до Згориград да си поиграя преди да са затворили небето и да завали (20 минути по късно заваля и валя до вечерта ), заслужаваше си както винаги, поне за мен


                          Коментар


                          • Преди доста години, като посъбрах малко филми, реших да направя компилация в стил "най-доброто". Скоро прекръстих проекта на "моята България" и започнах да ги правя сравнително често, но когато видях, че компилациите ми се гледат значително по-малко от целите полети, а изискват много повече време и усилия за направата си, ги разредих и напоследък ми останаха само Водопадите... Та като едни сладури поискаха да им направя "рекламно клипче" на последните ми творби реших да го кръстя на поизоставеният проект Моята България - само, че в доста по различен формат, стил реклама да видим дали ще ви допадне



                            Коментар


                            • Много хубаво е станало филмчето , благодаря !
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X