Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Река Чернелка минава през приказен каньон между Къртожабене и Горталово, покрай нея има еко пътека, която този път беше доста натоварена, но си заслужаваше, гледките са страхотни, а и Крали Марковият камък е впечатляващ!


    Коментар


    • Обикновенно избягвам изоставените сгради, но понякога ме грабват и летя и снимам. И като споделям, няколко чужденци ми казаха, че сме били номер едно по изоставени сгради, какво ли щяха да кажат ако снимах повече
      Изоставените сгради до Земен.

      Коментар


      • Земенското ждрело на Струма, прекрасно място за разходка. Приказни гледки към красивите скали и чудесна река, само още седмица две и да се раззелени, но това ще е повод за нова разходка


        Коментар


        • Един ден имах половин час за убиване преди да взема детето от училище и се отбих по непознат за мен черен път покрай Струма до вливането и в Пчелина, малко преди да стигна обаче попаднах на така модерните напоследък табели за частна собственост, та пуснах дрона малко по-рано от предвиденото. То пък мястото се оказа приказно красиво и пълно с птици... Добре "убит" половин час


          Коментар


          • На мястото на яз. Пчелина в древността е имало римска крепост, после нашенско село, сега е останал само параклиса строен 1350 г. Да се извисява над водите. Много красиво място, на което често ходя, този път не случих на време, но пак беше прекрасно


            Коментар


            • При поредната разходка с колелото минах над Владайската река и зърнах изоставена хижа, мястото ми хареса и поспрях да раздвижа Авата-та, че напоследък се застоява в раницата, заслужаваше си


              Коментар


              • Свикваме с една гледна точка и като погледнем от друг ъгъл познатите неща изглеждат различно та чак пуснах и дрона да поснимам, когато се оказах с колелото между Витоша и яз. Студена, много е красиво там, за съжаление беше и много кално по-нататък, та съкратих разходката


                Коментар



                • Понеже вече влизах с дрона в пещерата Стълбицата (https://youtu.be/GlMuJfi2cwk), сега реших само с телефона да снимам, пък и имаше хора които не исках да притеснявам. Много интересно се получи с дъхът в светлината на фенерчето, то въобще много ни помогна да разгледаме

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Коментар


                      • Вчера решихме с децата да посетим Еменският каньон - любимо място, което обаче ми е далеч и все не ми остава време да му се полюбувам. Но този път си отделихме целият ден и се позабавлявахме от сърце, но трябва още . Започвам с първият филм от входа на каньона и пещерата - много е красиво там, ако се загледате вътре в пещерата ще видите фенерчето на децата навътре

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Коментар


                            • Коментар


                              • Поради скорошна свръхпродукция , продължавам да споделям по две филмчета на ден (докато свършат )
                                Както знаете Конярника ми е много любимо място и тази година май няма седмица да не сме били там с кутрето и всеки път си заслужава разходката - супер красиво място със страхотни гледки, а този път и с фантастични облаци

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X