Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мечкул е малко селце кацнало над отвесните склонове на Дефилето на Струма, целият район наоколо е много красив и величествен и напоследък се улавям, че често ходя натам и все има какво да се види

    Коментар


    • Нощ над Града


      Коментар


      • Под връх Пирин се гуши едно мъничко, но амбициозно селце - Сенокос, табелкара за край на селото е почти до Ощава на около 5 километра от селцето . Но мястото е красиво.


        Коментар


        • Вчера имах интересна среща и като свърших ми се прииска да се възползвам от хубавото време и отпрашихме с кутрето към Алеко. Както винаги горе е ужас от коли, но пък красотата компенсираше на богато, разходката беше страхотна и ще ми държи известно време настроението приповдигнато . Не успяхме да стигнем до Черни връх, че кутрето не му се напъваше, но дрона ни отмени и засне приказната красота наоколо, каитовете всяка зима се увеличават горе. А вчера отново имаше и кучешки впряг, но това в други филмче.



          Коментар


          • Вчера времето беше страхотно и звездите се виждаха дори от града. Което ме накара да се запитам може ли дрона да снима звездите... И колко му е, вдигнах го над една празна уличка в квартала и пуснах "нощен режим" и о'чудо звездите се виждат (просто гледайте след средата на филма), а и гледката на вечерният град, поне за мен е приятна


            Коментар


            • Петъчната разходка в района на Алеко на Витоша още ме Усмихва красотата беше приказна!

              Коментар


              • В полите на Пирин над дефилето на Струма има интересни и за мен поне до скоро непознати места, като малкото селце Ощава. А мястото е много красиво и много приятно, между високите, снежни върхове и стръмните склонове на дефилето, се крие една равнино - хълмиста местност, някак си неочаквана за минаващите по пътя отдолу


                Коментар


                • Миналата седмица валя сняг на Витоша и аз естествено отидох да се разходя с колелото. Много ме грабна една рекичка покрай която съм минавал десеттки пъти но не точно на това място, та чак се спрях и извадих дрона, заслужаваше си!

                  Коментар


                  • За хората (ако има такива де ) дето следят моето творчество не е тайна, че страшно обичам облаците, ниските облаци които лазят по склоновете и потапят върховете... Та като видях такива по горното плато на Витоша не се сдържах да направя едно кръгче и да си поиграя с тях, детски мечти, какво да се прави , а и времето беше леле мале, не че на човек като му е гот има лошо време, но все пак друго си е слънчице, синьо небе и белота навсякъде


                    Коментар


                    • Не знам защо, но никога не съм бил голям фен на Рупите, особено след като по-миналата година кутрето се изгори сериозно в един от горещите извори (мина му ). И по този случай никога не съм снимал там. Но вчера ми се прииска да снимам останките от единственият вулкан у нас - Кожух - над тях и пуснах дрона, то пък хванах и Хераклея Синтика, каменният параклис (любимо местенце, което съм снимал, снимал...), жп моста за Петрич, че и кръста над него, както и прекрасната Струма... Та се получи доста панорамна разходка. П. С. Напоследък почти винаги снимам и 360 градусови панорами, процес който прекъсва заснемането, та колкото и да внимавам все има по едно две премигвания в клиповете, за което се извинявам, но пък панорамите явно се гледат повече



                      Коментар


                      • Коментар


                        • По пътя към платото на Витоша , близо до горната станция на бившият Драгалевски лифт ми хареса много в тунела от дървета и реших да се позабавлявам с Авата-та. И беше страхотно, но гпс-а и явно е много зле и снегът отдолу и е като вода и... Абе не успя да се самоубие, но положи огромни усилия мятайки се наляво - надясно сред дърветата, успях да я спася, но да не се чудите защо клипчето изглежда така


                          Коментар


                          • Едно от най-любимите ми места, с. Бойковец в Етрополският Балкан. И макар и февруари да не е особено свеж месец пък и без сняг, все пак си ми харесва


                            Коментар


                            • След като мъника се удари в клоните на едно дърво докато ме следеше по-малко от 24 часа след като го взех, все ме напъваше да повторя опита, но на по-открито място . И ето, че ми се отдаде възможнос по една дига до Струма при това с колата, мини-то се справи макар и няколко дървета по пътя да ме понапрегнаха, но 1.2 километра успешно преследваше колата. Надали повече ще се заигравам с тази възможност но знае ли човек




                              Коментар


                              • Много ми харесва Струма под Сандански, широко корито с виеща се река сред пясъчни коси, а под Генерал Тодоров насред полето в нея се влива в същият стил и Мелнишка река. Едно приказно красиво място което открих за себе си миналата година (или вече е по-миналата) и сега посетих отново с голям кеф. Полето е осеяно с пътчета, реката ги поглъща, над нея са започнали да строят жп мост после са зарязали цялото трасе и са го преместили с 5-600 метра надолу по течението, сега гледам ще правят моста двупосочен...а вливането е особено живописно. Прекрасно местенце!


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X