Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прохода Кашана, затворен от трийсетина години, но ползващ се ежедневно, за мен любимо място, което често посещавам и отправна точка за прекрасни разходки из Етрополският Балкан. Този път само поспрях за да пусна дрона и макар и снега да беше по-малко от очакваното, красотата си беше на лице


    Коментар


    • Напоследък се завърнах към "корените" нд дронаджийството с малкият дрон, но от време на време слагам и очилата, че на места малкият не се чувства у дома. Това стана и миналата седмица (или беше по-миналата ) на разходка с колелото по Витоша попаднах на красива мъничка рекичка малко над Беловодският път и не можах да не полетя и да разгледам, пък то какви интересни неща се откриват като се забиеш в пущинака не е истина Авата-та си е Откривател

      Коментар


      • Някак си свикваме с гледката към даден обект, в случая Витоша, от определен ъгъл и като я видим от друга гледна точка е съвсем, съвсем различна При поредната разходка с колелото пуснах дрона между Тихият Кът и Владая - вярно, че сезона не е от най-красивите но за мен май грозни няма - все си ми харесва защото търся красота навсякъде дори в мен



        Коментар


        • Едно прекрасно място за разходка, сравнително близо до София е Земенското ждрело на Струма. Има Еко пътека (черен път на места), много пейки и места за отдих и най-вече страхотни гледки към приказните скали надвиснали над прекрасната Струма. Като стигнахме с кутрето първия жп мост и брода под него (който явно се ползва независимо от доста пълноводната река) ме засърбяха ръцете и Авата направи едно кръгче , че мястото си заслужаваше!


          Коментар


          • Владайска река малко над Владая, много красиво място.
            За съжаление почвам да изоставам със споделянето, този клип е от преди две седмици, но ще наваксам

            Коментар


            • При поредният напън с колелото стигнах до края на пътя и на обратно като видях Камен Дел реших да поснимам - нищо, че подухваше и беше мрачно


              Коментар


              • Имам си аз няколко местенца дето минавам често и все им се каня да спра и все подминавам, но по добре късно от колкото никога. Най-накрая отбих и поспрях да щракна Струма покрай Благоевград, вярно, че слънцето се скри точно когато спрях, но пак си ми хареса


                Коментар


                • Много харесвам ниските облаци, а вчера природата ми предложи уникална комбинация от ниски и високи, че и слънцето се просмукваше на моменти... Абе толкова ми хареса, че 20 минути снимах само този Хаиперлапс (изгледайте до средата на филма!), че и после направих още един полет, но за него по-натам


                  Коментар


                  • Преди много години, при ремонт на моста над Вит намерих брод и път който водеше в изоставено село, по-късно пътя обрасна ужасно и вече не можах да стигна там отново. А преди няколко години строежа на магистрала Хемус съвсем отряза пътя, пък и за съжаление не помръдва та една вечер на прибиране реших да полетя, поснимам и да си припомня кое как беше, пък и да видя мъника как се справя след залез


                    Коментар


                    • Имаш ли качени видеа от морето, на Синеморец, устието на р. Велека, също при р. Ропотамо и особено на Иракли, много бих искал да ги видя от птичи поглед, все мои любими места, ако нямаш дали възнемеряваш да снимаш и там ?

                      Коментар


                      • Alexr
                        Alexr коментира
                        Редактиране на коментар
                        Има. Даже си крадох от тях за фон на екрана си.

                    • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                      Имаш ли качени видеа от морето, на Синеморец, устието на р. Велека, също при р. Ропотамо и особено на Иракли, много бих искал да ги видя от птичи поглед, все мои любими места, ако нямаш дали възнемеряваш да снимаш и там ?
                      Да имам - разгледай тук Alex's view from above (alexmarkov.eu)

                      Коментар


                      • Еделвайс
                        Еделвайс коментира
                        Редактиране на коментар
                        Еха, много благодаря, тези записи са златни за нашата прекрасна страна

                        Линка който ми даде е супер направен, така мога да видя места които много харесваме, благодаря че споделяш тези красоти, малко са хората като вас

                    • Река Струма при вливането на Мелнишка река - този район ми е много любим, малко по-нагоре се влива и Струмешница и навсякъде са широки пясъчни коси малко като тропически плажове през Февруари

                      Коментар


                      • Района на Карлуково ми е любим и е изпълнен с уникални скални форми, та като видях филмче на един пътешественик за ново за мен място - Задънен дол, реших да отида и да видя сам. Тъй като не съм нито алпинист нито пещерняк не можах да се насладя в пълна сила на този затворен каньон, а и тръните бяха в повече но пак много ми хареса, а и видях нещо ново за мен главно през камерата на дрона . Както винаги картата е в описанието в тубата за любопитните


                        Коментар


                        • Вчера отидохме до Ябланишкото и Ерменското ждрела, но по пътя на няколко пъти влизахме в ниските облаци и когато за пореден път видях земята да "дими" от стелещата се мъгла, просто не издържах и казах - спри, пускам дрона. Не беше най-доброто място тази отбивка с тези боклуци наоколо , но пък ударих джакпота с ниските облаци които свършваха на под 100 метра от земята и над тях се разкриваше приказна гледка (както и под тях ). Знам, че освен мен малко хора харесват облаците, но аз си доставих истинско удоволствие реейки се сред тях, за вас - не знам надявам се да ви хареса поне малко защото е прекрасно


                          Коментар


                          • Изпадна ми подарък широка леща за мини-то и аз понеже съм голям фен на широкоъгълната визия и тясната му камерка яко ме дразнеше веднага я сложих. Това е първият тест в парка (това беше по-миналата седмица) - няма да я свалям вече и няма да има панорами защото DJI не им се напъва и просто са ги забранили, но дори по-добре, ще изчезне дразнещото, поне за мен, накъсване на филмчетата


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X