Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хич не съм фен на "Интелигентните" режими на дрончетата, Но реших поне да пробвам
    Ей това е Идеята на DJI за МастърШот Ти да видиш - "модела" съм аз на Конярника - няма да повторя май


    Последно редактирано от alex_markov; 02-02-24, 10:47.

    Коментар


    • Зимна приказка над Конярника на Витоша! Слънце, сняг и синьо небе една от най-хубавите комбинации за мен, а обичам есента и пролетта Преди няколко седмици тук тествах Еър 3 сега повторих с мини-то което продължава да ме изненадва приятно!



      Коментар


      • Офелиите на Витоша едно прекрасно място на минути от града


        Коментар


        • Коментар


          • Село Лозен под Лозенската планина и над софийското рАвно пОле - красиво местенце, което все пропуска, нщо сега след тест намерих време и да разгледам



            Коментар


            • Велико Търново винаги ме влече с красотите си и въпреки, че ходя от време на време , явно не го познавам. Та за ваканцията на децата решихме да отидем пак този път на паметника на Асеневци, художествената галерия (затворена) , Стамболовият мост, че и хотела над Янтра (за който разбрах, че е затворен, но кафенето работеше...). Времето беше прекрасно, 18 градуса, слънце - само да не духаше толкова - малката се плашеше, че ще я отнесе, а wetteronline твърдеше, че поривите достигат 70 км/ч. Но сърце не трае и мини-то излетя да снима само дето го мятаха турбуленциите така, че гимбълчето не успяваше да компенсира (извИнетИ), но макар и не всичко все пак поснима, че и се прибра живо . Приятно гледане




              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viatur v turnovo.jpg
Прегледи:115
Размер:349.6 КБ
ID:6954332
              Последно редактирано от alex_markov; 06-02-24, 07:23.

              Коментар


              • На тръгване от конярника с кутрето се поспряхме за едно финално кръгче - толкова беше хубаво

                Коментар


                • Над яз. Студена така се накаляхме, че на връщане свърнахме над Владая да се разходим в снега да махнем калта пътчето беше гланцов лед та не отидохме много нагоре - но пак беше красиво


                  Коментар


                  • Докато си играех да тествам интелигентните функции на мъника, май само spotlight ми допадна - той държи обекта в центъра на камерата а ти си караш надали и това ще го ползвам някога, но със сигурност е по-добро от повечето други щуротии


                    Коментар


                    • Покрай летенето с минито бях позарязал Авата-та, но един ден докато си карах колело по хоризонталната пътека към Драгалевци видях едни приказни камъни разпръснати из гората, мястото толкова ми хареса, че поспрях и извадих изтребителя - колко странно, колко са подобни и колко различни двата дрона - Аватата е родена да се вре, мъника му дай простор, добре, че и двата се събират в раницата


                      Коментар


                      • Есента за пръв път отидох до яз. Логодаж, бях богато възнаграден с фантастични гледки. И когато миналата седмица на връщане от Мечкул имах 30-40 минути, свърнах отново да го видя - не ме разочарова - да времето не беше толкова добро като предишният път, но този път отраженията ми напълниха душата, а това дърво си е уникат!


                        Коментар


                        • У нас водопади да искаш, може и да не са като Ниагарския, но са много и скрити в доста недостъпни места (коети ме подсеща, че отдавна не съм ходил до Големия Устински ). Тази каскада на Мечкулска река е трудно достъпна, но дрона с повечко страх успя да разкрие поне отчасти красотата и, а красота колкото искаш, дори и в сивият Февруари!


                          Коментар


                          • Иванилска река не е от най-големите, но е много красива и има няколко водопада които си заслужава да се посетят. Миналата година ходихма с кутрето на Иванилският водопад и търсихме Горният (неуспешно), тази година научих за Най-горният Иванилски и като ходихме с децата до Търново реших , че е дошъл момента да го видя, оказа се приятно водопадче при това с лесен достъп и дори силният вятър този ден не ме спря - нали летях на завет - приятно гледане!


                            Коментар


                            • От години винаги минавам транзит покрай Пънчето на път за Звездица, но този път мъглата ме накара да поспра и да пусна дрона, заслужаваше си




                              Коментар


                              • Разхождахме се с кутрето по нова за нас пътека и просто ми се прииска да я видя от различен ъгъл и на помощ дойде дрона


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X