Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вчера извадих от раницата изтребителя и макар и да стана късно и слънцето да се скри го разходих до любимият връх Голям Елак в Балкана. Има още много какво да се желае от малката камерка, но колкото толкова, затова пък днес по изгрев отново го снимах (ще пусна клипа след малко) - не случайно ФотоГрафията идва от рисуване със Светлина - Има си значение слънцето


    Коментар


    • Готово е и сутрешното филмче от вр. Голям Елак - слънцето Има значение! Гледайте и вечерното филмче от това прекрасно място


      Коментар


      • Вчера на вечерната разходка на кутрето се заиграх в гората в последните лъчи на залязващото слънце. Много ми хареса, та стана малко по-дълго, но затова пък доста разнообразно . Днес стискайте палци, че се очертава първо пътуване от около месец


        Коментар


        • Вчера за пореден път не успях да стигна така мечтаната х. Ехо . Но да не съм валат пуснах дрона от вр. Кашка до Ушите - мястото е приказно красиво и не толкова популярно. Та с две думи разходката беше чудесна, напълниха ми се очите, а до Ехо все някой път ще стигна


          Коментар


          • Имахме си едно "тайно" пътче за разходка на сянка из селото, но Суха река в дъждовете явно беше се справила с мостчето, та поне дрона се поразкърши




            Коментар


            • Сигурно съм надул главата на всички колко обичам облаците и сега след дъжд в долината те слизат много ниско стелейки се по склоновете на Балкана и ми дават възможност да си поиграя сред тях макар и за малко



              Коментар


              • През 2018-а с Мавик Про в едно приказно време се пуснах по това пътче, сега просто пуснах Авата-та по следите на дядо и и тя загуби сигнал та едва я върнах, но всичко е добре когато завършва добре


                Коментар


                • Напоследък ме гони стеашен карък и вчера пак така, но между всичките "греди" все пак успях да поспра на Предела и да отида до чайната на Кулиното. Или както казал Иванчо "да се радваме на Малките неща"



                  Коментар


                  • Вчера решихме да отидем до х. Грънчар, но понеже бяхме с кучето, сменихме дестинацията на Рибното езеро в съседния циркус, само дето и до там не стигнахме, защото кутрето на Рожденният си ден нещо хич не можеше да върви и след като я поносихме реших, че ни стига толкова и дрона ще довърши започнатото както и стана. Пък после се оказа, че нагоре така или иначе било забранено???


                    Коментар


                    • Преди години на Предела се зазяпах в тези недостроени руини, преди няколко дена пак бях там, но с неправилната машинка. И когато миналият ден минавах наблизо с Аватата, просто не устисках да не я разходя. Някой казват, че сме шампиони по изоставени сгради, сигурно защото сме много богати


                      Коментар


                      • От както ми замениха Аватата не бях я удрял и не беше падала около 60 полета, но при моят стил и умения това естествено беше само въпрос на време Вчера пообиколих около Габрово и едната спирка беше Дряновският манастир, полетях, поснимах. И отгоре ме грабна часта пред пещерата Бачо Киро, та отидох да пусна дрона и там, много красива река със страхотни скали и падчера. Но какво ми стана та реших на скорост да мина през един клон - Аватата е яко пиле, но при този удар падна в реката, беше забавно да слушам коментарите на един татко с който се бяхме разбрали за полета предварително и колко беше учуден когато Аватата сама се обърна (беше паднала по гръб на сравнително суха скала сред реката и аз пуснах костенурският трик ) и излетя отново, в началото неуверено защото сензорите и отдолу бяха мокри и мръсни, но бързо се окопити... Е аз все пак я прибрах на инспекция, освен влажна и мърлява няма видими щети





                        Коментар


                        • KingofROAD
                          KingofROAD коментира
                          Редактиране на коментар
                          Много широкоъгълна е камерата доколкото виждам. Това понякога съзадава главозамайващи ефекти. Особено при завъртане налявао/надясно. Иначе за панорамни гледки е добре, при бавно движение, през резки маневи изглежда добре.

                        • alex_markov
                          alex_markov коментира
                          Редактиране на коментар
                          Винаги съм бил очарован от широкоъгълната визия, дори с телефона основно снимам с широката камера и това най-ме дразнеше в "нормалните" дронове, дори си купувах широки лещи като приставка, но не е същото. И при Аватата може да се стесни и изправи образа и дори известно време опитвах, Но Широчината за мен си заслужава всички недостатъци на картината

                      • Набелязал съм си Иваниловският водопад от доста време и все не стигам до него, но приятел ми каза, че е много красив и аз запалих (на картата има и Горен Иваниловски, но не намерих път към него, не, че няма колкото искаш пътеки в прекрасната горичка и много падове на приказно красивата река ). Много ми хареса мястото, обожава такива реки с корито от огромни скали, че и вода имаше, а и разходката беше приятна макар и да ставаше топло... Хареса ми, заслужаваше си пътя П. С. Пътеката тръгва от съседното село Солари!


                        Коментар


                        • Незнайно защо съм отбелязал село Иглика до Габрово за посещение и когато бях в района се отбих, каква беше изненадата ми когато видях местна табела на входа на селото "с коли до тук" и понеже беше топло, а и мразя такива табели на подобни места реших да го пропусна, но на 20 метра видях черно пътче с помпозният надпис Градът и реших поне нещо да видя. Всъщнос стигнах на много красиво място с гледки към съседните хълмове и Скалско, огромна кариера и почти невидими останки от Градът, но и неочаквано силен вятър и все пак беше забавно



                          Коментар


                          • Дряновският манастир и наоколо


                            Коментар


                            • От много време се каня да отида до моста на Кольо Фичето в Дряново и накрая ми се отвори възможнист. Но в момента в който дрона литна заваля дъжд и то бая здрав дъжд от нищото, та полета стана кратък , а и отгоре на всичко гимбъла се побърка и започна да мята камерата нагоре-надолу, та няколко секунд не знаех накъде да летя, но всичко е добре когато завършва добре Не мокрете милите машинки, корави са но не и безсмъртни



                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X