Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преди няколко дена ходих до платото и пуснах пилето, но беше облачно и сега като минавах реших, че пак трябва да го снимам защото слънцето разкри цялата красота на това прекрасно място.


    Коментар


    • Миналият месец снимах Горният Алеков водопад и започнах да се каня да посетя Долният, а днес, а утре та чак вчера се наканих. Много приятна разходка, това пътче го бях минавал преди двайсетина години и добрият спомен от тогава сега се затвърди, много хубаво и дори в неделният ден пусто Долният Алеков водопад също беше прекрасен макар и да нямаше много вода, всъщност вижте сами



      Коментар


      • Тази есен закъснява (за радост ), но идва с цялата си красота. И не мога да се сдържа да не я снимам, пък било и просто докато се разхождам из Витоша


        Коментар


        • Дендрариума на Витоша е само на 10 минути от в къщи и често е предпочитано място за разходки извън големият град. А на есен там стават чудеса, дърветата са разнообразни и се обагрят в чудесни цветове, всеки ден е различен и по-красив (е до време но и в бяло е все приказно красиво ). Та ще има и още филмчета тази година, въпреки, че не обичам да летя само на едно място, това често прави изключение



          Коментар


          • Преди няколко седмици минах покрай хижа Камен Дел в неделя и бях изумен колко много хора имаше там. Та тези дни като минах с колелото ми се стори подходящо да пусна дрона наоколо, приказно местенце, само пътечките в района не са за моите способности с колелото, много камъни, много нещо


            Коментар


            • По принцип не обичам да летя на едно и също място много често - "изтърква" ми се , но има места като Златните мостове на Витоша, на които не мога да им устоя и особено като е хубаво времето и златната есен се развихря, няма как да не се поспра и да пусна пилето, че и на него му се лети


              Коментар


              • Вчера претенциозната ми кучка за пореден път отказа да се разхожда в квартала, но за такива случай аз имам алтернатива - Кумата - Конярника - Звездица - Еделвайс - Кумата - около 5 километра приказно красива пътечка с гледки. Първата спирка Конярника за мен си е едно от най-красивите места наблизо, точно 500 метра по-ниско от Черни връх, с прекрасен изглед към него и много простор, мога да си зяпам доста (този път цели 15 минути снимах върха и прелитащите през него облаци, ще го споделя след малко) пък и дрона има какво да види въпреки силният вятър, на тази каменна река (ако не се лъжа под нея тече Владайската река ) преди години снимах лисица 🦊


                Коментар


                • Тази зима открих за себе си рекичката над Локорско и многото водопади по нея, беше януари, беше сиво и ужасно ветровито, но все пак поснимах. И си заплюх да дойда пак и да се разходя в по-добро време. Е това време дойде днес, с Малката и Баба и отидохме да разходим кутрето в този приказен Августовски - Пардон Октомврийски ден при 30 градуса добре, че беше сянка Първият водопад е най-красив, извадих огромен късмет, че успях да го снимам между две групи хора, днес имаше доста , но пък си заслужаваше, есенните цветове са чудесен фон за това прекрасно място, дори имаше и малко вода, че нагоре реката пресъхва?


                  Коментар


                  • Понякога правя странни неща, но този път май се надскочих в странностите . След първия-вторият водопад рекичката над Локорско пресъхва, малко по-нагоре и пътчето изчезва и остава една пътека да вие през горичката под скалите, пресичайки сухото в момента корито като преплетени спагети . Мястото много ми хареса и реших да полетя, да поснимам едно момиче с което се разминахме попита дали ще се справи дрона, а аз напето и отговорих, че зависи от "пилота" - май до сега това е най- трудното за летене място на което съм се пробвал, като си гледам клипа се чудя от къде ли бих минал ако аз карах, а аз съм карал интересното е, че и този път ми се размина макар и да не успях да пропусна една вейка, но дрона продължи по план... Пък и ми хареса клипа, дано и на вас





                    Коментар


                    • Вчера с децата отидохме до една готина къща за гости - Таралежово в махала Гроздьовци в Средна Гора. Естествено използвахме краткият път от Ихтиман, който е малко черен и минава през брод през река Малка Белица (приток на Мативир/Мътивир?), веднага взехме решение да спрем, аз да полетя, те да се позабавляват във водата. Жалко, че беше мрачно времето, но пък през деня се оправи и имахме още много прекрасни приключения


                      Коментар


                      • Имам си аз слабист към реката Мативир (Мътивир?), тя минава като поточе близо до къщата на един приятел, но след това върти здраво и привидно се "катери" из Средна Гора докато стане вторият по големи приток в яз. Тополница. Тази неделя отидохме да търсим останките на крепост на една неристъпна гънка на вече порасналата река само на около километър от язовира, меандрите са впечатляващи, мястото е уникално - много ми хареса и макар и крепоста да не видях май ще ходя отново само ме е яд, че не ни остана време да отидем и до Тополница, но нищо има време пред нас


                        Коментар


                        • Преди няколко години се качихме с кутрето на Алеко да се разходим, толкова ни хареса разходката та си се прибрахме пеша и ходих да си прибирам колата вечерта . На прибиране забелязах, че може би най-красивите есенни багри са на пътеката за Златните Мостове, между тези скали. И от тогава всяка есен гледам да ходя и да се наслаждавам на феерията от цветове. Тази година дори реших да пусна и дрона , защото неговата гледна точка е различна, пък и вие да се порадвате


                          Коментар


                          • Река Маривир само на около километър-два преди яз. Тополница, много красив район и напълно непознат за мен до сега


                            Коментар


                            • Последните няколко дена е облачно и въпреки това есента е прекрасна, макар и не така ярка и наситена този път реших с колелото да мина по ски пътя, леле колко съм падал по този път докато се учех да карам ски А сега се наслаждавах на есенните багри, приказна красота!


                              Коментар


                              • Под Бан на Витоша пътечкара за Златните е много красива

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X