Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Селище до Ъглен на Вит, интересно местенце, но арката и Слона по ме кефят


    Коментар


    • Често ходех до Генерал Тодорово защото наблизо, надвесен над реката има много красив скален параклис, сега целта ми в района беше по-различна, но първо спрях да снимам ЖП моста над Струма - доста интересна конструкция, дали може да се мине пеша?


      Коментар


      • Рядко ми се случва да попадана на нещо интересно и неочаквано . При това пътешествие покрай Струма излезнах на Мелнишка река и хоп, пред мен се показа пореддният недостроен и изоставен мост (според мен за влака) в средата на нищото - позабавлявах се, полетях и поснимах този район е много красив.


        Коментар


        • Един нетипичен обект за снимане с дрон Кичестият Габър до Турия, страхотно дърво, а и още три малки допълват комплекса, чудесно е, че някой се е сетил и е сложил табелка, паркинг, заслужава си спирането!


          Коментар


          • "Потопената" църква до яз. Копринка и река Тунджа. Едно изключително красиво място което не мога да пропусна щом съм в района



            Коментар


            • Хайде по случай деня на Храброста - едно кратко филмче от смелата Авата, беше много ветровито и поривите се опитваха да я ударят във всички стени едновременно, но храброто пиле оцеля и засне Мегалитният култов комплекс Гърло и наоколо Преди до там се стигаше трудно сега правят път до самото място, сигурно и вход ще сложат




              Коментар


              • Май от студент не бях ходил до морето през май месец и сега реших да се поправя (интересното е, че последните години всеки февруари ходя поне по 2-3 пъти ). А и исках да видя нещо което не бях виждал, та отбих на първото срещнато заливче и пуснах дрона (някой каза, че бил залива на Куцата риба )


                Коментар


                • Дрона освен да снимам филми, често го ползвам и за разузнавач . С него навремето намерих Полска Скакавица, а сега когато пътя по който се движихме свърши и нямаше нито една табела за Слънчевата врата го пуснах да я открия и да намеря и път до нея, оказа се, че пътя минава 200 метра над нас, проследих го, после видях и как да стигна до него... та пилето е безценно в намирането на по скритите обекти и пътя до тях, сега като се замисля, десетки са местата които нямаше да посетя ако не бях с него



                  Коментар


                  • Кутелът по пътя за връх Братан в Средна Гора е много интересна скална чаша насред гората. Какво ли ще остане след нас да изумява бъдещите поколения след хилядолетия, да се чешат по главите, кой и защо ли е направил това


                    Коментар


                    • От отдавна не бях ходил в Южният парк, но днес ми се наложи и бях приятно изненадан от цветята и красотата, но "щракнах" само патетата и едно Жадно кутре



                      Коментар


                      • Вливането на Мелнишка река в Струма. Бях идвал преди време на това място но от другара страна, такъв вятър духаше, че в Струма имаше вълни, та дрона не пуснах, но спомена остана


                        Коментар


                        • Миналата година духахме Глухарчетата в градинката с дъщерите, тази година нещо не можахме да попаднем в правилното време на правилното място и аз на вчерашната разходка на кучето реших да не изпускам момента нищо, че беше влажно и го нямаше Баш търсеният ефект. Но като няма риба и ракЪТ е риба


                          Коментар


                          • Изворите на река Младежка и пещери, това май е третият по дебит извор който съм виждал у нас, не че съм се интересувал, но е впечатляваш


                            Коментар


                            • Над Младежко, арката "Целувката", Калето и наоколо



                              Коментар


                              • Врабчанският водопад не е от най-високите, но е от красивите, целият район е много интересен, а сега, на пролет и с много вода и зеленина. Бях ходил няколко пъти но и този си заслужаваше


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X