Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Този Торен Бръмбар ми грабна окото днес


    Коментар


    • Арчар ми е редовна спирка по Дунавските ми пътешествия, устието на реката е прекрасно както и пясъчните коси преди него, но когато нивото на Дунав е по-ниско. Сега целта ни беше римският град Рациария или поне к​аквото е разкопано от неговите останки, за съжаление не е много, а и времето не беше на наша страна с лек дъжд и силен вятър, но все хванахме нещо преди да се стъмни съвсем


      Коментар


      • Докато се наслаждавах на красотите покрай Вит в каньона Студенец отгоре, зърнах останките от кула и ми стана интересно. И отидох да видя отблизо, оказа се част от манастир, малко като във филмите за Индиана Джоунс, джунгла, красоти и руини, само без опасностите приключение



        Коментар


        • Скален мост/арка Седларката, интересно образувание (макар и пещерите на сто метра от него да ме впечатлиха доста повече ), доста зашумено и трудно за дрона (а, сигурно и за пеша ), но ще придобиете представа. Въобще беше една плодотворна разходка, за координати вижте картата в описанието или моята интерактивна карта на alexmarkov.eu за да видите и търсенето и пещерите - приятно гледане!


          Коментар


          • Пролет пукна ние Не (нямаше ли такава песен?)
            Пролетните цветя в кварталната градинка.



            Коментар


            • Над Фролош. Във фейса ми препоръчаха да отида до Фролош и аз взех, че отидох, красиво място (разбрах, че Майстора бил родом от там), но като не го познавам, така и не намерих някаква отличаваща се забележителност, но поне времето беше с мен, че този месец това май беше за пръв път



              Коментар


              • Малко се забавих и когато най-накрая пуснах дрона вятъра вече беше сериозен, на пориви някои от които доста силни, та Царевата Църква ще я гледате снимана с телефона, но макар и крив полет се получи все пак, вижда се Шильи Камик и нишата в скалата. Хубава разходка беше


                Коментар


                • Яз. Копринка си ми е слабост, особено при вливането на Тунджа и Габровница. И въпреки, че имаше много вода, явно нивото се е вдигало и още, каналите и блатцата бяха приказно красиви, зеленината зашеметяваща, а отраженията ме оставиха без дъх, не знам за вас докато го гледате, но аз си умирах от кеф докато го снимах


                  Коментар


                  • Около село Розовец, Средна Гора е изпълнена с причудливи скални образувания, Кораба го видяхме тази зима, сега дойде ред на Слънчевата Врата! Интересно местемнца със страхотни гледки, един малък Караджов Камък чак кутрето самостоятелно се провря Хареса ми



                    Коментар


                    • Oт известно време знам, че в Радомир има водопад, но все не се организирам да го видя. Естествено когато накрая се наканих Заваля, при това сериозно, затова пък нямаше капка вода във водопада, НО - Водопад Бучалото на вашето внимание - на мен мястото ми хареса нищо, че се намокрих



                      Коментар


                      • Познат от мрежата aldr ми препоръча да посетя Коматинските скали над Симитли, оказа се едно от най-тегавите за посещение места. Първият опит завърши в постоянен дъжд и 4 градуса, вторият опит въобще не се отклоних от пътя за Гърция, заради черният облак над планината и чак на третият път, най-накрая ги видях. Интересно място, но явно не лесно за посещение, да не говорим, че и пътя е черен, макар и изключително добър но черен път


                        Коментар


                        • Екстра време си уцелил . Поздрави !
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • Карстов каньон Студенец, моста и пещерата. Вече си бях затръгвал като реших, че това приказно място си заслужава още един поглед


                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Екстра време си уцелил . Поздрави !
                              Е, от третият опит...

                              Коментар


                              • Вчера беше първият хубав ден от мноооого време насам, събудих се в 5 часа и реших да не се мотам ами да запрашвам на някъде, къде, еми към Странджа, Младежко - приказно местенце, което напоследък ми се е забило в главата С две думи 1000+ километра за един ден (едни от най-приятните хиляда километра ), много пролетна красота, но сравнително малко филми
                                След като отидох и снимах изворите на Младежка и пещерите, се върнах да щракна сливането на Младежка с Егренечка и прекрасните мостчета, та започвам с това, по-нататък ще споделя и другите, а за нетърпеливите, можете да ги гледате в каналчето ми
                                Както винаги картата е в описанието, и името на реката намерих в една карта


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X