Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Тогава Тропчо ще го обвинят в сексуален тормоз на работното място и ризи ще има на куково лято.
    Фиат Купе
    Опел Фронтера В
    Мицубиши Паджеро Пинин

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
      ...Къде...
      Доколкото нямам понятие къде е това седалище, може и тук:
      Тро-о-пчо, Тро-о-пчо! Па-а-н_та_ло-о_ ни! Па-а-н_та_ло-о_ни!
      ...
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        ...............Тро-о-пчо, Тро-о-пчо! Па-а-н_та_ло-о_ ни! Па-а-н_та_ло-о_ни!
        ...
        Ризата е доста потегава като конструкция и технология, така че нека мине първо ризарският пас, пък тогава да видим панталонки, клинчета, анораци и др.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Панталони от такъв плат имам и шием постоянно. Платовете тип PFD (prepared for dyeing) не съм ги открил аз с настоящия експеримент. Дори да изнамеря нещо подходящо като цвят, обаче, едва ли ще отговаря на концепцията в чисто конструктивно отношение. Разговорите в посока панталон сме ги започнали, има нахвърляни идеи, почти наясно съм как трябва да изглеждат, как ще се направят... и толкоз.
          В този смисъл, напълно подкрепям митингуващите. Без да забелязвате, аз съм сред Вас- оня плешивец, с малкото плакатче "КЪДЕ СА МИ ГАЩИТЕ?!"- ама, ония в централата са за бой. Имали да гонят план, сега не им било до тия изгъзици, тия панталони били поредното нещо, дето ще се премята от един палет на друг... Вокс попули, обаче, става все по- силен и съм все по- уверен в крайния успех.
          Венсеремос!
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Панталони от такъв плат имам и шием постоянно.
            Ама такива, джобести отстрани? С подсилени платки на коленете и гъза? Дето талията им е на талията, а не на кокалите и като си вържеш каиша да знаеш, че не ти се свличат постоянно? По широчки на бедрата? Може би и с каишки под ходилата? С барем 16-18 см цип на дюкяна, та кат ти се допикае да не се разгащваш и загащваш по петнайсет минути?
            Такива ли?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Само ще разместя последните два поста

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Ама такива, джобести отстрани? С подсилени платки на коленете и гъза? Дето талията им е на талията, а не на кокалите и като си вържеш каиша да знаеш, че не ти се свличат постоянно? По широчки на бедрата? Може би и с каишки под ходилата? С барем 16-18 см цип на дюкяна, та кат ти се допикае да не се разгащваш и загащваш по петнайсет минути?
              Такива ли?
              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Панталони от такъв плат имам и шием постоянно. Платовете тип PFD (prepared for dyeing) не съм ги открил аз с настоящия експеримент. Дори да изнамеря нещо подходящо като цвят, обаче, едва ли ще отговаря на концепцията в чисто конструктивно отношение. Разговорите в посока панталон сме ги започнали, има нахвърляни идеи, почти наясно съм как трябва да изглеждат, как ще се направят... и толкоз.
              ...
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Това е преснимано от хартиени снимки отпреди трийсет (+/-) години, та не се втилявайте за убост - моля.
                От онова филтърно платно, за което си говорехме на ринга. От тези хоризонталните шевове на чатала нагоре, фактически панталона е двоен. На коленете има и дунапрен (2-3 мм). Страничните и задните джобове са с "тик-так", а нормалните (тези косите неща) и дюкяна - с ципове. Това на подбедрицата (уж за нож), никога не е ползвано по предназначение. Малко под колената има едно като пола с дупки, за да се връзват (с шнурче, дето сега му викат паракорд) гети. Гайките са по над два санта широки. Под ходилото има "презрамки", не са от ластик, не са и отделни елементи, а част от кройката на целите парчета за крачолите, за да няма шевове баш на кокълчетата.
                Панталонът отдавна е съдран и папера му не е останал, та на живо нищо не мога да предоставя.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0862.JPG
Прегледи:1
Размер:390.2 КБ
ID:5771863Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0858.jpg
Прегледи:1
Размер:321.8 КБ
ID:5771864
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Ама такива, джобести отстрани? С подсилени платки на коленете и гъза? Дето талията им е на талията, а не на кокалите и като си вържеш каиша да знаеш, че не ти се свличат постоянно? По широчки на бедрата? Може би и с каишки под ходилата? С барем 16-18 см цип на дюкяна, та кат ти се допикае да не се разгащваш и загащваш по петнайсет минути?
                  Такива ли?
                  Да, да, даааааа! Искааам! Такива!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Явно ще трябва да направим нов отдел във фирмата, насочен към тактикул- сървайвъл. Някой да има телефона на Едуард Майкъл Грилс, да го викна на една фотосесия?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Явно ще трябва да направим нов отдел във фирмата, насочен към тактикул- сървайвъл. Някой да има телефона на Едуард Майкъл Грилс, да го викна на една фотосесия?
                      Ако се взема предвид търсенето в тоя форум-да.
                      Пък телефона на Б.Г. го казват в почти всеки Американски филм-555 555 555
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Тоя номер не е ли на Рамбо?
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Тва е секретарката от пъблик рилейшънс и винаги те прехвърля към арменския поп. Не че там го вдигат. Друг телефон ми трябва!
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Еййй, може и да е заради бирата, ама ме скъсАхте от смЕх !
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              За да съм напълно честен, съвсем непланирано и под заплаха за саморазправа, вчера заминаха 2 ризи.
                              Обясних му на Гоблин, че това е само експеримент и че може да си вземе от следващата серия... но като видях как му "лепнаха" на фигурата и като ми се оплака как си търси дрехи, не издържах.
                              Така! Общо ушити 98 броя.
                              - 1 бр. БРИК 3XL е второ качество, още не съм го огледал, засега се сваля от продажба;
                              - 6 бр. за тестове и преки впечатления;
                              - 2 бр. заминаващи отвъд Океана.
                              В продажба са 89 броя. В темата за заявки, след 15.11-ти ще дам пълен отчет.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                До петнайсти не трябва ли да си ги разпратил вече? Трети съм по ред на записване и ще сезирам и БХК, и арменския поп, ако трябва. А онзи (печения на скара) е "такъв артист" и тук не преде, ние искаме тенекиени гащи за железни задници.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X