Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Варианта с два плата с различна плътност е добра идея, ИМХО. Така всеки ще може да си подбере риза според критерий износоустойчивост.

    Кафявите ризки са (също) добра идея, заедно с черните камизолки. Професионален поклон на вашия фюрер на гешефтите, от колега търговец. Широко популярни, макар и в някои тесни среди. Нишово търсене, което предполага хубава премия върху цената.

    Освен ако не таргетирате феновете на Стендал. В този случай провала е напълно предвидим.
    Припомням само, че тази серия има наистина проучвателен характер. В нея има и противоречащи си елементи. От една страна се опитваме да пуснем разнообразие, което да ни ориентира към предпочитанията на клиента. От друга страна, серията си е направо бутикова, от гледна точка на производство. От трета страна, движещата сила на целия процес е ентусиазъм, без ясна маркетингова политика и цел. За ценообразуване и запълване на ниши, ще мога да споделя нещо конкретно на един по- късен етап. Можеш да си сигурен, че фюрерът на гешефтите ще си получи заслужената премия след обработката на резултатите. Само да има късмет, да ми се застоят черните ризи. Те ще са от по- тънкия плат.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Припомням само, че тази серия има наистина проучвателен характер. В нея има и противоречащи си елементи. От една страна се опитваме да пуснем разнообразие, което да ни ориентира към предпочитанията на клиента. От друга страна, серията си е направо бутикова, от гледна точка на производство. От трета страна, движещата сила на целия процес е ентусиазъм, без ясна маркетингова политика и цел. За ценообразуване и запълване на ниши, ще мога да споделя нещо конкретно на един по- късен етап. Можеш да си сигурен, че фюрерът на гешефтите ще си получи заслужената премия след обработката на резултатите. Само да има късмет, да ми се застоят черните ризи. Те ще са от по- тънкия плат.
      Лошо нема. Че серията е бутикова, че е на ръба на печалбата и че ти е болка в г@за - нема нужда да ме убеждаваш. Аз съм по убеден и от теб. Чудя ти се как се нави на подобен експеримент, ама ти си знаеш. Аз така или иначе ще се възползвам от 4-ри ризки, щото ми е байгън да плащам луди пари на твои полски/американски/малайзиски конкуренти, за нещо дето така или иначе се произвежда в КМБ.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Лошо нема. Че серията е бутикова, че е на ръба на печалбата и че ти е болка в г@за - нема нужда да ме убеждаваш. Аз съм по убеден и от теб. Чудя ти се как се нави на подобен експеримент, ама ти си знаеш. Аз така или иначе ще се възползвам от 4-ри ризки, щото ми е байгън да плащам луди пари на твои полски/американски/малайзиски конкуренти, за нещо дето така или иначе се произвежда в КМБ.
        А-а-а-а, не бъркай понятията. Аз печеля във всички случаи. В най- лошия, печеля любовта на хората, които ще дръзнат да си купят това изделие. В още по- лошия, ще имам достатъчно критики тук, че тая лъжица не е за мойта уста. При всички положения, ще знам, че съм опитал и ще мога да взема вече аргументирано решение, дали отгръщам нова страница или затварям тая книга. Подобен пряк резултат, малко маркетингови агенции могат да ти го дадат.
        П.П. И, всичко това, срещу 4-5000 лв. инвестиция! Мчи, едно сезонно ревю в "Кемпински", "България", "Рила", "Европа"... ни струваше по 10- 12, само да нахраним журналистите. Това си е направо икономичен маркетинг.
        Последно редактирано от Тропчо; 20-07-17, 00:03. Причина: П.П.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          И аз искам по една от цвят в размер на талията около 130 см.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Желая да си купя такава риза с размер L. Как мога да направя поръчката?
            Пуснал съм и ЛС.
            LZ1AIV

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Хора, що не четете темата?

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Започнаха да излизат пущините

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171019_104334_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:432.3 КБ
ID:5770931

                Този път ще има и за вечните форумни мърморковци от вида "У-у-у-у-у, една риза като за нормални хора не направи бе, само за клечовците мислиш".

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171019_104412_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:582.4 КБ
ID:5770932
                В понеделник влизат за багрене и омекотяване, че сега са като кори за баница.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Айде сега нормални и клечовци.

                  Според мен пък е дискриминация дрехите за 75кг мъж и за 175кг мъж да струват еднакво.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Не ме вкарвай в размисли, че като погледна сводките, не ми се смята себестойност на тая риза. Ще изчакам свиваемостите след боядисването и ще пусна едни обмерни данни.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Супер,

                      чакам я като топла баница, тази риза.

                      @Ясен, аз п тая логика много се сърдя на цените на детските дрешки.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Какво и е на себестойността? Много шиене?

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
                          Супер,

                          чакам я като топла баница, тази риза.

                          @Ясен, аз п тая логика много се сърдя на цените на детските дрешки.
                          Тях не съм спрял да ги попържам от малък. Ама нейсе, каквото каже Храбрият Шивач, това ще е.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Какво шиене, то е най- малкия проблем? Нерви и безсънни нощи, будейки се пред насочения обвинително пръст на Адаша... Пък и бая тежки излизат, ще видим колко боя ще глътнат. Няма какво да казвам, дал съм всичката информация, сега чакам сводката от кроялна, за да пусна разпределението по номера.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Чакам,чакаамммм!.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Кви цветове бяха?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X