Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Венци, ще меря, но за мене потвърждавам 2 ризи, една каки и една зеленикава. Гледах онова при другия Венци, страхотен е материала.
    Аз да се самоцитирам, но засега нека е една каки, пък да вия що за цвят е сахарата първо, после може и от нея да си поръчам. нормално ризи 43/44 ми стават, но с оглед на използването в гората май ще предпочета един размер по-голяма
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Да се пиша и аз за едно каки XL...
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Започнаха да излизат пущините

        [ATTACH=CONFIG]934860[/ATTACH]

        Този път ще има и за вечните форумни мърморковци от вида "У-у-у-у-у, една риза като за нормални хора не направи бе, само за клечовците мислиш".

        [ATTACH=CONFIG]934861[/ATTACH]
        В понеделник влизат за багрене и омекотяване, че сега са като кори за баница.
        Едно питане или мнение. Отворите за проветряване са обшите с конец. Няма ли при по интезивно носене бързо да се протрие и да има проблем след това. Нямам представа от това. Поздрави.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
          Едно питане или мнение. Отворите за проветряване са обшите с конец. Няма ли при по интезивно носене бързо да се протрие и да има проблем след това. Нямам представа от това. Поздрави.
          Всъщност е нещо като илик (дупката, в която влиза копчето) но направено на бродировъчен автомат. Колко и как ще се износи, предстои да разберем.
          Пак да кажа, не бързайте със заявките. Тепърва ще пусна размери и ще снимам цветовете. Вече съм сигурен, че ще стане в друга тема, защото тук, измежду коментарите и препоръките, почти сигурно ще изпусна някой.
          П.П. Мислих го и с метални капси, но предпочетох конеца. Ако това се окаже несполучливо решение, следваща серия (ако има такава) ще е с мрежа.
          Последно редактирано от Тропчо; 20-10-17, 23:52.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Аз да питам - дебелия плат колко е дебел защото 330 гр не ми говори нищо
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Ъм... взимаш една обикновена, класическа риза, сгъваш я на 3 и... горе- долу толкоз.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Утре, в 9 ч. сутринта, ризите влизат на боядисване. Засега, Ясен потвърждава, че иска небоядисана риза. Има ли друг?
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Потвърждение за небоядисана, или изобщо потвърждение? Във втория случай - аз бе, аз.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Добре, ще го кажа така. Ако някой иска сам да си боядисва ризата в лила, циклама, крем брюле или да има униформа за аптеката, има още няколко часа. След 9 ч. на 24.10.2017 г. цветовете остават 3, ще бъдат снимани и обявени тук и ще избирате измежду тях.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                      бря, чи аз с моите 1-2 XL-a зъм си напрао фиданка бе
                      С багренето ... ако може една бяла или въобще възможно светла серия.... Като за селска аптека .

                      Иначе - Тропчо, вземи да си направиш на шивача тарифа за спешни ремонти, че понякога на човек му трябва нов и то подгънат пантальон за утре сутрин ....

                      Един понеделник си счупих краката да търся шивач за току що купен пантальон
                      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                      Небоядисан значи почти бяло, нали? Кът' за ф аптека?
                      Аз нищо не разбирам от размери, какво да си премеря?
                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      А последно бяха камичи нередност и щурмабтайлунг. Аз може да искам нещо по-свежо. Примерно лила или оранж.
                      Цветовете ще са три- зелено, бежаво и кафяво. Ще ги снимам утре, като излязат. Бели серии, както и по- екзотични цветове тук няма да има. С това беше свързано и питането ми. В момента съм отделил само един L на Ясен, който ще се размине без боя. Другото вече е в кюпа. Дейане ако може разчисти си кутията.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Камичи нередност е ебаси якото автокоректора е откровен идиот.

                        Мисля че ще искам зелена, ама ще изчакам фотосите или цветове по пантон (всъщност какъв стандарт ползвате за дрехи)
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Камичи нередност е ебаси якото автокоректора е откровен идиот.

                          Мисля че ще искам зелена, ама ще изчакам фотосите или цветове по пантон (всъщност какъв стандарт ползвате за дрехи)
                          Благодаря за въпроса. Скоро ми беше подметнато нещо от рода "Ма, вий не ползвате ли пантони, бе? Ми, как работите, бе? Кви професионалисти се вий, бе" почти като една любима реклама на дезодорант.
                          Когато се коментира и договаря цвят, може да се ползуват няколко подхода.
                          1. Цвят по пантон. Интересното е, че повечето хора не си дават сметка, че няма един, универсален пантон. Това, че си си купил за 264 долара някакво ветрило с шарени квадратчета, не значи, че и този отсреща си е купил точно същото.
                          2. Поради горното, често се прибягва до "червено Кока Кола, синьото на Ротманса, жълтото на Макдоналдса, отиди и си купи една минерална вода Бачково- ей такова зелено искам". Може и със спряганите тук щурм-ау-бау, сахара, каки или с наложените като понятия графит, патешко жълто, гълъбово синьо... Проблемът е, че има различни патета и гълъби.
                          Недостатък на двата изброени метода е, че цветовете изглеждат по един начин на хартия, по друг на ламиниран паркет, по трети на метал, по четвърти на монитор (колкото и калибриран да е той) та, професионалният подход е с
                          3. Мострени картели. Това са едни проби, които се правят преди всяка значима поръчка и се пращат за одобрение на клиента. Става дума за реално боядисани парчета плат.
                          4. Когато ще се прави поръчка за униформени служители (Пощи, МВР, МНО, БДЖ, Митници...) става малко по- сложно. За да се постигне еднаква визия на всички, обикновено се залага един цвят, замерват се цветните му координати по X и по Y (за да е по- ясно, всъщност се замерва отражението на осветената повърхност с нещо като спектрометър), залага се допуск на отклонението делта Е, който с просто око не се долавя и всичко извън тези граници отива на боклука.
                          Пиша всичко това, за да подчертая, че в случая действам абсолютно непрофесионално и ще разбера ако ме нахокате за това. Трябваше да направя проби, да ги изпратя на всички, прочели темата, да събера желанията, да ги обобщя и сведа до три цвята и да работя по тях. Е, не го направих.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            И ме лиши от оранжева риза, дамм.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Все тая. Както не успях да си купя подгънат панталон, така и няма да успея да си купя заявеното на 2-ра!!! Страница в темата. Жив и здрав. Каквото изкараш - това ще е. Аз проблем нямам. За какво ти е място в моята поща? Имам съвсем малко, пазя го за Гагич.
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Наясно съм, че ще има много разочаровани. Стремежът ми е към 51% удовлетворени. Предлагам ви котка в чувал и това трябва да е ясно на всички.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X