Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    На първата страница, прототипа.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Едно предложение. Отзад под врата за закачане на ризата. Да не се мачка.
      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
        Ако ризите станат "масови" няма да са толкова интересни.
        Те да станат масови, пък ти обясни на Тропчо че не са интересни.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
          Цената е като за...
          Цената е като наполовина от тази на съвсем сходна риза (от поне на мен, нищо не говореща марка), предлагана от търговския партньор на форума: Армс БГ. И четвърт от тази на сходни, от една марка с гърбаво животно.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            А случайно да има снимки на гърба?
            Не съм сигурен кое точно Ви интересува, но ако мислите, че ще ходя до студио в петък вечер, много се лъжете.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171103_201100_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:473.5 КБ
ID:5771837
            Ако има нещо конкретно- питайте.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Цената е като наполовина от тази на съвсем сходна риза (от поне на мен, нищо не говореща марка), предлагана от търговския партньор на форума: Армс БГ. И четвърт от тази на сходни, от една марка с гърбаво животно.
              В този контекст, даже и да струва еднакво на онези с гърбавите животни или другите предложения ако ми трябва такава риза аз бих я купил, защото е произведена в България, а не нейде на майна си райна. Отделно, че продукта е 2 в 1, може и за чаршията, може и за в гората.
              Subaru Legacy 2.5
              Suzuki GS500 E

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Искам 2 ризи L /182/85/. Една зелена и една каки за проба. И ако може един телефон за връзка, че аз съм по-старомоден.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Ако има нещо конкретно- питайте.
                  Как си бръснеш толко уставно врата?
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Цената е като наполовина от тази на съвсем сходна риза (от поне на мен, нищо не говореща марка), предлагана от търговския партньор на форума: Армс БГ. И четвърт от тази на сходни, от една марка с гърбаво животно.
                    Ся! Разликата между търговия и гъдел я обяснявах по- горе. Нямам риза на колегите от Армс и не бих могъл да коментирам. Цени няма как да сравняваме, защото двата метода на ценообразуване нямат нищо общо. Отделно, като нацепиш дървата с мойта риза, тогава разправяй коя риза- каква е. Ще ми е важно и го очаквам.
                    Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                    В този контекст, даже и да струва еднакво на онези с гърбавите животни или другите предложения ако ми трябва такава риза аз бих я купил, защото е произведена в България, а не нейде на майна си райна. Отделно, че продукта е 2 в 1, може и за чаршията, може и за в гората.
                    Хора като Вас дават на хора като нас някаква идея, все още да правим нещо. Все пак, ще е добре да получа мнение СЛЕД като си получите пратката. Почвате да ме плашите бе, хора!

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    Искам 2 ризи L /182/85/. Една зелена и една каки за проба. И ако може един телефон за връзка, че аз съм по-старомоден.
                    Ще помоля да дадете заявката си в тук.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      .......... Все пак, ще е добре да получа мнение СЛЕД като си получите пратката. Почвате да ме плашите бе, хора!..........
                      Няма нищо за плашене чак. Аз идеята я схванах още в началото, че това е експериментална серия и се очаква някаква обратна връзка, от който има желание да осъществи такава. Като ходя на лов ще я пробвам ризата, въпреки че поради сезона тя ще е под връхна дреха някаква, но каквото можем ще направим за теста. А може и на мен да ми излязат дърва за цепене. Хубаво е , че има хора като Вас да произвеждат нещо, та ние да можем да се възползваме от резултата.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        На всичкото отгоре днес не можахме да се видим с Венци,а ми дойдоха едни 10 кубика дръвца.Ама нищо де другият път.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                          Няма нищо за плашене чак. Аз идеята я схванах още в началото, че това е експериментална серия и се очаква някаква обратна връзка, от който има желание да осъществи такава. Като ходя на лов ще я пробвам ризата, въпреки че поради сезона тя ще е под връхна дреха някаква, но каквото можем ще направим за теста. А може и на мен да ми излязат дърва за цепене. Хубаво е , че има хора като Вас да произвеждат нещо, та ние да можем да се възползваме от резултата.
                          Охооооо, те станат ли масови (някой по- горе отбеляза) аз вече знам и къде ще ги шия.

                          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                          На всичкото отгоре днес не можахме да се видим с Венци,а ми дойдоха едни 10 кубика дръвца.Ама нищо де другият път.
                          Споко, аз продължавам да си гася фасовете върху едно парче плат, което исках да ти покажа. Тъкмо, следващия път ще придобиеш представа от "тестван" матрял.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Има ли някакъв панталон, подхождащ на тази риза, за да са к-т. Че нещо не виждам от гардероба си, с какво мога да я нося?
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                              Има ли някакъв панталон...
                              Таа работа и мен ме вълнува (сигурен съм - и четири пети от купуващите сега ризи). Предлагам да организираме митинг пред седалището на Ивенти, където да изложим справедливите си искания (включително колежката за югозападна България по бикини - ми така де, стига с тия брадати компютърджии).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Таа работа и мен ме вълнува (сигурен съм - и четири пети от купуващите сега ризи). Предлагам да организираме митинг пред седалището на Ивенти, където да изложим справедливите си искания (включително колежката за югозападна България по бикини - ми така де, стига с тия брадати компютърджии).
                                Подкрепям! Къде да се записваме за митинга?
                                Subaru Legacy 2.5
                                Suzuki GS500 E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X