Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Почваме да препотвърждаваме поръчките ли? Ми нек тогава и аз - два броя, по една от цвят (с готовност за още две, ако реализацията на партидата го наложи). С буквените номера продължавам да не се оправям (и написаното от Стоян Сарионес потвърждава съмненията ми в тази система), 182/52 - т. е. ръст 182 см, 104 см гръдна обиколка (85 кг, ако и това е в мерките за риза). По нашенската номерация за ризи - обиколка на врата в см - съм 40-41. А как стилно се е изразил Ясен: "...съвсем начална фаза на семейно шкембе...". -На човек да му се прииска да се присъедини...
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Що бе? Аз (както знаеш) съм висок, строен, рус и със сини очи ! Мааа нещо напоследък не ми личи височината . Та така погледнато ризата (поне една) ще я поскъсиме комай.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Аз (както знаеш) съм висок, строен, рус и със сини очи !
        Само мога да потвърдя, много добре знам и съм напълно съгласен.
        Обаче Ясен е с една глава по рус и със сини очи, пък Тропчо го писа "L", при положение, че ти носиш - хем негово произвоство - риза, с още един "Х" (който уж трябва да означава повече от само "L").
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Гусин Боюков носи друго. Нема начин да е XL, поне не и по класическата ни номерация. Ако е някаква ризка Slim Fit, моооооже и да може. Ако е XL, трябва да е 43/44 и изрично да пише някъде Slim. Иначе, панталонът му е № 48, май. Впускам се в разпространяване на лични данни, спирам дотук.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            А тези 43/44 за риза и за панталон 48 - какво са по тази система (за панталона да кажем е обиколка на ханша)?
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Хубаво се сетих. Ще предлагате ли опцията xtra long sleeve? Демек 5 санта по дълъг ръкав от стандартния?
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Хубаво се сетих. Ще предлагате ли опцията xtra long sleeve? Демек 5 санта по дълъг ръкав от стандартния?
                В тази серия, няма как да стане.

                Ето ги първите резултати:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170613_170552_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:250.1 КБ
ID:5756548


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170613_170517_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:270.9 КБ
ID:5756549
                около 8% по основа и 6% по вътък. Следва малко по- сложното. Корекция на всички детайли по кройката, във всички номера. Целта е, след боядисването, да се получи риза, отговаряща на нещо като M, L, XL... и да има някаква съразмерност. Очаква се и остатъчна свиваемост около 1- 1,5%, която също ще бъде заложена в корекцията, но нея едва ли ще я усетите.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Току-що установих, че съвсем без да подозирам, имам поне една риза Ивенти. XXL...
                  Едно много приятно хромово жълто и материя, върху която барем сто пъти - без последствия - е падало огънче от цигара.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Пари предварително няма да се събират. Ще се продава реалносъществуваща риза. Когато стане.
                    И, НА КОГОТО МУ СТАНЕ. Това с ръцете, височината и килограмите, Ясене, малко ме притесни. Виж, да сложиш поне още 7-8 кила, та да влезеш в L.
                    Ако това ти е L, дали ще има XXS? А понеже не мога да си позволя по-големи вторични полови белези, може ли по-голям номер по етикет по поръчка?
                    Малко по сериозен въпрос. Имате ли серия ризи да минават за работни в града, но една идея над тях?
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170613_065326.jpg
Прегледи:1
Размер:421.0 КБ
ID:5756583
                      А ся Тропчо да каже.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Ся Тропчо ше каже, че тая риза я носи свако ти, на учинайка ти лелинчо, зълвин сват...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Риза за гората- алтернативна идея
                          Търсиш дреха с добра вентилация, удобна, умерено резистентна на вятър и дъжд, резистентна на абразия.
                          Тези условия ги покрива един алпинистки софтшел. Те са по тялото, тип "анцунг", потта я поемат разпределят и излъчват лесно и по-трудно се появява феномена на мокрия гръб със стичаща се към колана пот. Мокри не спират да топлят. Пазят, спират вятър и лек дъжд. За вмирисването зависи от сьстава. Мисля че полиестер, е от по-старите тъкани и го дават този проблем. Съхнат по-бързо. Джобове имат два странични и наполеон или на ръкава.Всичките накуп рядко.
                          Повечето служители на куриерски фирми, автомонтьори във хубави сервизи, носят такъв тип дреха- различно дебел софтшел.
                          Погледни в декатлон- може да има нещо за малко пари.
                          Ризи съм ползвал бархетна на Columbia и синтетична на The North Face. За мен не стават. Мга да пеиложа снимки на кройка състав и тнт. Държат студено като е хладно, Запарват и никакво навиване на ръкавите или разкопчаване не те спасява. За това за което стават е, като стигнеш някое село, да облечеш по-нормална дреха и да седнеш в кръчмата докаран.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Брех!?!?
                            Ма ти прочете ли за какво иде реч в темата?
                            Ма НЕ. Чукча писатель, чукча не читатель.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Брех!?!?
                              Ма ти прочете ли за какво иде реч в темата?
                              Ма НЕ. Чукча писатель, чукча не читатель.
                              ЧовЕко иска да е полезен на Форума, и я гледай какъв пост се е постарал да напише, па ти "чукча" !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Брех!?!?
                                Ма ти прочете ли за какво иде реч в темата?
                                Ма НЕ. Чукча писатель, чукча не читатель.
                                Писал съм по съдържанието на темата, тоест по заглавието.
                                Между другото за да седиш с шишенца на маса, както си се докарал на профила, риза Ивети е отлично решение. едно джебче за цигарките, друго джече за паричките.
                                Аиде наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X