Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Нея ще я хванеш като дойде ред за панталоните.
    ... между обличанията .... Ако е възможно де....
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Темата заявки http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=223110 вече е пусната.
      Тук ще си позволя още малко коментар.
      Вероятно, на някой ще му се стори, че се опитвам да се правя на интересен, с налагането на някакви измислени от мен правила, ограничения, изисквания... Продиктувано е от опита ми в "дистанционното обличане" на хора, които никога не си виждал. За разлика от ножчето, пароструйката, лаптопа... дрехата трябва да ти "стане". Ще ми се, на едно място да бъде събрана информацията кой, какво си е поръчал и какво е получил. Да не говорим, че и за мен тази риза е ново предизвикателство и не знам какво да очаквам от нея. Нека, информацията да бъде обособена, за да мога поне да изпълня точно заявките, а тук да получа информацията, необходима ми, за да направя следващите ризи по- близо до очакванията ви.
      П.П. Има и седемнайста причина, която за момента не представлява интерес за потребителя.
      Последно редактирано от Тропчо; 31-10-17, 22:02. Причина: П.П...
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Във връзка с поръчките от другата тема.
        Според размерите "а" и "б", се явявам ''Л'', конкретно - 62 см и 56 см. Обаче по "ц" (от шията до ханша) съм 57 см, айде да са 60. В таблицата изобщо няма близък размер, а 80 см ми се пада някъде до под средата на бедрата. Нещо не взимам правилно размерите ли, нещо не разбирам схемата ли?

        ПП
        Туй "ханша" го меря до ташаците.
        Последно редактирано от davc; 31-10-17, 22:33.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Във връзка с поръчките от другата тема.
          Според размерите "а" и "б", се явявам ''Л'', конкретно - 62 см и 56 см. Обаче по "ц" (от шията до ханша) съм 57 см, айде да са 60. В таблицата изобщо няма близък размер, а 80 см ми се пада някъде до под средата на бедрата. Нещо не взимам правилно размерите ли, нещо не разбирам схемата ли?
          Тц! Дължината, която съм дал, е по гърба и няма нищо общо с разстоянието между най- горното копче и подгъва. Освен това, тази дължина е измерена на кроялната маса (ризата е плоска) но като я облечеш, обемът на раменете и гърба я деформират. Ще използувам основателните ти наблюдения, за да дам един съвет на всички.

          Ако имате риза, която Ви е по мярка, сложете я на масата и я оразмерете с рулетката. Поръчайте си номер, близък до тези размери.

          Митак, специално на теб, бих препоръчал L, ако ще цепиш дърва с нея. И в M ще влезнеш, но ще ти е доста по тялото и жена ти може да те изтърве някъде.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            ...наблюдения...
            Не са наблюдения, а неведения.

            Инак ясно - начи Л
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Още веднъж ще помоля хората, които заявяват ризи на ЛС, да се обозначат и в темата за заявки. Заявки, които не присъстват в нарочно създадената за това тема, няма да се обработват.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                И според мен цветовата гама е екстра!
                И щото размерът е важен наистина, преди малко си прегледах ризите в гардероба. Основно съм на L, но имам и по две-три M и XL. Учудващо - една M 39/40 и една XL 43/44 на Теодор ми стоят еднакво, без да ги меря с метъра, хаха, едната сигур се е отпуснала, другата се е свила, макар и да са еднакви материи и кройки.. Има и една XL пак Теодор, дето ми е малко по-големичка, явно тъй трябва да бъде ама и нея си я нося.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Първо искам да благодаря за доверието, което ми оказвате. По съвсем повърхностни наблюдения, за 24 часа си заявихте около 60 ризи, от общо произведени 97, които никой не е виждал наяве. Това ме кара и малко да се притеснявам, дали не съм насадил прекалено големи очаквания към тези ризи. Надявам се, че разликата между очаквания и реалност няма да е голяма.
                  Бързата "продажба" ми навява и едни други мисли. Ще трябва да си поговоря с колежките от "Онлайн продажби", които в момента изглеждат като деца, играещи си с камиончета, при положение че имат несравнимо по- голям бюджет за това.
                  Бърз поглед върху заявките и наличностите, показва че някои цветове, в някои номера, на практика вече са изчерпани. Затова, ще ме извините, но в движение ще въведа някои нови пояснения.
                  1. Има 6 ризи които са продадени още преди да започне този проект. Три от тях са мои (по една от цвят) които съм длъжен да взема, за да имам преки впечатления. Надявам се, ще ме разберете.
                  2. Заявките ще бъдат изпълнявани хронологично, по реда на тяхното постъпване В ТЕМАТА ЗА ЗАЯВКИ. Тук, малките ми прищявки и ограничения ще помогнат на всички заинтересовани, да следят какво се прави и да няма ощетени. До 15-ти ноември ще се работи САМО по заявките в темата.
                  3. Следват ризите (ако останат) които съм обещал на мои приятели, колеги и т.н.
                  4. Останалото ще се намества по заявките, които са ми дадени само на ЛС, ако все още има интерес.
                  Вече не се съмнявам, че нова партида ще има. Единственото, което ме спира да поръчам вече плата е, че нямам Вашите мнения и обратна връзка. Ще изчакам коментарите и впечатленията, ще обобщя препоръките, вероятно ще се направят корекции в модела... Следващата партида ще бъде в известна степен по "Ваш модел".
                  Още веднъж благодаря!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Обаче май позакъсняхме от гледна точка отзиви, защото тази риза всъщност е лятна (поне така ми се струва). Сега ще можем да кажем харесват ли ни цветовете, уцелили сме размерите, най-общо за модела/кройката, но не и впечатления от непосредствена практическа употреба. (На мен все пак ми престои да режа и цепя на мама дървата де , може и да я пробвам)
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Моля за извинение ако това вече е обсъдено , но днес ми съобщиха, че ще имам още едни 4 ризи за обгрижване и по стечение на обстоятелствата нямам време да дочета до края, колкото и да ми е интересно. Та как стои въпроса с поностимостта към сушилния и препоръчаните 30-40 градуса за пране са защото това е стандартната препоръка за памук или заради допълненията в плата, че си имам собствени възгледи за прането на памука.
                      П.С. Да споделя и аз малко опит, без да се съмнявам в знанията и уменията ви как да се направят нещата по-добре. Та доживявала съм плата на някоя дреха да си е ок, а конеца по шевовете да се откаже от надпреварата.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        ...
                        Бързата "продажба" ми навява и едни други мисли. Ще трябва да си поговоря с колежките от "Онлайн продажби", които в момента изглеждат като деца, играещи си с камиончета, при положение че имат несравнимо по- голям бюджет за това.
                        Имай предвид:
                        Подобен бум на продажбите е абсолютно невъзможен в чистата търговия. Ако търговците влязат в някой форум направо с мръсните обувки ще излязат изключително бързо (и трайно). Ако се опитат да вкарат общността в развойния процес бързо ще си проличи че те самите не участват в него. Умерен успех е възможен в по-дифузни общности като бгмамите примерно и пак с подкрепата на администрацията.

                        Освен това тия 60 ризи не е нормално да се приписват на 24 часа. Темата се развива от няколко месеца и е базирана на твоята и на другите замесени лична репутация, на Форума като цяло и на други подобни процеси (има смисъл да черпиш Събин някоя бира и да чуеш некои съображения).

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от oja Преглед на мнение
                          Моля за извинение ако това вече е обсъдено , но днес ми съобщиха, че ще имам още едни 4 ризи за обгрижване и по стечение на обстоятелствата нямам време да дочета до края, колкото и да ми е интересно. Та как стои въпроса с поностимостта към сушилния и препоръчаните 30-40 градуса за пране са защото това е стандартната препоръка за памук или заради допълненията в плата, че си имам собствени възгледи за прането на памука.
                          П.С. Да споделя и аз малко опит, без да се съмнявам в знанията и уменията ви как да се направят нещата по-добре. Та доживявала съм плата на някоя дреха да си е ок, а конеца по шевовете да се откаже от надпреварата.
                          Въпросът е съвсем резонен. Без да влизам в подробности, ще отбележа че самата ензимна обработка става при температури над 60 градуса, така че изделието вече е минало този тест. След боядисването се ползува сушилня, която също работи при висока температура, така че този тест също е минат. По принцип, памукът е устойчив на пране, сушене и гладене при високи температури, но тук имаме и боя. Въпреки фиксаторите, може да пусне. Освен това, при чаршафите, примерно, няма подлепващо, а тук има подлепени детайли, които могат да направят някоя шупла, особено при по- тънкия плат (БРИК). Третият риск е, че остатъчната свиваемост може и да поизлезне от рамките на 1-3%, както съм писал по- горе. Обещавам, една от първите работи, които ще направя с моите ризи, да бъде експеримент в тази посока. Те ще бъдат при мен точно с тази цел. Своевременно ще споделя резултатите тук. Малко се разпрострях...
                          Просто казано:
                          Дотогава, ще помоля да не перете на висока температура. Нека пробвам първо аз. С шевовете не очаквам проблеми, в сушилнята- също.

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Имай предвид:
                          Подобен бум на продажбите е абсолютно невъзможен в чистата търговия. Ако търговците влязат в някой форум направо с мръсните обувки ще излязат изключително бързо (и трайно). Ако се опитат да вкарат общността в развойния процес бързо ще си проличи че те самите не участват в него. Умерен успех е възможен в по-дифузни общности като бгмамите примерно и пак с подкрепата на администрацията.

                          Освен това тия 60 ризи не е нормално да се приписват на 24 часа. Темата се развива от няколко месеца и е базирана на твоята и на другите замесени лична репутация, на Форума като цяло и на други подобни процеси (има смисъл да черпиш Събин някоя бира и да чуеш некои съображения).
                          Давам си сметка за "осемте разлики" между двете неща. Затова и започнах с "Благодаря за доверието". Да не говорим, че тук не става дума точно за търговия. При една нормална цена, към която клонят разчетите на това изделие, нещата щяха да са по- различни. Тогава пък, щеше да е недопустимо тази "поръчка" да я влача половин година. Работа в свободното време, каквото, когато и колкото стане (от моя страна) търпение и съдействие (от ваша) с краен резултат, ще видим какъв. Това е всичко друго, но не и търговия.
                          Събин, имам да го питам много работи, ако не ми е сърдит.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Онлайн търговията би трябвало доста да ти вдигне продажбите, защото като цяло това е бъдещето. Разбира се е важно да унифицираш номерацията, не че големите производители успяват де, за да може потребителите безрисково да поръчват директно само по десен, знаейки си номера и как им седи.
                            Рекламата във фейса може да доведе доста хора в сайта ти, в който за трудно откривам ризите, които иначе си купувам на живо. Разбира се за да излъжеш ботовете на гугъл си трябват научени хора. Имам приятели, които с това се занимават и понякога ги слушам с отворена уста на какво всъщност кълват хората. Как страничната информация, нямаща нищо общо с продукта всъщност го продава
                            Иначе, сигурен съм че не си правиш прибързани изводи от бързия "успех" тук, защото вероятността да продадеш още 100 броя от същото тук е доста по-малка. Просто феновете вече ще са задоволени.

                            п.п.
                            обещавам все някой ден да ида до магазина ти на дондуков най-после

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Ако ризите станат "масови" няма да са толкова интересни. Цената е като за много добра "дънкова" риза, ама такива има навсякъде
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                А случайно да има снимки на гърба?
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X