Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Аз по същество:

    Има ли начин закопчаването на ризата да стане по-плътно откъм конвекция на въздуха?

    Цялата риза поддържа приятен температурен режим. Ако стоиш мирно и ризата е изпъната всичко е наред. Разместиш ли се малко почва да ти вее на корема.

    Това е нормален проблем за повечето ризи ама при такъв дебел плат е неприятно.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      За всичко има начин. Въпросът е, дали да се направи, или е за предпочитане да ти вее, докато се движиш? При някои якета има такива изпълнения с пришиване на допълнителен пластрон отдолу.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Аз ако искам да ми вее ще я разкопчея.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Първоначално публикуван от oja Преглед на мнение
          Моля за извинение ако това вече е обсъдено , но днес ми съобщиха, че ще имам още едни 4 ризи за обгрижване и по стечение на обстоятелствата нямам време да дочета до края, колкото и да ми е интересно. Та как стои въпроса с поностимостта към сушилния и препоръчаните 30-40 градуса за пране са защото това е стандартната препоръка за памук или заради допълненията в плата, че си имам собствени възгледи за прането на памука.
          П.С. Да споделя и аз малко опит, без да се съмнявам в знанията и уменията ви как да се направят нещата по-добре. Та доживявала съм плата на някоя дреха да си е ок, а конеца по шевовете да се откаже от надпреварата.
          Ще Ви помоля да споделите наблюденията си, ако имате вече такива.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Е, дисквалифицирал е плата на червените и копчетата са му редки.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Е, дисквалифицирал е плата на червените и копчетата са му редки.
              Не знаех за връзка между двамата.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Не вярвам аз, мълчи и стадионът...
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Аз имах предвид свиваемостта на плата в сушилнята. Кокчо, така и не дойде да не ми посегне, та не мога да сравня параметри.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Ми да зема да ги пусна аз ли. Всъщност - съвсем извън темата - изобщо нямам наблюдения, сушилнята да свива повече от центрофугата. И изобщо да свива. Сушилнята мачка, ама мачка. Изпича, колосва, стабилизира (ама в дередже на тоалетна хартия). Имахме разни работи, дето смачкани си ги ползвахме докато ги изхвърлихме, но свити никога не сме забелязали.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Убуу де, сега ми изскачат едни реклами, докато чета. Ако реша да направя реклама тук на ризи, панталони, якета... дали бихте кликнали върху тях?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Тц (но единствено за себеси отговарям).
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Убуу де, сега ми изскачат едни реклами, докато чета. Ако реша да направя реклама тук на ризи, панталони, якета... дали бихте кликнали върху тях?
                          Страшно дразнят.Заради тях съм с активиран Adblock...Рекламата е нещо много полезно(особено за хора като теб), но трябва да е "потърсена" реклама-т.е. да си стои кротко горе в ъгъла и да се отваря САМО ако аз реша(нещо като това в подписа ти).Тия изпадащите толкова ме вбесяват, че напук не купувам продукта(дори и да ми е интересен).
                          ПП.Следя темата за ризите с интерес.
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Аз имах предвид свиваемостта на плата в сушилнята. Кокчо, така и не дойде да не ми посегне, та не мога да сравня параметри.
                            Ша дойда бре, ще нося ризите от темата и ще съм облечен в конвеционална такава, закупена преди два месеца от магазина. Просто не ми остава време физически , щото знам че боя и посягането няма да е 20 минути

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Тъй-тъй. От години ми се върти рекламен слоган в главата "По ризата ще го познаете" та ще проверим състоятелността му в реални условия.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                След 2 пранета и сушилня няма разлика в размера и цвета. Брик.
                                Ръкавите ми са все така въздългички, явно съм бивш земеделец
                                Лично за мен преградите в джобовете за излишни, копчетата може да са по-големи (или илика по-тесен) и за ръкавите казах ли?
                                0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X