Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
    ... За какво ти е място в моята поща? Имам съвсем малко, пазя го за Гагич.
    Без място в пощата и аз нямаше да имам небоядисана риза.

    Място в пощата се освобождава с изтегляне на съобщенията на компютъра и щом Тропчо знае то значи и за Гагич няма.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Гагич имаше. И както казах - все тая. Просто ще ходя вместо по черна тениска - евентуално по яка риза сахара. И началството ми обеща гащи с ластик. Пък аз обещах да се разОждам лятото с тях за кафе. ))
      Нали никой не смята, че щом на Тропче шивача е отказал спешна поръчка аз съм одил на забавно Интервью с непоръбен пантальон? Я па вий ))
      Последно редактирано от deyan_h; 24-10-17, 20:41.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Предвкусвам някои неща, които ще се случат, затова ще ги изпреваря.
        Ще пусна нова тема, в която ще снимам цветовете, ще пусна обмерните данни и там ще се правят само заявки и евентуални рекламации. Коментарите по ризата смятам да ги оставим тук, като ще бъда особено благодарен, ако се постараете да уточните какво харесвате/ не харесвате. Ако това може да стане под формата на анкета, мисля че ще се получи взаимнополезна тема. Примерно:
        Харесва ми по скала от 1 до 3
        1. Модел
        2. Изработка
        3. Плат
        4. Цвят
        Със съответния коментар- искам по- дебел плат, по- тъмно зелено, шевовете изпускат, тия джобове не ме кефят...
        Така ще мога да отсея на какво да обърна внимание за следващите ризи. Вероятно е малко несправедливо хем да си платите ризата, хем после да помагате, за да я направим по- готина и следващите клиенти да получат наготово една подобрена версия. Да го направи който може.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Как да ти кажа. За мен въпросът е с ясен отговор. Та слОжи ги в мОло, че да си купим.Смятай, че ако НЕ ми пишеш лично съм ти длъжник. Не че нещо, пощата почна да се задръства.
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            @Тропчо - не виждам защо има нужда да изпадаш в обяснителен режим. Достатъчно ясно (K-на брой пъти, не K е малко, N-на брой пъти) обясни, че се касае за експериментална серия, със всичките плюсове и минуси. За което и съответната, силно занижена, цена. Тук се предполага да сме възрастни хора, и да разбираме това.

            Това разбира се, не изключва конструктивната обратна връзка, СЛЕД получаването на ризите. Ама не разбирам какво си се затръшкал отсега?
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Апсолютно НЕ е несправедливо. Практика е за всичко извън "ширпотребата".
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                Апсолютно НЕ е несправедливо. Практика е за всичко извън "ширпотребата".
                Лъзбила се. Фсичко извън ширпотреба се Оправлява от ШЕФА в ръчен режим.
                Що ли ми е познато...
                Аха, вкл. корекция на панталон от понеделник за вторник.
                Лошо няма. Чакам да видя в кой мол ще е изложен крайният продукт. Цена. Отстъпка не ме вълнува ама хич, хич никак.
                Специално отношение още по-малко.
                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                  Как да ти кажа. За мен въпросът е с ясен отговор. Та слОжи ги в мОло, че да си купим.Смятай, че ако НЕ ми пишеш лично съм ти длъжник. Не че нещо, пощата почна да се задръства.
                  Не си представям потенциалният потребител на тая риза да ходи в МОЛ, за да си я купи. Няма да ти пълня ЛС, бъди спокоен.

                  Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                  @Тропчо - не виждам защо има нужда да изпадаш в обяснителен режим. Достатъчно ясно (K-на брой пъти, не K е малко, N-на брой пъти) обясни, че се касае за експериментална серия, със всичките плюсове и минуси. За което и съответната, силно занижена, цена. Тук се предполага да сме възрастни хора, и да разбираме това.

                  Това разбира се, не изключва конструктивната обратна връзка, СЛЕД получаването на ризите. Ама не разбирам какво си се затръшкал отсега?
                  Ще се опитам да получа точно това, за да разбера дали да повтарям проекта. Ако да, дали с 500 или с 5000 броя. Може и в моловете да се появят. Найс, а?

                  Започвам да обяснявам предварително, за да предотвратя безсмислени обяснения в темата за заявки и рекламации, която ще се появи до края на седмицата. Заявки на ЛС не искам да приемам и ще са валидни само в темата. Имам известен опит с фланелките, шапките и суишъртите на форума. За всички ни е по- добре информацията да е събрана на едно място и да няма излишна такава. Когато ми идват сто и едно желания в темата, на ЛС, по телефона, скайпа и т.н. винаги ще остане някой неразбран като Деян. Има и хора, с които се познаваме лично, да не ми се сърдят. Вече не помня какво и колко искаше и иска ли Пламен, Стоян, Златев, Митко, Золтан, Дени, Ники... изприказвахме я тая риза с хиляда човека. Като видите цветовете и обмерните данни, ще ви помоля да пишете в темата дали и какво искате. Засега, приемам че една риза L зелена отива при Венци Петров, инициаторът на тая сага, а една небоядисна риза е отделена за Ясен. Всичко друго ще се пише в другата тема. Благодаря.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Още нещо, което няма място в темата за заявки.
                    Благодарение на тази тема касови бележки ще се пускат след получаване на наложения платеж. Който иска, мога да му пратя бележката допълнително или да си я вземе от офиса ми. Пазете си товарителниците. Те са ви документ, срещу който, можете да не се съмнявате, имате касов бон, а при онлайн- търговията (каквато се опитваме да правим тук) имате 14 дневен срок да върнете стоката на търговеца (в случая, аз) без да дължите обяснение.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Изключително много ти благодаря. За обещаното, не за друго.
                      И не, не се чувствам останал неразбран, точно напротив.
                      Поздрави и Успехи.
                      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                        Лъзбила се. Фсичко извън ширпотреба се Оправлява от ШЕФА в ръчен режим.
                        Що ли ми е познато...
                        Аха, вкл. корекция на панталон от понеделник за вторник.
                        Лошо няма. Чакам да видя в кой мол ще е изложен крайният продукт. Цена. Отстъпка не ме вълнува ама хич, хич никак.
                        Специално отношение още по-малко.
                        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                        Изключително много ти благодаря. За обещаното, не за друго.
                        И не, не се чувствам останал неразбран, точно напротив.
                        Поздрави и Успехи.
                        Стига си ревал тук. Ако имаш нещо да се оплакваш от неподгънатия в МОЛ-а панталон, заповядай в тази тема.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          ...заповядай ...
                          Благодаря, но не, нямам интерес. Давай нататък, всичко хубаво ти желая.
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Вече са боядисани. Зеленото и бежавото, мисля че станаха много добре. Кафявото не се получи.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Colours.jpg
Прегледи:1
Размер:458.0 КБ
ID:5771288
                            За сравнение, най- отгоре е небоядисаната.
                            Всъщност, "кафявото" стана едно такова, като стара керемида, някъде му викат брик. Интересен цвят, но не е това, което трябваше да стане.
                            Сега влизат за копчета и гладене. Би трябвало до вторник да са готови, тогава ще ги измеря.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Всъщност, "кафявото" стана едно такова, като стара керемида, някъде му викат брик. Интересен цвят, но не е това, което трябваше да стане.
                              Ха, верно интересен цвят се е получил! Чакам размерите и ще се хвърля на 2-3 броя!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Аз май ще взема кафяво
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X