Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Този магнит може да утрепе доста неща - примерно механичен часовник или компас (бил той механичен или електронен).

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Имаме пръв сериозен проблем. Колега е изпрал брик и сахара заедно и е станала авария. Очаквам тук да сподели повече подробности по въпроса, а аз утре ще си правя консултация с когото трябва.
      Подобни ситуации не ги спестявайте и ги пишете директно тук, за да знаем всички какво да правим занапред. Да ми ги пуснете само на ЛС, е половин решение на проблема.
      Здрасти. Дали имаме идея как да се изчисти сахарата от брика?
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
        Здрасти. Дали имаме идея как да се изчисти сахарата от брика?
        За момента, хората от пералната (там, където са омекотявани и боядисвани ризите) ми казват да се изпере с прах за бяло пране, на 60 градуса. Ама, много с половин уста ми го казват. Изчакай още два дни, да си направя и аз един експеримент.
        Добре е да кажеш как се получи ефекта, в перална, на ръка, какви градуси, какъв препарат, има ли поражения върху други дрехи, памучни или синтетика...? Всяка информация ще е полезна.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Така, аз да си кажа мнението, имам и от трите броя 3Х-са
          Като външен вид грам не ме кефят, ама грам. Дори за спортна риза за гората според мен им липсва елегантност.

          Ръкавите са перфектната дължина, до средата на палеца. Размера обаче е доста надценен и седи торбесто, спрямо останалите 3Х-са от марката, на която съм фен.

          Цветово оправдаха очакванията ми и ме радват. След пране няма промяна, като разбира се ги прах на 40 градуса за експеримента.

          Така, свиваемост след сушилня, на режим да ги извадя сухи.....има свиваемост, която според мен е към 7-10% и резко ми станаха по мярка, въпреки торбестия си вид отначало. Сушилнята ми е Миле, за статистиката.

          След минаването през нея, жена ми вече не крещи като ме видя облечен в една от тях, но и не ми посегна, което значи че и в гората може да съм спокоен и защитен от мечки-стръвници.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
            Така, аз да си кажа мнението, имам и от трите броя 3Х-са
            Като външен вид грам не ме кефят, ама грам. Дори за спортна риза за гората според мен им липсва елегантност.

            Ръкавите са перфектната дължина, до средата на палеца. Размера обаче е доста надценен и седи торбесто, спрямо останалите 3Х-са от марката, на която съм фен.

            Цветово оправдаха очакванията ми и ме радват. След пране няма промяна, като разбира се ги прах на 40 градуса за експеримента.

            Така, свиваемост след сушилня, на режим да ги извадя сухи.....има свиваемост, която според мен е към 7-10% и резко ми станаха по мярка, въпреки торбестия си вид отначало. Сушилнята ми е Миле, за статистиката.

            След минаването през нея, жена ми вече не крещи като ме видя облечен в една от тях, но и не ми посегна, което значи че и в гората може да съм спокоен и защитен от мечки-стръвници.
            Дай адрес, утре идвам на оглед. Обещавам да не ти посягам.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Аз другата седмица ще ходя до Димитровград, мога да ти кацна на живо. Също обещавам да не ти посягам.
              Само кажи каква риза да си облека, от конвенционалните или за гората.

              п.п.
              и само да вметна, че като виден хейтър съм написал нещата, които не ми харесват на пръв поглед, като понося някоя риза ежедневно, ще си призная и за добрите

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                А аз признавам,че нищо хубаво не видях в тия ризи!!!
                Не за друго ами защото не можах да се доредя до тях!
                Утре да се обадиш и ако имаш някоя мостра донеси поне да я погледна.
                Иначе по моят въпрос съм пуснал тестовата бройка в действие.
                Очаквам отзиви от ползвателя.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Кокич, както неведнъж стана дума, тези ризи и конвенционалните ризи на марката, нямат нищо общо. Нито за добро, нито за лошо; нито като мерки, нито като материали; нито като визия, нито като предназначение.
                  Ела с конвенционална риза на гърба и с неконвенционална в ръката. Предимно за замерване на свиваемост ми трябва, щото с подобна констатация може да се спестят доста размени, текущи в момента. Останалите естетически коментари и съображения ще мога да оценя само на място.
                  С три думи: Ила ми, ила!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    А аз признавам,че нищо хубаво не видях в тия ризи!!!
                    Не за друго ами защото не можах да се доредя до тях!
                    Утре да се обадиш и ако имаш някоя мостра донеси поне да я погледна.
                    Иначе по моят въпрос съм пуснал тестовата бройка в действие.
                    Очаквам отзиви от ползвателя.
                    Турям в торбата, ама гаранция, че нема да ти станат.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      ...нито като мерки...
                      Целият проблем (доколкото изобщо го има) с мерките, е инерция и фрустрация в някакви си букви, които сами по себеси нищо не значат. По дадената в темата за поръчки, конкретна таблица за модела, всичко съвпада! (Аз също намерих в гардероба си риза Ивенти, в размер ХХЛ, ма съм я купувал с мерене, а не по букви.) И със "свиваемостите" няма драми - поне за плата на зелените и бежовите - е ся, някой ако си шибне ризите в казана, докато баба му вари сапун, знам ли... И с разливането на цветовете също - умишлено ги прах заедно.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение

                        Така, свиваемост след сушилня, на режим да ги извадя сухи.....има свиваемост, която според мен е към 7-10% и резко ми станаха по мярка, въпреки торбестия си вид отначало. Сушилнята ми е Миле, за статистиката.
                        Явно там е ключът за палатката! Както писах малко по напред в темата, и една от моите мина през сушилня-доближи се до размера който нося но не напълно! Ризата е каки, прана е с цветно пране и после в сушилня бош с компресор
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Пуснах поръчка още в началото на темата, след седмица чакане ми беше написано в темата само едно "Няма" и край!
                          Няма = никога не е имало този странен размер L
                          Няма = не планираме да доставяме размер L
                          Няма = нямаме обяснение...

                          ????
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            И аз пуснах поръчка в началото , на лично получих запитване по куриер или лично да си я взема , после се оказа че нямало?
                            Фиат Купе
                            Опел Фронтера В
                            Мицубиши Паджеро Пинин

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Момчета, специално за размерите имаше таблица с точните размери, всичко което видях в нея отговаряше на това което дойде при мен!
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                Пуснах поръчка още в началото на темата, след седмица чакане ми беше написано в темата само едно "Няма" и край!
                                Няма = никога не е имало този странен размер L
                                Няма = не планираме да доставяме размер L
                                Няма = нямаме обяснение...

                                ????
                                "Началото на темата", всъщност е пост № 32. Постарах се всичко да бъде максимално прозрачно и събрано на едно място. Дори, пуснах таблица с номера и бройки, както са излязли от кроенето...


                                Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                                И аз пуснах поръчка в началото , на лично получих запитване по куриер или лично да си я взема , после се оказа че нямало?
                                Тръгнах да правя някакви уточнения, без да си дам сметка, че някои номера и цветове са изчерпани (хронологично) още преди да започне разпращането. Това си признавам, че беше грешка, но не съм прередил никого.

                                Вижте, аз също останах изненадан от бързото развитие на нещата. Само мога още веднъж да благодаря. Поръчките са обработвани хронологично, по реда на постъпване. Всеки може да се ориентира бързо кога, колко, какво и при кого е заминало. Не мисля, че съм ощетил когото и да било. Серията беше твърде ограничена, надявам се бях достатъчно подробен, защо е такава.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X