Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Риза "за гората"

    Нещо затишие настана в тази тема. Ако проучването не показа реален потенциал за смислена партида, аз лично съм навит да удвоя бройките (4 бр).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #92
      От: Риза "за гората"

      Е чакаме да се получи финалният продукт де.
      Вчера минах през дека.....алабатлона и пробвах разни трекинг и други видове ризи за сред природата уж.
      На цена около тази приложена от колегата нищо не ми хвана окото.
      Лошото е че и от панталоните работата бе същата та ще имам интерес и там ако се развият нещата.
      Както се вика Тропчо чакаме.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #93
        От: Риза "за гората"

        В момента се прави пробата за свиваемост на плата, за да могат после да се коригират кройките. В петък взех едната от моделните ризки. По нея ще се правят някои промени, по препоръка на Венци. Това беше и идеята за пускане на прототип, с време за реална експлоатация и третиране.
        Т.е. бекстейдж нещата си вървят. Ако е интересно, мога да направя снимки на някои детайли.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #94
          От: Риза "за гората"

          Прави.Хем ще може да коментираме,а от там евентуално да излезе нещо полезно за добавяне или премахване в последствие по настоящият или следващ модел дай Боже.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #95
            От: Риза "за гората"

            Пускай бре да се поддържа интригата, ако не друго. Може даже и действени препоръки да се отсеят (тя ситуацията ще заприлича, като да таковаш на мегдана).
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #96
              От: Риза "за гората"

              Мноо баби ) платежоспособен интерес заявихме, оставете човека да работи бре ) колеги коментатори ))
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • #97
                От: Риза "за гората"

                Той нека си работи ама да поддържа потока от сведения

                Коментар


                • #98
                  От: Риза "за гората"

                  Дано вървят добре поръчките.На притежателите честито.Ма риза в гората си е до предпочитание,все едно съм в кофраж.Обличам една Нато лека шуба само в шубрак,по удобна дреха не съм имал,в джобовете се съцира всичко,навита на руло е 30/15 сантиметра и я закачвам по колана,но я избягвам и нея .В жегата е ужас.Успех на изпълнителя и желаещите.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Риза "за гората"

                    Както казах, тази пилотна бройка ще бъде направена, независимо от тукашните мнения.
                    Платката под мишницата. Имах колебания дали да сложа капси, реших да са с шев.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_123917_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:289.0 КБ
ID:5756280
                    Плоха на гърба.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_124622_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:301.3 КБ
ID:5756281
                    Яката ще е с копчета. Така оставена, сочи накъдето ѝ скимне.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_124230_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:463.8 КБ
ID:5756282
                    При подобна дължина на шлица, навиването на ръкава не е проблем.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_125734_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:429.4 КБ
ID:5756284
                    Вътрешните отделения (има ги и в двата джоба) са без ципове и копчета. Машинката на ципа е неприятно-драскащ елемент. Тези отделения позволяват да сложите в тях телефон, примерно, без да се притеснявате, че останалите джунджурии в основния джоб ще го надерат.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_131619_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:290.9 КБ
ID:5756283
                    И двата капака ще са с недовършени шевове, за да икономисаме малко конец.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_131846_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:306.4 КБ
ID:5756285

                    П.П. Относно експлоатационните качества на ризата, тук има само един човек, който може да каже нещо. Дори аз не съм наясно какво се случва сред трънки и глогинки, запотява ли, прави ли пилинг (топчета) драска ли по брадата и врата... Ризата, която взех обратно, няма вид на носена, така че едва ли е критерий. Може би другата е показателна.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Тропчо; 11-06-17, 13:30.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Платката под мишницата. Имах колебания дали да сложа капси, реших да са с шев.
                      И много правилно, капсите неминуемо и жестоко ръждясват на второто носене, ако са наистина бронзови пък зеленясват. И в двата случая похабяват долното бельо, та чак боядисват и кожата (за по-нежните индивиди, може и здравословни проблеми да следват).
                      Тези джобове. Хубаво с преградки, но ако това не е комбинирано със странична лента плат (джобът да е паралелепипед, като кутия), която да осигурява обем, май е безсмислено, защото като сложа портфейл примерно, голяма работа, че имало преградки, като няма да има начин за слагане каквото и да било още.
                      Цепката на маншета (или както там е по научно). Сега премерих на една налична риза (от марката с гърбица) - точно 25 санти е и на нея.
                      За търкането по врата. Когато писах за това, нямах предвид, че е проблем за врата, а че ако ризата е бяла - винаги ще и е мръсна яката (понеже работи като кисе).
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        Пропуснах джобчето на левия ръкав.
                        Давц, аз също пуша, но при ширина 8 см. стандартна цигарена кутия няма да се събере. Може, ако си от "електронните пушачи". Иначе, става за някои специализирани инструменти.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170611_150759_copy.jpg
Прегледи:1
Размер:366.7 КБ
ID:5756290
                        Има и копче със странно закопчаване "навътре", което ти позволява да сложиш нещо, което не очакваш да ти потрябва, но не искаш да изгубиш. Примерно 50 кинта за черни дни.

                        П.П. Вече трябва да се вижда.
                        Последно редактирано от Тропчо; 11-06-17, 16:18.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Аз пуша котрубан и си нося цигарите в табакера, та хептен няма да се класирам, но нищо, поне запалката ще става.

                          ПП
                          Картинката не се вижда.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Тц, нема да стане. Джобчето е дълбоко и става за дълги, но тънки неща или за такива, които няма да вадиш често.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Тц, нема да стане. Джобчето е дълбоко и става за дълги, но тънки неща или за такива, които няма да вадиш често.
                              Само английското ми възпитание ме спира да те попитам, във връзка с горното, тогава там ли му е мястото ?!
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Сигурно е късно, но да покажа какви джобове с копчета имах навъвоколопредвид

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01.jpg
Прегледи:1
Размер:242.8 КБ
ID:5756383

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02.jpg
Прегледи:1
Размер:274.8 КБ
ID:5756384
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X