Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Риза "за гората"

    Венци, какви ще са номерациите, и евентуално как да се определим кой кой размер е ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #77
      От: Риза "за гората"

      Да, и да броим ли постовете тук за официално ”записване”? При така анонсираната цена и цветове аз твърдо ще влача 4 броя (2 каки и 2 пустинни).

      П.С. Ще е добре да се пусне и описание (размери) на номерацията, да не стават грешки. Щото аз имам риза 2XL, която ми е съвсем ОК, но имам и 3XL която ми е до пъпа а ръкавите са ми до средата на предмишницата
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #78
        От: Риза "за гората"

        Ники, по принцип сме направили пробите за свиваемост и сме ги предвидили в кроенето, но ще предпочета тогава, когато излязат от пране и боядисване, да им направя една обмерна таблица, да я сложа тук и всеки да си решава какво да си вземе. Материалът дава около 8% свиваемост по основа и 6% по вътък, при обработка на 60+ градуса. Би трябвало, готовите дрехи да имат под 2% остатъчна свиваемост в двете посоки, при поддръжка до 40 градуса.
        Въпросът е значим и ще докладвам подробно.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #79
          От: Риза "за гората"

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          Да, и да броим ли постовете тук за официално ”записване”? При така анонсираната цена и цветове аз твърдо ще влача 4 броя (2 каки и 2 пустинни).

          П.С. Ще е добре да се пусне и описание (размери) на номерацията, да не стават грешки. Щото аз имам риза 2XL, която ми е съвсем ОК, но имам и 3XL която ми е до пъпа а ръкавите са ми до средата на предмишницата
          Постовете тук са ориентир. Когато станат ризките, ще пусна талия и гръдна обиколка. Вероятно в друга тема.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #80
            От: Риза "за гората"

            Щом постовете са за ориентир, то и аз да се индикирам с по една риза от двата цвята, от по-скромните размери.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #81
              От: Риза "за гората"

              Ориентирът е в заглавието на темата и автора. Щом е за в гората и аз съм с поне една може би L.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #82
                От: Риза "за гората"

                Аз също бих искал 2 бр 2XL - по една от цвят.
                First Man, then Machine!
                Lada Niva
                Honda XR 400

                Коментар


                • #83
                  От: Риза "за гората"

                  И аз се включвам с 2 бр XL - по една от цвят.
                  TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
                  www.kamino92.com

                  Коментар


                  • #84
                    От: Риза "за гората"

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Достъпната цена е един от компромисите, за които говорех, но далеч не в тройката. Само едно от последните неща, с които сме се съобразили.
                    Яката страда- да. Тук, или ти я дереш, или тя теб. Изходът са тип шушляци, които обаче, са крайно непригодни за този точно тип дреха. Другият изход е в модела. Ниско столче-яка, без шпиц. По- горе, един от колегите ги спомена. Отбелязвам си го за мислене.
                    Този тип яка имах предвид, пък ще се научим да носим кърпи на врата
                    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                    Коментар


                    • #85
                      От: Риза "за гората"

                      Това с кърпа на врата го практикувам от доста време и съм много доволен.
                      Обира потта по врата;
                      Има с какво да забършеш морно лице в движение;
                      При силно Слънце имаш под ръка с какво да се забрадиш.
                      Не разбрах в тази тема ли се правят заявките?
                      - Подкрепям българското!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Риза "за гората"

                        Виждам, че вече има поръчки. Очаквам темата с "гръдните обиколки", за да знам кой размер да поръчам. Предварително благодаря.
                        LZ1AIV

                        Коментар


                        • #87
                          От: Риза "за гората"

                          Просто като бележка под две линии...
                          Яка столче ще да е "офицерска яка", нали? Като бесен тийнейджър бях секвестирал една такава риза на дедо... Та няма по-удобна риза, честно. Лошото е, че ни папийонка ни вратовръзка става на такова.... Та и обиколката на вратлето е хубаво да е точна... Та - надали става освен по Ендивидуална поръчка...

                          @Ясен. Ни съм трендсетър, че да разправяш " Ма само той ли че има такава" ... По наште земи традицията повелява- Бела риза и Кафеви гащи. Точка.
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Риза "за гората"

                            На такъв модел риза някой ако сложи връзка или папийонка, искам да го видя. Независимо от вида на яката

                            Коментар


                            • #89
                              От: Риза "за гората"

                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              ...По наште земи традицията повелява- Бела риза и Кафеви гащи. Точка.
                              Я го знам и жокер ми не требе. Просто ти първи се сети.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Риза "за гората"

                                Включвам се с 2 броя (по един от цвят) в размер L.
                                Nissan Patrol Y61 3.0d 158hp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X