Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Винтове 6 х 100 ги навива като в кашкавал . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230504_131912_677.jpg
Прегледи:874
Размер:895.9 КБ
ID:6922403
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Такива винтове 6Х100 не са някакъв критерий за тази яка машина и дванадесет волтови ветрове се справят с лекота с тях. Предимството на натрисачките с при съединяване на два детайла е че ги затягат плътно един към друг. Ако завиваш с винтоверт и детаилите не са силно притиснати винтът се стреми да ги раздалечи и остава малък луфт. Друго предимство е с големи винтове няма усукващ ефект на машината и спокойно се работи с една ръка.
      Последно редактирано от mitko 53; 05-05-23, 06:00.

      Коментар


      • В Румъния изключително яка Performance седмица са подготвили, да видим е утре нашата брошура!

        Коментар


        • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1683695962432.jpg
Прегледи:606
Размер:177.9 КБ
ID:6923046 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_935685.jpg Прегледи:4 Размер:133.9 КБ ID:6923043 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:FB_IMG_1683695039325.jpg Прегледи:0 Размер:56.5 КБ ID:6923044 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_935683.jpg Прегледи:3 Размер:136.6 КБ ID:6923041 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_935684.jpg Прегледи:3 Размер:255.0 КБ ID:6923042 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:FB_IMG_1683695039325.jpg Прегледи:0 Размер:56.5 КБ ID:6923039 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:FB_IMG_1683695051499.jpg Прегледи:0 Размер:231.6 КБ ID:6923040
          Попаднах на нещо интересно.....готови патронници ....по 80 лв ги продават ...набиват втулка и квадрата...
          Последно редактирано от Roninn; 10-05-23, 07:23.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • dido uzunov
            dido uzunov коментира
            Редактиране на коментар
            В една такава група във ФБ точно на този тарикат, бях отговорил, че 80лв+доставката в двете посоки си е прекалено много.....то идва на цената на бодито. Ако си купиш боди за около 130лв+100лв ъпгрейд, не е ли по лесно да си купиш точния инструмент който ти трябва без да се налага да правиш щуротии(например Бош синя серия има на 275лв. без батерия). В Али-то наковалня е около 3-5 долара с доставка , втулка 20-тина лв.или шише ракия, зависи....

          • Juiced
            Juiced коментира
            Редактиране на коментар
            Аз имам импакт от 18 волтовата серия в перфектно здраве и не искам да го сменям, ползвам го като хоби инструмент за домашна употреба.За боди няма как щото съм с 18в батерията , която вече не се предлага и няма само бодита от тази серия. Ако пуснете някой линк ще съм благодарен.

          • Juiced
            Juiced коментира
            Редактиране на коментар
            Наковалнята я намерих в алиекспрес , втулка обаче не намирам. Някой намирал ли е?

        • Хи, хи, тунинг на китайска скрап...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • Няма смисъл да те убеждавам, защото ти знам мнението за всичко китайско, но факта е, че даже и зеленият му предшественик си работи все още въпреки падането му в картер и не особено старателното му измиване с бензин.
            За тези които се интересуват все пак от тунинг наковалнята: https://youtu.be/BII2uXiqXc4

            Коментар


            • dido uzunov
              dido uzunov коментира
              Редактиране на коментар
              Аз пък съм заложил на китайче Drillpro копие на Макита . След доста изгледани клипчета от руснаците реших и го взех.........ами много приятно съм изненадан, дори след няколко месеца си взех и винтоверт отново с 2 батерии. Сега обмислям да си купя техен ъглошлайф, вече без батерии. Всички тези са безчеткови и са със захват Макита. Могат да работят с батерии Макита , но трябва да се зареждат на тяхното си зарядно и обратното също важи за инструменти Макита.


              П.П. купих си и мини резачка за клони, която е с батерия със същия захват така, че имам 5 бр. батерии.

          • Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
            ...За тези които се интересуват все пак от тунинг наковалнята: https://youtu.be/BII2uXiqXc4
            Хоби глупости...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • Е те за тоя по-високо от Витоша нема!
              Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
              Kia K5 LPG 2012 г.
              LZ1DED

              Коментар


              • Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение
                Е те за тоя по-високо от Витоша нема!
                хаха, добре казано

                Коментар


                • Оглеждам за нов хоби винтоверт, заглеждам ударния лидълски и един китаец Тотал. Но това ми грабна вниманието с въртящия момент https://www.lidl.bg/p/parkside-perfo...mashina/p83456 . Питането е с какви свредла за бетон работи, гледам няма SDS патронник, а пускат и тези свредла https://www.lidl.bg/p/parkside-perfo...i-dleto/p83466 - стават ли на тази машина.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • IvanIvanovi
                    IvanIvanovi коментира
                    Редактиране на коментар
                    да, този е по-универсален. преди имаше само зелени и покрай стягането на селдката къща си накупих от всички видове, да има.

                  • Никола
                    Никола коментира
                    Редактиране на коментар
                    Имам го въпросния винтоверт. Справя се боркорона ф110 в 18ка пдч. Удара се изключва и си работиш спокойно в метал. Имам и винтоверт Милууоки който се води 80нм. И е несравним по сила с парксайда. Само да отбележа, че парксайда го карам с пет амперови батерии от Милууоки.

                  • stefsab
                    stefsab коментира
                    Редактиране на коментар
                    В сайта на Лидъл, за точно този винтоверт пише "зидария" - разбирай всичко по -меко от тухла и тухла. За бетон ще е драма, особено ако е от по-силна марка.

                • Свредлата са за перфоратор и са със захват SDS+.
                  Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                  Kia K5 LPG 2012 г.
                  LZ1DED

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    Оглеждам за нов хоби винтоверт, заглеждам ударния лидълски и един китаец Тотал. Но това ми грабна вниманието с въртящия момент https://www.lidl.bg/p/parkside-perfo...mashina/p83456 . Питането е с какви свредла за бетон работи, гледам няма SDS патронник, .
                    За бетон си вземи перфоратор.С дрелка е мъка ,и мъчиш машината...винтоверта не е за тея работи.Не че няма да успееш с повече инат ,търпение и накрая псуване.Гледах черния перфоратор пускат тея дни в лидъл...колегите са много доволни ,аз имам макити и то много,та затова не ми е интересен....но си заслужава.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • mitko 53
                      mitko 53 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Църния и аз го имам, още от първото пускане, беше си на далавера, 200 кинта със бързо зарядно 4,5 А и батерия 4Ah. Много съм доволен, пробива със скоростта на кабелен. Само скобата на ръкохватката е кекава, изскубна се при първото по яко стягане. Това, гумираното покритие също се съдра на едно място. Сега му правих адаптор за 5Аh , самсунговата батерия, пробива на фурия. Доколкото виждам от снимката това си е стария модел А1, отскоро излезе нов модел, подържащ екстрите на смарт батериите, с тях може да се ползват две скорости.

                  • Някъде да има останали резачки, независимо дали на 20 или на 12V ?
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • kbot
                      kbot коментира
                      Редактиране на коментар
                      Вчера имаше в София-Дружба

                  • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    Някъде да има останали резачки, независимо дали на 20 или на 12V ?
                    Звънни им на националния телефон - там дават такава информация. Иначе миналия петък в Ботевградския имаше от големите и от средните.

                    Коментар


                    • IvanIvanovi
                      IvanIvanovi коментира
                      Редактиране на коментар
                      там приемат ли поръчки да ми го доставят в близкия магазин? щото да ми кажат че има в Ботевград, не ми върши работа.

                    • orela
                      orela коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не знам. Винаги съм питал дали има някъде и посочвам градовете, които ме интересуват.

                    • Roninn
                      Roninn коментира
                      Редактиране на коментар
                      Приемат поръчки

                  • Отговарям на всички в отделен пост. Никола, този се води 150 нютона, моя стария е под 30 китайския и пробивах скоро ПДЧ 18 мм с мисля Ф63 боркорона, зор видя но пробих 4 отвора, по-скоро и батерията не беше много заредена. Пари за марков не давам, може да не го ползвам с месеци, а когато го ползвам е нещо по къщата. Няма да изкарвам пари с него. stefsab и Ronin, имам си къртач за бетон, лидълския 1500 ватовия. Това евентуално за някое дюбелче до 10 мм в тухла или бетон, зареждане на баня и такива работи, дребни неща. Не, че не го правих сега с къртача, но така и така ще се купува нова машина. Вчера видях, че има свредла за бетон с цилиндрична опашка, взимам му по една 6, 8 и 10 мм и са ми достатъчни. Иначе съм набелязал този https://itt-shop.bg/akum-udaren-vint...h-aks-10052960 , като цената ще е по-добра. Но е 45 Нм, а лидълския 150!
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • Asen Kushlev
                      Asen Kushlev коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това също накланя везните натам.

                    • Nachev
                      Nachev коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз имам такъв на Тотал и е много добра машинка, но и аз го ползвам само за домашни неща, а не професионално. Този на Лидъл много ме съмянва да е наистина 150Нм, това си е доста сериозно усилие.

                    • mitko 53
                      mitko 53 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не всички Performance са с 5 години гаранция, моят перфоратор PKHAP 20-Li A1 e с 3 години, вече му изтече гаранцията през декември.

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X